Kontaktovať
chevron Naspäť

FOLLOW – Hudobná skupina novej generácie

Hudba / Živá kapela

Nitra

Sme Follow – moderná hudobná skupina z Nitry s bohatými skúsenosťami na svadbách a udalostiach podobného druhu.

Zárukou, že na Vašej svadbe bude o zábavu postarané tak, ako na tej z Vašich snov, je viac ako sto mimoriadne spokojných manželských párov a takmer päť úspešných rokov na scéne.

Informácie o dodávateľovi

K NAJLEPŠEJ SVADBE PATRÍ TÁ NAJLEPŠIA ZÁBAVA

Svadobný deň je jedným z najdôležitejších dní v živote mladých aj starších ľudí a málokto si ho nezapamätá do konca svojho života. Preto je pre nás prioritou, aby sme zo svadobného dňa vyťažili čo najviac a spravili z neho najlepší zážitok v živote manželov, ktorí týmto dňom oficiálne štartujú svoju spoločnú cestu.

Náš štandardný svadobný balík pozostáva z vystúpenia skupiny Follow v rozsahu 50-tich skladieb, ktoré vieme odpáliť v štyroch dlhších, prípadne v piatich kratších vstupoch. V repertoári nechýbajú slovenské a české pecky od interpretov ako Vidiek, Karol Duchoň, Polemic či Michal David, ale ani celosvetovo známe hity od zahraničných umelcov ako Elvis Presley, Maroon 5, Elton John či Queen.

Skupina Follow ponúka aj rozšírené svadobné balíčky s ďalšími profesionálnymi dodávateľmi, s ktorými na svadbe vytvorí jeden hudobný celok. Za výhodnú cenu teda môžete získať ďalšie služby vrátane DJ-a, starejšieho, fotokútika a kompletného technického zastrešenia svadby. Naši partnerskí DJ-i a technici sa budú starať o Vašu zábavu aj po skončení vystúpenia skupiny Follow, až do rána bieleho – alebo dokedy len budete chcieť.

A dobrá správa na záver – všetky naše objednávky sú nezáväzné. Neváhajte si nás preto pridať do plánovača a my sa Vám radi ozveme s cenovou ponukou aj so všetkými detailami, o ktorých by ste mali vedieť.


DESAŤ DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ FOLLOW

1) Za štyri roky na scéne, z toho dva covidové, máme za sebou viac ako 150 svadieb, plesov, osláv a koncertov a každú sezónu ich máme v kalendári viac a viac.

2) Kto chce na svojej udalosti živú hudbu, zaslúži si, aby bola naozaj živá. Všetci členovia hrajú v skupine Follow naživo – a nikdy to nebude inak.

3) Všetci sme muzikanti srdcom i dušou. Do každej skladby, ktorú hráme, sa snažíme vniesť niečo zo seba, vďaka čomu sú naše vystúpenia ucelené a kvalitné.

4) Na všetky rezervácie a otázky sa snažíme odpovedať čo najskôr. Dávame si záležať, aby to netrvalo viac ako 24 hodín. Ani cez víkendy a sviatky.

5) Pri našom vystupovaní používame kvalitnú techniku, vďaka čomu sa vieme na rozdávanie umeleckých zážitkov pripraviť už za pár desiatok minút.

6) Z doterajších klientov by nás viac ako 90 percent* ohodnotilo piatimi hviezdičkami a v prípade organizovania ďalšej udalosti objednalo ešte raz.

7) V playliste máme desiatky popových a rockových skladieb od slovenských, českých aj zahraničných interpretov, ale aj niekoľko ľudových piesní.

8) Je nám jasné, že nie je zákazník ako zákazník. Každého jedného berieme ako to najcennejšie, čo máme, a snažíme sa mu vyhovieť všade tam, kde sa dá.

9) Vďaka spolupráci s ďalšími talentovanými umelcami ponúkame zákazníkom aj ďalšie služby – šetríme im tým peniaze aj kopu času stráveného vybavovaním.

10) Vyše 80 percent* klientov, ktorým sme hrali na udalosti, očakávalo nižšiu kvalitu za vyššiu sumu. Našťastie to je presne naopak.

* na základe dotazníka spokojnosti, ktorý novým klientom posielame po skončení udalosti


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

„Ako dlho trvajú vaše vystúpenia a koľko skladieb na nich hrávate?“

Trvanie vystúpenia vieme prispôsobiť požiadavkám klienta. Na svadbách štandardne hrávame približne 50 skladieb v štyroch 40-minútových tanečných vstupoch. V spolupráci s jedným z našich partnerských DJ-ov vieme zabezpečiť zábavu na celú svadbu – až do rána bieleho.

„Koľko a akých skladieb obsahuje váš playlist?”

Hráme všetko možné, ale predovšetkým zábavové pesničky. Na našom vystúpení nepochybne začujete overené hity ako Sestrička z Kramárov, Lady Karneval či Čardáš Dvoch Sŕdc, no určite nebudú chýbať aj moderné pecky, ako napríklad Horúca Láska alebo Shut Up and Dance. Jedno Vám vieme sľúbiť – určite sa Vám to bude páčiť.

