Kontaktovať
chevron Naspäť

DANNY - DECOR výzdoba a dekorácie

Výzdoba, dekorácie, kytica pre nevestu

Malý Šariš

Oživte svoje svadobné sny s našimi dekoráciami a výzdobami

Pripravte sa na najkrajší deň svojho života s našou firmou pre dekorácie a výzdoby svadieb. S našou vášňou pre detaily a kreativitou, vaša svadba sa zmení na nezabudnuteľný príbeh lásky a krásy.

Informácie o dodávateľovi

Sme firma so širokým zameraním a ponukou v súvislosti s usporiadaním spoločenských akcií, predovšetkým na svadbu, ples, narodeninovú párty, firemné večierky, stužkové slávnosti.
Hľadáte kvalitnú slávnostnú výzdobu podľa svojich predstáv, o ktorej ste snívali od malička? Chcete nechať priestor fantázií, originalite a pritom neminúť veľa? Chcete aby Váš deň „D“ bol jedinečným? Chcete mať o všetko postarané? Nechajte Vaše starosti na „DANNY – DECOR“ a my Vám zorganizujeme nezabudnuteľný zážitok z Vašej oslavy.
Dúfame, že pre Vás vytvoríme atraktívne a príjemné prostredie, že nami organizované akcie budú miestom, kde sa budete cítiť uvoľnene a príjemne. Našich zákazníkov si veľmi vážime a najväčším vyznamenaním pre nás je, keď sa k nám radi vracajú. Vyskúšajte naše služby a sami budete môcť naše kvality posúdiť.

Ak ste boli s nami spokojní povedzte to ostatným, ak nie povedzte to nám!

Hodnotenie používateľov

Miesto pôsobenia

Malý Šariš, Slovensko

Regióny, v ktorých dodávateľ poskytuje svoje služby

Prešovský kraj

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.