Svadba v kaštieli? Cíťte sa ako v rozprávke

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených priestorov: 16

Zobraziť detail

Kaštieľ , Sála, Miestnosť , Svadobný stan

Originálny eventový priestor v prostredí kaštieľa, ideálny na vašu nezabudnuteľnú svadbu, firemný event či teambuilding.

Trnava

Zobraziť detail

Hotel , Kaštieľ , Reštaurácia , Chateau

5.0

Zrekonštruovaný barokový Kaštieľ sa nachádza len necelých 10 km od Žiliny v malej dedinke Gbeľany. Pôvabný a elegantný kaštieľ ponúka jedinečné a romantické prostredie pre vašu svadbu, na ktorú budete spomínať celý život.

Gbeľany

Zobraziť detail

Hotel , Kaštieľ , Zámok , Sála, Miestnosť

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK, zrekonštruovaný zámok z 13. storočia, sa nachádza len 20 km od Bratislavy, v centre mesta Pezinok, obkolesený zámockým parkom. Jeho súčasťou je PALACE ART HOTEL, ktorý ponúka jedinečné ubytovanie v 48 izbách a apartmánoch, zážitkovú gastronómiu a veľkolepé spoločenské priestory s najväčšou Zlatou sálou Kataríny Pálffy pre 200 hostí.

Pezinok

Zobraziť detail

Kaštieľ , Zámok , Rezort , Chateau

Vitajte na mieste, kde sa snúbi dejinami nadýchaný priestor so štýlom. Srdečne Vás vítame v historickom Kaštieli Petrovany z 18.storočia, barokovo–klasicistickom sídle baróna Alfonza Vécseyiho a grófa Františka Klobušického. Svojim romantickým, dejinami nadýchaným duchom a rozľahlým čarovným parkom s jazierkom, ponúka jedinečný priestor pre organizovanie svadieb.

Petrovany

Zobraziť detail

Kaštieľ , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia , Penzión

5.0

Veľký deň „D“, romantické prostredie, výnimočná kulisa, neopísateľná atmosféra, bezstarostné chvíle, parádna zábava - alebo svadba, ako sa patrí. Nie je to u nás len udalosť, ale osobitný pocit života, ktorý zdieľajú všetci zamestnanci, bez ohľadu na deň alebo ročné obdobie. Svadby jednoducho milujeme a radi ich robíme sedem dní v týždni, od začiatku až do konca roka.

Mierovo

Zobraziť detail

Kaštieľ

Spojenie histórie, luxusného vybavenia a profesionálnych služieb sú tou pravou kombináciou pre usporiadanie Vašej rozprávkovej svadby. Svadobná hostina v historických priestoroch s kapacitou až do 120 osôb, a so všetkými službami „pod jednou strechou“.

Považská Bystrica

Zobraziť detail

Kaštieľ

Jedinečný priestor plný možností.

Modra

Zobraziť detail

Kaštieľ , Svadobný stan , Chateau , Vidiecka usadlosť

Láska má veľa podôb a rovnako rozmanitý môže byť váš svadobný deň. Hovorí sa, že svadba je jeden z najkrajších dní života. Spomienky na túto krásnu udalosť plnú dojatia, veľkých slov a úprimnosti vytvoríme podľa vašich predstáv. Vy len vyslovte Vaše želania a ostatné nechajte na nás. O všetko sa postaráme, aby ste sa mohli venovať len sebe. Je to predsa deň, na ktorý budete spomínať celý život.

Rúbaň

Zobraziť detail

Kaštieľ

Prežite svoj veľký deň vo výnimočných priestoroch v malebnom kráľovskom mestečku Svätý Jur. Kaštieľ Pálffy dýcha láskou už storočia. Či už túžite po romantickej elegantnej svadbe alebo vás to ťahá k modernej záhradnej párty, vašim požiadavkám s radosťou vyhovieme a pripravíme svadbu na mieru. U nás môžete byť princeznou aj lesnou vílou. Medze nekladieme ani vašim predstavám. Od elegantnej svadby s nádychom luxusu, cez vidiecku plnú kvetov až po modernú v streetovom štýle s našimi HEY YOU autíčkami. Váš svadobný deň bude u nás presne taký, aký si predstavujete. Kaštieľ Pálffy je unikátnym miestom práve vďaka svojej nekonečnej variabilnosti. Naše priestory sú originálne a možnosti naozaj široké. Romantizmus, modernizmus, hipsterizmus...nech už sa vidíte v ktoromkoľvek k období, u nás je možné všetko. Svoje manželské sľuby si môžete vymeniť pri civilnom sobáši priamo na našom nádvorí alebo pri cirkevnom obrade v jednom z kostolov nachádzajúcich sa v pešej dostupnosti od kaštieľa.

Svätý Jur

Zobraziť detail

Kaštieľ , Zámok , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia , Chateau , Penzión

Pavillon Kronwerk je reštaurácia & penzión, ktorý vznikol v Novej pevnosti v Komárne v centrálnej časti kasárenskej budovy Flankovacia veža. 

Komárno

Zobraziť detail

Kaštieľ , Sála, Miestnosť , Svadobný stan

Miesto s ktorým budete ladiť. V harmónii prírody a štýlu.

Modra

Zobraziť detail

Hotel , Kaštieľ , Rezort , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia

Predstavujete si svoju svadbu v prírode, na čerstvo pokosenej tráve, s lemujúcimi storočnými stromami? S dostupnosťou po diaľnici, 20 minút od Bratislavy? Príďte sa pozrieť ku nám, do Welten Golf Resort Báč.

Báč

Zobraziť detail

Hotel , Kaštieľ , Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Spečaťte svoju lásku podľa Vašich snov a povedzte si áno v romantickom prostredí Svätojánskeho kaštieľa V hoteli Svätojánsky kaštieľ máme priestrannú 120 m2 spoločenskú miestnosť, v ktorej Vám radi pripravíme svadobnú hostinu podľa Vašich predstáv. Krásne prostredie očarí Vás, ale aj všetkých prítomných hostí. Snažíme sa klásť dôraz na detaily, aby sme uspokojili aj tých najnáročnejších klientov.

Liptovský Mikuláš

Zobraziť detail

Hotel , Kaštieľ , Zámok , Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Chateau

Zámeček Petrovice je tím pravým místem pro Vaši svatbu, kde se můžete těšit na nádherný den plný lásky a radosti.

Karviná

Zobraziť detail

Kaštieľ , Sála, Miestnosť

Hledáte pro svůj den unikátní, romantické a klidné místo, a přitom kousek od centra Brna? To jsou naše prostory Vily Engelsmann. Bez osobní prohlídky neuvěříte, že je možné, že na ulici Hlinky může být něco tak krásného. Možnost využití terasy a zarostlé zahrady dává svatbám a oslavám výjimečný nádech Středomoří. Historizující interiér vám dá zase pocit, že jste na zámku. Chcete-li, aby váš den byl jako z jiného světa, jste tu správně.

Brno-město