„Hráte naživo alebo ‚na playback‘?“

Jednoslovná odpoveď – naživo. Hranie ‚na playback‘ je praktické v televízii alebo na festivaloch s vysokým počtom vystupujúcich, ktorí sa striedajú v krátkych intervaloch a nie je možné ich spoľahlivo ozvučiť. Na svadbách je hranie ‚na playback‘ vyslovene nevhodné. Je pre nás preto veľkou prioritou hrať všetky skladby naživo, bez vopred nahratého či umelo ladeného spevu.

„Ak si vás objednám, musím zabezpečiť aj zvukára?”

Vo väčšine prípadov nie. Odpoveď na túto otázku však závisí od toho, či na Vašej svadbe bude aj DJ, ktorý ozvučenie a osvetlenie v drvivej väčšine prípadov zabezpečí. Ak máte pochybnosti, neváhajte nás kontaktovať a dohodneme sa.

„Kde nájdem váš cenník?”

Najlepším spôsobom, akým zistíte cenu nášho vystúpenia na Vašej svadbe, je nezáväzná rezervácia termínu. Cena za vystúpenie závisí od množstva detailov, akými sú vzdialenosť lokality, záujem o partnerského DJ-a alebo doplnkové služby, či možnosť využiť tamojšie ozvučenie.

Hodnotenie používateľov

5.0

13 recenzií

Pred pár dňami sme si svoje ‚áno‘ povedali v doprovode tejto skupinky mega-talentovaných mladých mužov. Emócia od začiatku až po koniec. Tancovali aj tí, čo tvrdili, že sú ‚netanečníci‘, a to vďaka vám, chalani. Vytvorili ste neskutočnú atmosféru, na ktorú reagovali naši hostia a vznikla z toho vysnívaná svadobná párty! Myslím, že to, že sme vás nechceli pustiť domov, hovorí za všetko! Ďakujeme... a už teraz vymýšlame, akú akciu spáchať, aby ste mohli byť jej súčasťou.

Barbora R.

5.0

Chalani z Follow to rozpreckovali na našej svadbe ako sa patrí! Bol to neskutočný zážitok, hrali bombovo, roztancovali úplne všetkých od netačnečníkov po babičky, a maximálne sme sa s nimi vybláznili od prvej po poslednú pesničku! Presne tak som si vždy predstavovala svoju svadobnú veselicu. Dokonca sme s (už) manželom zrušili počas zábavy plánované fotenie, pretože sme nechceli prísť ani o jeden song. Veľmi odporúčame, sami sa nevieme dočkať ďalšej akcie, kde budú hrať!

Barbora G.

5.0

Ahojte, chlapci, chceli by sme sa vám s (už) manželom z celého srdca poďakovať za úžasnú atmosféru, ktorú ste vytvárali počas nášho svadobného dňa, boli ste neskutoční od začiatku až po koniec a hostia si vás, tak ako my, nevedeli vynachváliť. Na záver by som sa vám osobne chcela poďakovať za neuveriteľný spev počas svadobného obradu, dookola si pozerám videá a mám zimomriavky po celom tele, bolo to pre mňa veľmi výnimočné a viac nemám čo dodať. Ďakujeme!

Martina G.

5.0

Ak hľadáte kapelu na hocijaký event, svadbu, stužkovú, firemnú akciu... ruku do ohňa dám za túto kapelu. Brutál, akú zábavu vedia urobiť.

Sandra K.

5.0

Najlepšia kapela, akú sme si mohli na svadbu vybrať! Chalani boli úplne skvelí, vyhoveli aj našim požiadavkám, ktoré sme mali mimo ich playlistu, všetci hostia sa bavili a chválili ich. Spravili výbornú zábavu, boli veľmi ochotní, priateľskí, proste TOP! Mrzí nás len, že svadbu nemôžeme mať častejšie, aby sme ich mohli znova zavolať... odporúča 11 z 10 svadobčanov. Ďakujeme!

Eliška S.

5.0

Odporúčam všetkými desiatimi... po včerajšom plese v Topoľčanoch som neskutočne milo prekvapená a vytancovaná.

Katarína J.

5.0

Ďakujeme skupine Follow, že boli súčasťou nášho veľkého dňa! Bez vás by naša svadba nebola tak skvelou svadbou. Lepšiu kapelu sme si naozaj vybrať nemohli! Ďakujeme za skvelý a profesionálny prístup, úžasnú atmosféru počas celého dňa a kopec srandy s vami. Skupinu Follow odporúčame všetkými dvadsiatimi, zabavili všetky vekové kategórie a všetci sme boli nesmierne spokojní. Ak hľadáte kapelu na svadbu, Follow je tá najlepšia voľba. Ďakujeme vám!

Dominika B.

