Kontaktovať
chevron Naspäť

Chata Hrádok

Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Kamenec pod Vtáčnikom

Na Chate Hrádok sa vaša vysnívaná rozprávková svadba premení na skutočnosť. Romantické prostredie v prekrásnej prírode pohoria Vtáčnik je dokonalým miestom pre svadobnú oslavu alebo sobáš pod holým nebom. Nechajte sa očariť netradičným miestom, prvotriednymi službami a oslávte svoj veľký deň ako sa patrí!

Informácie o priestore

Veľmi nám záleží na spokojnosti zákazníkov, preto máme vlastný Catering, ktorý má najmodernejšiu kuchyňu a jedlo pripravené vo vysokom štandarde  (všetko sa pripravuje priamo na Chate Hrádok), vlastnú Výzdobu, aby sme s Vami mohli komunikovať každý detail, poprípade Vám vyrobiť svadobnú kyticu, svadobné pierka pre starejšieho a ženícha alebo aranžmán na svadobné auto. Vlastný Nealko bar, ktorý je pre Vašich hostí pripravený tak, aby si každý mohol zobrať čo chcel, načapovať kofolu, limonádu, minerálku, pripraviť kávičku (presso, latte, cappuccino) atď.), aby sa cítili ako na ALL Inclusive dovolenke.

Aby sme pre Vás naozaj pripravili svadbu snov, tak sa musíme oprieť o náš vlastný svadobný tím, za ktorý komplet ručíme. Spolupracujeme s profesionálmi a hlavne s ľuďmi, ktorých práca je koníčkom. Starejší, DJ, Fotograf, Kameraman Vám svojou neprofesionalitou môžu pokaziť zážitok s Vášho jedinečného dňa. Samozrejme nie je povinnosťou si kompletný tím objednať, môžete si zohnať vlastných. 

Hodnotenie používateľov

Poloha na mape

Kamenec pod Vtáčnikom, Slovensko

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.