Svadobná hostina | Prehľad reštaurácií

Dátum
Miesto

Počet nájdených priestorov: 71

Zobraziť detail

Kaštieľ , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia , Penzión

5.0

Veľký deň „D“, romantické prostredie, výnimočná kulisa, neopísateľná atmosféra, bezstarostné chvíle, parádna zábava - alebo svadba, ako sa patrí. Nie je to u nás len udalosť, ale osobitný pocit života, ktorý zdieľajú všetci zamestnanci, bez ohľadu na deň alebo ročné obdobie. Svadby jednoducho milujeme a radi ich robíme sedem dní v týždni, od začiatku až do konca roka.

Mierovo

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Ideálny priestor pre Vašu vysnívanú svadbu.

Pata

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Penzión

Svadba nie je len o oblečení v krásnych bielych šatách; je to neskutočne významný životný krok, ktorý znamená začiatok novej kapitoly. Je to deň, keď sa dvaja ľudia verejne zaviažu zdieľať svoje životy – v dobrom aj zlom. Symbolizuje lásku, ale tiež dôveru, partnerstvo a budovanie spoločnej budúcnosti. Svadby sú plné radosti, vzrušenia a očakávania, čo nás v manželstve čaká. Prijmite našu gratuláciu k tomuto úžasnému míľniku!

Horné Lefantovce

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia

5.0

ZAŽITE VAŠU SVADBU SNOV S PANORAMATICKÝMI VÝHĽADMI

Ždiar

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia

5.0

Ak snívate o svadbe na tichom mieste v náručí horskej prírody s unikátnymi výhľadmi na vrcholy Nízkych Tatier, tak náš hotel Family Strachan Jasná*** je pre vás ideálne miesto. Dovoľte nám vytvoriť pre Vás nezabudnuteľný a jedinečný začiatok na Vašej spoločnej ceste životom. Ku každému máme individuálny prístup a snažíme sa o vytvorenie dokonalého svadobného dňa, na ktorý nezabudnete.

Demänovská Dolina

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Kursalon je unikátna historická stavba, ktorá sa nachádza v pokojnom prostredí kúpeľného parku v Trenčianskych Tepliciach. Novo zrekonštruované priestory s čistými líniami ponúkajú pocit výnimočnosti a jedinečnú atmosféru. Kapacita priestoru je variabilná. Kursalon dokáže hostiť menšie svadby pre 60 ľudí ale pohodlne sa tu zabaví aj 300 hostí.

Trenčín

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Penzión

Váš veľký deň bez stresu Užite si Váš veľký deň bez starostí. O zvyšok sa postaráme my. Menu Vám ušijeme na mieru tak, aby ste boli spokojní Vy i Vaši hostia. Vyberte si termín a my Vám radi overíme jeho dostupnosť.

Pezinok

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Stodola , Reštaurácia , Penzión

5.0

Plánujete svadbu a hľadáte romantické miesto s neopakovateľnou atmosférou? Možno ste si vysnívali, že do novej etapy života vstúpite ako princ a princezná – v tom prípade je ideálnym miestom pre usporiadanie svadobnej hostiny práve Hotel Dávid.

Partizánske

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Jedinečné miesto pre najkrajší deň. Povedzte si áno a my zabezpečíme všetko ostatné.

Malacky

Zobraziť detail

Hotel , Svadobný stan , Reštaurácia

Predstavte si svadobný stan ako zázračný úkryt, kde sa snúbi jemná krása s prírodou.

Podtureň