Svadobná hostina | Prehľad reštaurácií

Dátum
Miesto

Filter

Požadované položky

Počet nájdených priestorov: 28

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Stodola , Reštaurácia , Penzión

Plánujete svadbu a hľadáte romantické miesto s neopakovateľnou atmosférou? Možno ste si vysnívali, že do novej etapy života vstúpite ako princ a princezná – v tom prípade je ideálnym miestom pre usporiadanie svadobnej hostiny práve Hotel Dávid.

Partizánske

Zobraziť detail

Rezort , Reštaurácia , Penzión

..

Bojnice

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia

💍 SVADBA V MÚZEU ÁUT Na atmosfére záleží... ✨️ Nech je vaša svadba výnimočná. A aj svetová. Ponúkame vám nádherné priestory SKY BARU v Brezne vo výške 22 metrov s kapacitou 100 ľudí. Nádherný výhľad na celé mesto a k tomu dokonalá atmosféra tančenej noci. Priestory SKY BARU sú svetlé a presklenné, inšpirované štýlom ART DECO 30. rokov New Yorku. Scéna, ako z dobrého hollywoodskeho filmu. Navyše je priestor strategicky rozložený a tak si nemusíte ukrajovať z tančeného parketu kvôli candy baru, fotokútiku či bufetom. A naviac k tomu u nás bez problémov ubytujete hostí a viete čo je naj? Na tejto skvelej terase máme aj bazén s výhľadom na celé mesto. 🫶 A na tejto terase si môžete povedať aj svoje ÁNO. ✨️

Brezno

Zobraziť detail

Reštaurácia

Štýlová reštaurácie na skvelé akcie.

Banská Bystrica

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia

Reštaurácia s nádherným výhľadom na Tatry s kapacitou 200 osôb, zimnou záhradou a konferenčnou miestnosťou Vám ponúka možnosť firemného alebo súkromného eventu podľa Vašich predstáv. K dispozícii sú aj voľno časové aktivity, ktoré Vám poskytneme na golfovom ihrisku.

Malý Slavkov

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Vieme Vám splniť Váš sen o dokonalej svadobnej hostine, Váš deň urobíme výnimočný.

Banská Bystrica

Zobraziť detail

Rezort , Reštaurácia

Rockfarm je jedinečné miesto pre vašu rodinnú či firemnú oslavu alebo podujatie pre priateľov. Ponúkame vám výnimočné priestory, vynikajúce jedlo, profesionálny servis, dychberúci výhľad, príjemné prostredie a bezchybnú organizáciu. Na podujatie zorganizované u nás nikdy nezabudnete.

Veľká Lomnica

Zobraziť detail

Stodola , Reštaurácia

priestor pre vašu svadbu

Trstené pri Hornáde

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Stodola , Reštaurácia , Penzión

Sme malý rodinný penzion na skok od Bratislavy.

Bernolákovo

Zobraziť detail

Hotel , Kaštieľ , Rezort , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia

Predstavujete si svoju svadbu v prírode, na čerstvo pokosenej tráve, s lemujúcimi storočnými stromami? S dostupnosťou po diaľnici, 20 minút od Bratislavy? Príďte sa pozrieť ku nám, do Welten Golf Resort Báč.

Báč