5.0

Follow bola naša voľba číslo 1, keď sme hľadali kapely na svadbu a sme veľmi radi, že v ich nabitom programe sme sa trafili akurát do voľného dňa. Od úplného začiatku bola komunikácia úplne skvelá. Chalani všetko zabezpečili, o nič sme sa nemuseli starať a výsledok bol skvelý. Okrem skvelého doprovodu na obrade to odpálili počas samotnej zábavy. Od prvého momentu bol plný parket ľudí až do ich posledného setu. To hlavne vďaka neustupujúcej energii od začiatku do konca. Videl som na svadbe tancovať ľudí, od ktorých by som to nikdy nečakal. Za celý čas príprav či celého večera sme nepočuli ,nie‘ na žiadnu našu požiadavku či nápad, a to aj napriek tomu, že pár z nich prišlo v uplne poslednej chvíli a niektoré boli ,too much‘ (veď vy viete). No a priamo na svadbe si ich bookovali další naši kamoši – to o niečom svedčí. Chalani, ďakujeme vám veľmi pekne za to, že ste pridali ruku k dielu a aj vďaka vám bol jednak náš obrad krásny, no na druhej strane, po zvyšok noci to bola riadna párty!

Martin B.

5.0

Kapelu sme mali na našich podujatiach už niekoľkokrát a vždy sa postarali o skvelú zábavu. Sú to výborní muzikanti a oceňujem najmä ich profesionálny prístup a bezproblémovú komunikáciu. Odporúčam na akúkoľvek akciu!

Katarína Š.

5.0

Veľmi príjemní chalani. Prišli, výborne zahrali a výborne odspievali, urobili vynikajúcu zábavu. Už teraz sa teším na ďalšie ,hudobné‘ stretnutie s nimi.

Mário V.

5.0

Skupinu Follow sme si vybrali s pani manželkou ako hlavný program zábavy na našu svadbu. Vôbec sme ich predtým nepoznali, našli sme ich na internetovom portáli, kde bolo na výber viacero svadobných kapiel. Musíme povedať, že chalani majú na slovenskej scéne veľkú konkurenciu, no hneď po prezretí ich promo videa sme s manželkou vedeli, že práve túto kapelu chceme dotiahnuť na našu svadbu. Úplne od začiatku komunikácia so skupinou prebiehala na profesionálnej úrovni. Chalani boli ochotní prísť z Nitry až do Kežmarku aj napriek veľkému dopytu v ich okolí, a to nevravím o tom, že už na druhý deň ráno cestovali na ďalšiu svadbu na opačný koniec Slovenska. Skupina Follow sa postarala o nezabudnuteľný zážitok s neskutočnou pridanou hodnotou. Hudba, spev a scénky v ich prevedení sú naozaj na veľmi vysokej úrovni, chalani sú veľmi talentovaní, je to naozaj skvelá zostava. Všetky tanečné kolá sme si od začiatku do konca užívali naplno. Postavili na nohy úplne všetkých svadobných hostí.

Radoslav O.

5.0

Skupinu Follow sme si vybrali s pani manželkou ako hlavný program zábavy na našu svadbu. Vôbec sme ich predtým nepoznali, našli sme ich na portáli, kde bolo na výber viacero svadobných kapiel. Musíme povedať, že chalani majú na slovenskej scéne veľkú konkurenciu, no hneď po prezretí ich promo videa sme s manželkou vedeli, že práve túto kapelu chceme dotiahnuť na našu svadbu. Komunikácia so skupinou prebiehala na profesionálnej úrovni. Chalani boli ochotní prísť z Nitry až do Kežmarku aj napriek veľkému dopytu v ich okolí, a to nevravím o tom, že už na druhý deň cestovali na ďalšiu svadbu na opačný koniec Slovenska. Skupina Follow sa postarala o nezabudnuteľný zážitok s neskutočnou pridanou hodnotou. Hudba, spev a scénky v ich prevedení sú naozaj na veľmi vysokej úrovni, chalani sú veľmi talentovaní, je to naozaj skvelá zostava. Všetky tanečné kolá sme si od začiatku do konca užívali naplno. Týmto sa vám chceme poďakovať, boli ste jedineční a prajeme vám veľa ďalších úspechov!

Radoslav O.

5.0

Keď sme plánovali našu svadbu, vedeli sme, že dobrá zábava bude to hlavné, čo chceme našim hosťom ponúknuť a živá kapela mala byť tým hlavným ťahákom. Po mnohohodinovom hľadaní na internete sme narazili na kapelu Follow, a to bol zásah do čierneho! Už po zhliadnutí ich Medley bolo jasno: toto je presne to, čo chceme. Od prvého kontaktu s manažérom bolo jasné, že sa jedná o úplných profesionálov. To čo však predviedli na pódiu nám až vyrazilo dych. Neskutočná energia, skvelý repertoár a interakcia so svadobčanmi nenechali sedieť snáď nikoho. Chalani sa dokonca naučili pesničky na prianie, čo nám urobilo veľkú radosť. Keď vám ešte týždeň po akcii píšu hostia, že kapela bola výborná, je to tá najlepšia spätná väzba. Keby som sa mal znova ženiť, tak len preto, aby mi mohla zase zahrať kapela Follow! :-). Kluci, ešte raz veľmi vďaka!

Karel H.

5.0

Miesto pôsobenia

Nitra, Slovakia

Regióny, v ktorých dodávateľ poskytuje svoje služby

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Trenčiansky kraj

Nitriansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Jihomoravský kraj

Zlínský kraj

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.