Svadobný fotograf na vašu svadbu

Dátum
Miesto

Počet nájdených dodávateľov: 113

TOP

Zobraziť detail

Fotograf

5.0

Ahoj, volám sa Daniel, som šťastný manžel a otec. 😊 Svadobná fotografia je to čo ma baví a napĺňa. Počas vášho dňa, nielen že budem vaším fotografom, ale zároveň priateľom. Budem vám pomáhať a vždy budem na blízku. Je pre mňa dôležité, aby ste sa cítili príjemne a uvoľnene. Výsledkom toho sú zachytené momenty, ktoré sa nebudú opakovať. Posledné štyri roky som pôsobil v Kodani a nazbieral mnoho skúseností a inšpirácie, ktoré ma motivujú.

Bardejov

TOP

Zobraziť detail

Fotograf

5.0

Zdravím! Volám sa Gabriel… Ako svadobný fotograf sa špecializujem na zachytávanie krásnych, elegantných a emotívnych momentov Vášho veľkého dňa po celej Európe a zvyšku sveta. Ak ste romantický typ človeka… chcete, aby bol váš svadobný deň zachytený prirodzene a umelecky a ceníte si opätovné prežívanie emotívnych momentov svojho dňa v podobe úžasných obrázkov, som pre Vás určite ten pravý fotograf!

Košice IV

TOP

Zobraziť detail

Fotograf , Kameraman , Fotograf + kameraman (spolu)

5.0

Sme tím svadobných fotografov Jana a Lukáš a svoje schopnosti usmerňujeme tak, aby odrážali skutočné a jedinečné emócie.

Zvolen

TOP

Zobraziť detail

Fotograf

S Láskou a smyslem pro dokonalost zvěčním vaše nejkrásnější chvíle.

Hlavní město Praha

Zobraziť detail

Fotograf

Sme dvojica fotografov, spájame ženský a mužský pohľad na vec, a práve to posúva naše fotky na vyššiu úroveň. Okrem toho, dva objektívy zachytia vždy viac ako jeden a sme na dvoch miestach naraz. Momenty, pri ktorých to najviac oceníte, sú napríklad príchod k oltáru alebo výmena obrúčok pri obrade. Budete mať fotky z dvoch uhlov v jedinom okamihu. Zachytíme aj množstvo momentiek a viac fotiek majú aj svadobní hostia.

Banská Bystrica

Zobraziť detail

Fotograf

5.0

Svadobné fotky zachytené s láskou k prirodzenosti a emóciám. Tak, aby ste si mohli všetky momenty kedykoľvek znova sprítomniť.

Bratislava I

Zobraziť detail

Fotograf

5.0

Rád fotím, rád sledujem dianie cez hľadáčik môjho fotoaparátu a zachytávam neopakovateľné momenty. Som milujúci ocinko a manžel, som fotograf. Ahoj, volám sa Roland Frajka. Všetci ma oslovujú Roli a kľudne mi tykaj.

Nitra

Zobraziť detail

Fotograf

4.7

Spojme sa a vytvoríme spoločne nezabudnuteľné spomienky! 📸💍

Trenčín

Zobraziť detail

Fotograf

Najčastejšie na mojích fotkách nájdete usmiatých a zaľúbených ľudí, dobrú náladu, živé a príjemné farby.

Bratislava I

Zobraziť detail

Fotograf

5.0

Volám sa Michal a pôsobím ako svadobný fotograf už vyše 10 rokov. V priebehu dekády fotenia človek naberie nezmerne mnoho skúseností, ktoré určite oceníte pri vašom veľkom dni. Bude mi cťou zachytiť a zvečniť práve ten váš Deň.

Poprad