Ponuka svadobných stanov | Vyberte si ten váš

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených priestorov: 19

Zobraziť detail

Kaštieľ , Sála, Miestnosť , Svadobný stan

Originálny eventový priestor v prostredí kaštieľa, ideálny na vašu nezabudnuteľnú svadbu, firemný event či teambuilding.

Trnava

Zobraziť detail

Svadobný stan

Oslávte váš najkrajší deň na mieste obklopenom vinicami a čarom nedotknutej prírody.

Nové Zámky

Zobraziť detail

Kaštieľ , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia , Penzión

5.0

Veľký deň „D“, romantické prostredie, výnimočná kulisa, neopísateľná atmosféra, bezstarostné chvíle, parádna zábava - alebo svadba, ako sa patrí. Nie je to u nás len udalosť, ale osobitný pocit života, ktorý zdieľajú všetci zamestnanci, bez ohľadu na deň alebo ročné obdobie. Svadby jednoducho milujeme a radi ich robíme sedem dní v týždni, od začiatku až do konca roka.

Mierovo

Zobraziť detail

Hotel , Svadobný stan , Reštaurácia

Predstavte si svadobný stan ako zázračný úkryt, kde sa snúbi jemná krása s prírodou.

Podtureň

Zobraziť detail

Kaštieľ , Svadobný stan , Chateau , Vidiecka usadlosť

Láska má veľa podôb a rovnako rozmanitý môže byť váš svadobný deň. Hovorí sa, že svadba je jeden z najkrajších dní života. Spomienky na túto krásnu udalosť plnú dojatia, veľkých slov a úprimnosti vytvoríme podľa vašich predstáv. Vy len vyslovte Vaše želania a ostatné nechajte na nás. O všetko sa postaráme, aby ste sa mohli venovať len sebe. Je to predsa deň, na ktorý budete spomínať celý život.

Rúbaň

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Penzión

5.0

Agropenzión Hubert je kúzelným miestom, ktoré nájdene len kúsok od Trnavy v obci Ružindol. Upravený exteriér, záhrada plná kvetov, útulný interiér alebo priestranná sála vám poskytnú dokonalé podmienky pre svadbu až do 130 hostí. Najmenší svadobný salón zabezpečí posedenie pre 25 hostí, svadobná sála v interiéri až 60 hostí a taktiež disponujeme dvomi stanmi. Veľký stan je určený až do 130 ľudí a menší zabepečí plnohodnotnú zábavu pre 34 osôb.

Zvončín

Zobraziť detail

Kaštieľ , Zámok , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia , Chateau , Penzión

Pavillon Kronwerk je reštaurácia & penzión, ktorý vznikol v Novej pevnosti v Komárne v centrálnej časti kasárenskej budovy Flankovacia veža. 

Komárno

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia

Veľkolepý priestor pre Vašu svadbu.

Levice

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Stodola , Reštaurácia , Ranč , Farma , Koliba , Penzión , Vidiecka usadlosť

5.0

Povedzte áno v dych berúcej prírode. Zažite neopísateľnú atmosféru v svadobnom a eventovom areáli s reštauráciou Korimanka, ktorý sme pre Vás vytvorili priamo pod borovicovým lesom pri rybníku. Svadobný stan s krásnym výhľadom do rozkvitnutej záhrady, kamenné múriky a jazierka sú perfektnými kulisami aj na fotenie. Vďaka tichej prírode majú o skvelú zábavu postarané aj tí najmenší hostia.

Kvačany

Zobraziť detail

Kaštieľ , Sála, Miestnosť , Svadobný stan

Miesto s ktorým budete ladiť. V harmónii prírody a štýlu.

Modra

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia

Reštaurácia s nádherným výhľadom na Tatry s kapacitou 200 osôb, zimnou záhradou a konferenčnou miestnosťou Vám ponúka možnosť firemného alebo súkromného eventu podľa Vašich predstáv. K dispozícii sú aj voľno časové aktivity, ktoré Vám poskytneme na golfovom ihrisku.

Malý Slavkov

Zobraziť detail

Hotel , Kaštieľ , Rezort , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia

Predstavujete si svoju svadbu v prírode, na čerstvo pokosenej tráve, s lemujúcimi storočnými stromami? S dostupnosťou po diaľnici, 20 minút od Bratislavy? Príďte sa pozrieť ku nám, do Welten Golf Resort Báč.

Báč

Zobraziť detail

Svadobný stan

Drevená podlaha, štýlové baldachýny a multifunkčný altánok. To je správna kombinácia ak chcete vytvoriť spomienky, na ktoré sa nezabúda.

Ružindol

Zobraziť detail

Svadobný stan , Koliba , Penzión

Vítejte v regionu Slovácka, v pohostinném kraji plném srdečných lidí. Náš krásný dřevěný srub se nachází v atraktivní lokalitě pod hradem Buchlov a v blízkosti zámku a zámecké zahrady Buchlovice.

Břestek

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn je umístěn v malebném prostředí chráněné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky pod středověkým hradem Karlštejn, 25 km od centra hlavního města Prahy. Ubytování ve stylově zařízených pokojích,restauraci s letní terasou, klimatizovaný svatební Sál, relax centrum a rozsáhlé parkoviště. Součástí hotelového areálu je 2.500 m2rozlehlý soukromý ostrov se svatebním altánkem a party stanem na břehu řeky Berounky.

Karlštejn