Kontaktovať
chevron Naspäť

MG Saxofonista

Saxofonista

Skalica

Moje poslanie je priniesť exkluzívny zážitok, ktorý oživí akékoľvek podujatie – či už ide o svadbu plnú lásky, súkromnú párty s priateľmi, firemnú akciu na oslavu úspechov, alebo akýkoľvek iný moment, ktorý si zaslúži byť oslávený hudbou.
Moje vystúpenia sú vždy plné energie, citu a profesionalizmu. S repertoárom viac ako 300 skladieb dokážem vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám a prispôsobiť sa akémukoľvek typu podujatia.

Informácie o dodávateľovi

MG saxofonista vznikol z túžby vytvárať atmosféru, kde každá nota má svoje miesto a každý moment sa stáva výnimočným.

Počas večera zažijete bohatý kaleidoskop hudobných štýlov s repertoárom, ktorý prekračuje žánrové hranice. Každá skladba je vybraná tak, aby dodala Vašej udalosti správny náboj, ktorý fascinuje a oslní

Zažijete jedinečnú hudobnú atmosféru na Vašom výnimočnom dni s licencovanými podkladmi, ktoré zaručujú kvalitu a autentický zážitok z každej skladby. Žiadne amatérske vyhrávky do originálnych skladieb, ale plnohodnotné live saxofónové show vystúpenie.

S profesionálnymi nástrojmi a svojou technikou Vám zaistím zvukovú a estetickú dokonalosť , ktorá na fotkách pridá Vašej udalosti ten pravý lesk.

S flexibilitou, ktorá zodpovedá všetkým Vašim potrebám, som pripravený prispôsobiť sa každému detailu Vašej udalosti.

Saxofón sa stane súčasťou Vašej oslavy . Užijete si výkon plný ľahkosti a zábavy medzi Vašimi hosťami, čo prináša nezabudnuteľnú interaktívny zážitkov.
Vyberte si služby, ktoré Vám zaručia nielen poriadnu tancovačku, ale aj nezabudnuteľnú atmosféru plnú hudobnej virtuozity.

Vybrať si MG saxofonistu znamená rozhodnúť sa pre neopakovateľnú hudobnú show, ktorá obohatí Vaše podujatie a zanechá silné dojmy v pamäti všetkých prítomných ešte dlho po skončení.

Hodnotenie používateľov

5.0

1 recenzií

Skvelý prístup , veľmi milý človek a skvelý Saxafonista. My sme boli nadmieru spokojný 😊

Klaudia a Branislav

5.0

Miesto pôsobenia

Doktor Ľ. Okánika 26, Skalica, Slovensko

Regióny, v ktorých dodávateľ poskytuje svoje služby

Celé Slovensko

Celá Česká republika

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.