Svadobné penzióny - priestory pre vašu svadbu

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených priestorov: 38

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Penzión

V našej priestrannej sále s kvalitným ozvučením, špeciálnymi svetlami a priamym prístupom do kuchyňe vám nebude nič chýbať k dokonalej svadbe alebo oslave.

Námestovo

Zobraziť detail

Reštaurácia , Penzión

Moderná chata a reštaurácia uprostred očarujúcej prírody..

Banská Bystrica

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Stodola , Reštaurácia , Penzión

Sme malý rodinný penzion na skok od Bratislavy.

Bernolákovo

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Penzión

5.0

Svadba nie je len o oblečení v krásnych bielych šatách, je to neskutočne významný životný krok, ktorý znamená začiatok novej kapitoly. Je to deň, keď sa dvaja ľudia verejne zaviažu zdieľať svoje životy – v dobrom aj zlom. Symbolizuje lásku, ale tiež dôveru, partnerstvo a budovanie spoločnej budúcnosti. Svadby sú plné radosti, vzrušenia a očakávania, čo nás v manželstve čaká. Prijmite našu gratuláciu k tomuto úžasnému míľniku!

Horné Lefantovce

Zobraziť detail

Rezort , Koliba , Penzión

Povedzte si svoje ÁNO s romantickým výhľadom na Chopok v dychberúcej prírode v srdci Nízkych Tatier.

Bystrá

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Penzión

Svadba je jeden z najkrajších okamihov. Užite si ju práve u nás!

Veľaty

Zobraziť detail

Penzión

Zažite svoj veľký deň v útulných priestoroch nášho penziónu. Možnosť výberu z dvoch sál s kapacitou... Práve teraz pri rezervácii získate prípitok na náš účet.

Veľký Krtíš

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Stodola , Reštaurácia , Penzión

5.0

Plánujete svadbu a hľadáte romantické miesto s neopakovateľnou atmosférou? Možno ste si vysnívali, že do novej etapy života vstúpite ako princ a princezná – v tom prípade je ideálnym miestom pre usporiadanie svadobnej hostiny práve Hotel Dávid v Bošanoch :)

Partizánske

Zobraziť detail

Penzión

5.0

Stvorené pre nezabudnuteľné okamihy. Aj tak je možno pomenovať očarujúce vnútro tohto meštianskeho domu. Či svadba, oslava, firemný teambuilding alebo iná príležitosť, priestory Krone sú skutočne dobrou voľbou.

Svätý Jur

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Penzión

To správne miesto pre Vašu svadobnú hostinu v rozprávkovom kraji Štiavnických vrchov.

Svätý Anton

Zobraziť detail

Kaštieľ , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia , Penzión

5.0

Veľký deň „D“, romantické prostredie, výnimočná kulisa, neopísateľná atmosféra, bezstarostné chvíle, parádna zábava - alebo svadba, ako sa patrí. Nie je to u nás len udalosť, ale osobitný pocit života, ktorý zdieľajú všetci zamestnanci, bez ohľadu na deň alebo ročné obdobie. Svadby jednoducho milujeme a radi ich robíme sedem dní v týždni, od začiatku až do konca roka.

Mierovo

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Penzión

Váš veľký deň bez stresu Užite si Váš veľký deň bez starostí. O zvyšok sa postaráme my. Menu Vám ušijeme na mieru tak, aby ste boli spokojní Vy i Vaši hostia. Vyberte si termín a my Vám radi overíme jeho dostupnosť.

Pezinok

Zobraziť detail

Reštaurácia , Ranč , Penzión

Pokiaľ túžite prežiť Váš deň v objatí čarovnej prírody Slovenského Raja, hľadáte pokojnú, domácu atmosféru, výnimočný westernový dizajn v štýlovej zrubovej reštaurácii, potrpíte si na kvalitné jedlo pripravené z lokálnych a čerstvých surovín, milujete kone a túžite po netypických svadobných priestoroch, náš Ranč je pre Vás tým pravým.

Telgárt

Zobraziť detail

Reštaurácia , Penzión

4.0

Organizácia svadobnej hostiny môže byť veľmi stresujúca. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vám poradíme pri výbere jedla pre vašich hostí a Vy sa tak môžete venovať iným povinnostiam.

Trnava

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Penzión

5.0

Prežite Váš výnimočný Deň v krásnom prostredí priamo pod stredovekým hradom v reštaurácii a penzióne POD HRADOM, kde Vám s našou ponukou komplexných služieb a takmer 30 ročnou tradíciou pripravíme svadobnú hostinu presne podľa vašich predstáv.

Podhradie