Kontaktovať
chevron Naspäť

István Pince

Penzión

Levice

Navštívte nás a užite si našu terasu ochutnávajúc krásu obklopujúcej prírody mesta Šahy s výhľadom na rieku Ipeľ a očarujúce hory Börzsöny. Naše priestory sú jedinečnými práve ich očarujúcou architektúrou a štýlom. Novostavba v starom štýle, ktorá Vás môže osloviť práve na Vás veľký deň!

Informácie o priestore

Náš rodinný podnik, ktorý sme začali stavať v roku 2012 neustále staviame a zdokonaľujeme až do dnešného dňa. Pivnica u Pištu otvorila svoje brány verejnosti v roku 2017 a víta svojich hostí výnimočnými chuťami a bohatým výberom vzácnych vín. Priestory podniku sú ideálnou voľbou pre rôzne udalosti ako sú svadby, rodinné podujatia, priateľské stretnutia, firemné akcie, školenia, prednášky a romantické večere. Otvorení sme len na vopred zarezervované akcie. S neustálymi zmenami , vylepšeniami, sviatočnými prekvapeniami v našom jedálnom lístku sa snažíme poskytnúť gastronomický zážitok našim zahraničným návštevníkov, ale aj domácim.

Hodnotenie používateľov

Poloha na mape

Agátová, Šahy, Szlovákia

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.