Kontaktovať
chevron Naspäť

Reštaurácia Impress

Reštaurácia

Prievidza

Užite si svoj veľký deň v príjemnom a štýlovom prostredí reštaurácie Impress. Naše moderné priestory a veľká záhrada očaria každého hosťa. Profesionálny tím sa postará o to, aby všetko prebehlo hladko, bez stresov a podľa Vašich želaní.

Informácie o priestore

Naša šéfkuchárka Vám ponúka slávnostné svadobné menu z kvalitných a čerstvých surovín. Menu si môžete upraviť podľa svojich predstáv. Ak by ste si nevedeli vybrať, zadarmo Vám pripravíme ochutnávku jedál. Vieme Vám ponúknuť veganské, bezlepkové a iné diétne jedlá. Zabezpečíme chutné a bohaté polnočné bufety s najobľúbenejšími dobrotami.

Myslíme aj na najmenších. K dispozícii je detský kútik s množstvom hračiek. Za priaznivého počasia sa môžu deti do sýtosti vyšantiť aj von. Čaká ich domček so šmýkačkou, hojdačky, trampolína a veľké pieskovisko s hračkami. Samozrejmosťou je prebaľovací pult a detské jedálenské stoličky. V prípade záujmu vieme vytvoriť aj priestor na spanie pre najmenších. Rodičia sa môžu ostať baviť, bez toho, aby museli odchádzať a detičky majú v bezprostrednej blízkosti pod svojím dohľadom.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS
- najlepšia cena v okolí,
- moderné a štýlové priestory, ktoré nie je potrebné príliš dekorovať,
- veľký priestor na tancovanie,
- žiadne nezmyselné poplatky,
- veľké parkovisko v uzavretom dvore, na ktoré sa zmestí aj autobus,
- veľká záhrada s detským ihriskom,
- bohatý výber jedál s možnosťou bezplatnej ochutnávky.


VŠETKO NA JEDNOM MIESTE
Ak túžite po nezabudnuteľnom obrade pod holým nebom alebo po letnej romantickej hostine na čerstvom vzduchu, Váš sen s nadšením splníme. Civilný obrad môžete mať pod stromami v záhrade, alebo na trávniku pod svetelnými reťazami. A ak by počasie Vašim želaniam náhodou neprialo, nič sa nedeje, k dispozícii je veľká krytá terasa.

Ak spojíte obrad s hostinou na jednom mieste, nemusíte riešiť prevoz hostí, a tak Vám odpadne starosť navyše a ušetríte aj kopec času. Kým sa vy budete pripravovať, hostia sa zatiaľ môžu u nás stretnúť, pozhovárať sa a my sa postaráme o ich pohostenie. Určite ocenia osviežujúce domáce ovocné limonády a bohatý výber chutných kanapiek.

Po polnočnom čepčení nemusíte nikam chodiť. Prezliecť sa môžete, samozrejme, v priestoroch reštaurácie.

NAŠE SLUŽBY
- obsluha a klimatizovanie priestorov do konca svadby v cene, neprekvapia Vás žiadne ďalšie poplatky,
- bezplatné uskladnenie prinesených vecí 1 deň vopred a 1 deň po svadbe,
- bezplatné uskladnenie a servírovanie vlastných zákuskov, tort, slaného pečiva,
- možnosť prinesenia si vlastných alkoholických a nealkoholických nápojov okrem piva za výhodný poplatok,
- v prípade záujmu zabezpečíme slávnostné prestieranie stolov a výzdobu,
- zapožičanie luxusnej kvetinovej fotosteny, šifónovej svetelnej steny a veľkého originálneho svetelného nápisu LOVE.


KAPACITA PRIESTOROV
Hlavná sála má maximálnu kapacitu 82 osôb, avšak, ak máte hostí, ako sú kamaráti, kolegovia a známi, prípadne väčšie deti, ktorým nebude vadiť, že budú sedieť mierne oddelene, kapacita sa dá zväčšiť ešte o 14 osôb. Takisto aj kapela, starejší, kameraman, fotograf sedia zvyčajne osobitne na tanečnom parkete, takže celkovo to môže byť až 100 hostí.
V prípade hostiny vonku na krytej terase je kapacita 70 hostí.
Tanečný parket má rozlohu 70 m2.
V prípade menšej svadby do 30 hostí/resp. do 45 hostí si nemusíte prenajímať celé priestory reštaurácie, ale postačí Vám presklená terasa/resp. len hlavná sála, kde bude zároveň aj tanečný parket.

TECHNICKÉ ZABEZPEČENIE
Vyhoveli želaniam neviest a súčasným svadobným trendom a zakúpili sme 40 ks obľúbených a štýlových stoličiek Chiavari vo vintage romantickom prevedení Lime Wash, ktoré môžu byť použité ako sedenie pre hostí na obrade, prípadne na svadobnej hostine na krytej terase. V prípade väčšieho počtu hostí vieme stoličky na obrad doplniť bielymi lavicami a na hostinu vo vonkajších priestoroch sa dodatočné množstvo prenajíma za výhodnú cenu.

Stoly môžu byť podľa počtu hostí rozložené do tvaru I, U alebo aj na 8 miestne štvorcové ostrovčeky. Zašleme Vám plán stolov, aby ste mali predstavu o tom, ako to bude na Vašej hostine vyzerať a aby ste si mohli vytvoriť zasadací poriadok.


LUXUS, KTORÝ SI MÔŽETE DOVOLIŤ
Ak plánujete svadbu, neváhajte a kontaktujte nás. Za nezáväznú cenovú ponuku predsa nič nedáte. Radi Vám poradíme a pomôžeme vybrať to najlepšie pre Vás a Vašich hostí na základe našich bohatých skúsenosti z veľkého množstva svadieb, ktoré sa u nás konali. Dohodnite si stretnutie a príďte si prezrieť naše priestory: restauraciaimpress@gmail.com, 0915 307 300.
Tešíme sa na Vás!

Hodnotenie používateľov

Poloha na mape

Partizánska 211/47, Lehota pod Vtáčnikom, Slovensko

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.