Špeciálne efekty dodajú iskru vašej svadbe

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených dodávateľov: 7

Zobraziť detail

Špeciálne efekty

5.0

Tanec v oblakoch, iskrová fontána na prvý tanec, krájanie torty, príchod stužkárov alebo kedykoľvek počas večera.

Kežmarok

Zobraziť detail

Špeciálne efekty

Milé budúce nevesty, radi by sme Vám ponúkli naše služby osvetlenia sály pre váš svadobný deň. S naším osvetlením môžete dosiahnuť vytúženú atmosféru a zdôrazniť dôležité okamihy. Naša technika prispôsobí sálu tak, aby bol Váš deň špeciálny a nezabudnuteľný. Tešíme sa, že vám môžeme pomôcť urobiť z vášho svadobného dňa niečo výnimočné.

Prešov

Zobraziť detail

Špeciálne efekty

Tanec v oblakoch - plazivý dym Bratislava a okolie

Bratislava I

Zobraziť detail

Špeciálne efekty

Chcete svoj deň D urobiť výnimočným? Dodáme Vám plazivý dym alebo studené iskry a Váš svadobný tanec alebo krájanie torty budú nezabudnuteľné!

Spišská Nová Ves

Zobraziť detail

Špeciálne efekty

Studené iskry / iskriace fontány sú špeciálne efekty žiarivých gejzírov pre zvýraznenie a upriamenie pozornosti. Vhodné ako nočné fotenie páru, krájanie torty 6ks iskriacich fontán ktoré siahajú nad 3m, iskria 60sek. 2ks iskriacich fontán k torte, interiérová pyrotechnika, nehorľavá, nedymí

Galanta

Zobraziť detail

Špeciálne efekty

Výnimočný efekt hustej nízkej hmly, ktorá sa drží len vo výške nôh a vykúzli z Vášho prvého svadobného tanca rozprávkový zážitok kolísania sa v oblakoch. Tuhá forma CO2 Vám zaručí elegantnosť a vznešenosť pri vtancovaní sa do manželského života. Efekt plazivého dymu sa vytvára suchým ľadom, je bez zápachu, stratí sa v priestore, nevstupuje hore tým pádom kvalita fotografií a videonahrávok bude zachovalá. Najdokonalejšie spojenie je plazivý dym so studenými iskrami Studené iskry / iskriace fontány sú špeciálne efekty žiarivých gejzírov pre zvýraznenie a upriamenie pozornosti na tanečný parket. Ideálne na prvý spoločný tanec.

Galanta

Zobraziť detail

Špeciálne efekty

Pestré a elegantné žiarivé osvetlenie sály zladené do Vašich obľúbených farieb alebo podľa farieb výzdoby vytvorí vhodnú atmosféru pre tanečnú zábavu. Nasvietenie Základ - svetelné dekoračné lampy rozložené popri stene v sále rozžiari sálu a zanechá intímny podtón. Krásne vysvieti sálu, zakryje prípadné nedokonalosti sály. Jednofarebne alebo viacfarebné kombinácie, prípadne prechod farieb RGBW. Nasvietenie Maxi - balík obsahuje nasvietenie sály po bokoch stien, nasvietenie tanečného parketu otočnými hlavami na svietiacich vežách pokrytých krásnou bielou látkou, diskogula Elegantné otočne hlavy Vám zaručia ladné pohyby, jemné vzory, dokonale Vás pripravia na poriadnu oslavu lásky.

Galanta