Barman na svadbu - databáza barmanov

Obstarávanie baru je umením. Barman na svadbu zabezpečí spokojnosť hostí a pridá element šoumenstva do celkovej atmosféry. Vyberte si z našej databázy.

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených dodávateľov: 10

Zobraziť detail

Barman

Ponúkame barový catering s vyše 12ročnou praxou,s exkluzívnou ponukou kreatívnych nápojov a profesionálnym prístupom barmana, ktorý pôsobil v Londýnskej Michelinovej reštaurácií u Gordona Ramsaya. Nechajte sa strhnúť našou vášňou pre mixolólgiu a eleganciu. Prežite s snami nezabudnuteľné chvíle plné chutí, zábavy a zážitkov, ktoré urobia Vašu svadbu jedinečnou. Náš barový catering zabezpečujeme na celom Česko-Slovenku, v Maďarsku aj Rakúsku.

Bratislava V

Zobraziť detail

Barman

Premeňte svoju svadbu či event na nezabudnuteľný zážitok! Prinášame vám komplexný barový servis s bohatým výberom miešaných nápojov. Naše menu zahŕňa nielen obľúbené klasiky, ale aj exkluzívne alkoholické a nealkoholické koktaily. Pracujeme s kvalitnými ingredienciami, ako sú náš slovenský remeselný gin TOISON, bylinný likér Dr.Kramer a zázvorový likér Zázvorica. V prípade špeciálnych požiadaviek, radi vám pripravíme nápoj na mieru.

Trenčín

Zobraziť detail

Barman

Vitajte vo svete Fine Event & Catering od Daniela Širotu, kde sa stretávajú vynikajúce služby a nezabudnuteľné zážitky. Náš barman, majster svojho remesla, s láskou a vášňou mieša nielen klasické koktaily, ale aj originálne nápoje na mieru vašim požiadavkám. S pečlivým výberom ingrediencií a okom pre detail, každý váš event sa premení na nezabudnuteľný zážitok. Pripravte sa byť ohromení umením presahujúcim očakávania.

Košice IV

Zobraziť detail

Barman

Prekvapte hostí na Vašej svadbe a doprajte im naozaj jedinečný cocktailový bar. Kreatívne moderné ccoktaily, jedinečný servis, unikátne bary. TVOY. bar - barkdekoľvek je #1 v službách svadobných barov. Viac ako 10 ročné skúsenosti a desiatky akcií sú zárukou, že Váš deň bude ešte o niečo výnimočnejší.

Košice IV

Zobraziť detail

Barman

Chcete urobiť svoj deň ešte viac výnimočným? My Vám s tým radi pomôžeme! Ponúkame Vám kompletný barový servis so širokou ponukou miešaných nápojov. V našej ponuke nájdete okrem klasických aj exkluzívne alkoholické a nealkoholické miešané nápoje. V prípade požiadavky radi navrhneme nápoj na mieru.

Košice IV

Zobraziť detail

Barman

5.0

Svadba v kaštieli? Kultúrnom dome či na záhrade? Na mieste nezáleží. S našim mobilným barovým cateringom prídeme všade, aj na záhradu.

Bratislava I

Zobraziť detail

Barman

Mobilné kokteilové bary, profesionálny personál, barové príslušenstvo, tak ako aj remeselné kokteily či kokteily na mieru, ktoré zapôsobia na vašich hostí. Vytvorili sme štandardné nápojové balíčky, ktoré poskytnú našim klientom pohodlný a rýchly spôsob výberu. Na svadby, oslavy a spoločensko-kultúrne akcie už viac nemusíte chodiť do baru. Prinášame vám to najlepšie zo svetových salónikov a kokteilových barov priamo na vašu svadbu !

Banská Bystrica

Zobraziť detail

Barman

Dotváříme Vaši svatbu k dokonalosti.

Hlavní město Praha

Zobraziť detail

Barman

Barmanská show od Top-10 barmana na světě v roce 2023-2024. Zaručíme nejlepší zábavu vašich hostů díky 8-leté praxe a desítkám titulů na českých a světových soutěžích. Délka představení je 10-15 min. V průběhu show udělám 10 exkluzivních signatuře koktejlů a také ohnivou show (dle potřeby). :)

Hlavní město Praha

Zobraziť detail

Barman

,,Barman do domu, drink do ruky’’ Barový catering na vaši svatbu.

Hlavní město Praha