Tradičné alebo moderné čepčenie nevesty na svadbu

Tradičné alebo moderné čepčenie nevesty na svadbu.

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených dodávateľov: 6

Zobraziť detail

Čepčenie

5.0

Svadobné čepčenie Družičky sme založili v roku 2018 a začepčili už desiatky neviest. Ponúkame Ti zažiť tradičný svadobný rituál keď sa zo slobodného dievčaťa stáva vydatá žena a z mládenca hrdý ženáč. Prítmie, zapálené sviečky, krásne ľudové piesne či hovorené slovo je súčasťou svadobného čepčenia v našom podaní.

Bratislava V

Zobraziť detail

Čepčenie

5.0

Parta, moja parta, zelený veniec, už ti je Anička, už ti je koniec...

Bratislava I

Zobraziť detail

Čepčenie

5.0

....Kamarátko moja teraz še tebe pýtam, dovolíš nám z tvojej hlávky vienek sňac?.... Obohaťte svoj večer o magickú atmosféru s polnočným čepčením. Nechajte sa uniesť krásou tohto tradičného obradu a vytvorte si nezabudnuteľné spomienky na váš veľký deň.

Poprad

Zobraziť detail

Čepčenie

5.0

Svadobné čepčenie Z dievky žena sme založili v roku 2018 a odvtedy sme začepčili už viac ako 200 neviest. Ponúkame jedinečný a autentický zážitok. Trojhlasným prevedením ľúbostných a svadobných piesní navodíme nezabudnuteľnú a dojemnú atmosféru. Máme skúsenosti s menšími aj väčšími svadbami, i so zahraničným publikom. Na svadbu prídeme v Bratislave a jej okolí. V prípade dohody za Vami prídeme aj ďalej v rámci Slovenska i do zahraničia.

Bratislava

Zobraziť detail

Čepčenie

5.0

Každá nevesta má svoju predstavu o svadbe a tiež aj o polnočnom čepčení. Preto sme sa rozhodli prispôsobiť sa dobe a urobiť vašu svadbu originálnou. Nevesty, ktoré chcú zachovať tradície, ale chcú to v modernom štýle, máme pre ne špeciálne riešenie.

Bratislava I

Zobraziť detail

Čepčenie

Váš svadobný deň radi spríjemníme Záhoráckymi tradíciami a čepčením nevesty

Skalica