Svadobná výzdoba | Dodávatelia

Jednoduchá, no o to príťažlivejšia svadobná výzdoba? Výzdobu na svadbu presne podľa vašich predstáv vám pripravia svadobní dodávatelia na Bridee.sk

Dátum
Miesto

Počet nájdených dodávateľov: 23

Zobraziť detail

Výzdoba, dekorácie

Prenájom ručne robených kvetinových pozadí z hodvábnych kvetov

Nitra

Zobraziť detail

Výzdoba, dekorácie

5.0

Vytvoríme Vám osobnú svadobnú výzdobu, ktorá bude sezónna, ekologická a zároveň lokálna.

Brezno

Zobraziť detail

Výzdoba, dekorácie

4.9

Zelená fotostena ISABELLE v greenery štýle má max. rozmery až 3m x 3m a jej najväčšou výhodou je, že výšku vieme prispôsobiť aj pre menšie priestory. Je vhodná na romantické svadby s jednoduchou, peknou a čistou výzdobou. Garantujeme Vám WAU efekt a celkové oživenie priestoru. Čo Vám vieme zabezpečiť? 💚 dopravu, montáž, demontáž 💚 dozdobenie kvetinovej steny inými kvetmi (na požiadavku, bez doplatku) 💚 požičanie fototabuliek v rovnakom dizajne úplne ZDARMA 💚 výrobu personalizovaných iniciálov (za príplatok) 💚 uvítací stojan/zasadací poriadok v rovnakom dizajne (za príplatok)

Poprad

Zobraziť detail

Výzdoba, dekorácie , Kytica pre nevestu , Oznámenia, pozvánky , Svadobná agentúra (výzdoba, inventár) , Prenájom inventáru , Fotostena , Kniha hostí , Menovky pre hostí

5.0

Sme Anama, svadobná a eventová agentúra, ktorá s láskou vyzdobí váš dôležitý deň S láskou pre Vašu Lásku.

Piešťany

Zobraziť detail

Výzdoba, dekorácie

Výzdoba sál, stanov, baby reveal

Krásno nad Kysucou

Zobraziť detail

Výzdoba, dekorácie , Fotostena

Neprehliadnuteľná,ligotavá ShimmerWall ligotavá fotostena, ktorá dodá ten správny glamour štýl na každej luxusnej svadbe,oslave či evente. Rozmer Fotosteny je 2,7m x 2,4m a 1,8m x 2,4m K fotostene vieme zabezpečiť -Personalizované nápisy(mená,iniciály,svietiaci led nápis Mr&Mrs)za príplatok -balonovú výzdobu( dostupnosť podľa kapacit svadieb na daný víkend)za príplatok -foto rekvizity za príplatok

Košice IV

Zobraziť detail

Výzdoba, dekorácie , Fotostena

Nádherné japonské čerešne sú úplným trendom tejto sezóny.Kvitnúce sakury ktoré sú úžasnou voľbou do exteriéru,pri vstupe do sály,za svadobný stôl,alebo ako fotokútik.

Košice IV

Zobraziť detail

Výzdoba, dekorácie , Kytica pre nevestu , Koordinátorka na svadbu , Svadobná agentúra (výzdoba, inventár)

Snívate o rozprávkovej svadbe, ktorá Vám aj všetkým hosťom vyrazí dych? Túžite po dokonalej kvetinovej výzdobe? Nenašli ste sa v organizovaní svadby alebo nemáte na to čas? Nechajte to na Svadbulienku a užívajte si predsvadobný čas bez zhonu a vybavovania. Svadbulienka Vám ponúka: • kvetinové výzdoby a svadobné kytice • kompletné výzdoby svadobného miesta, obradu • svadby na kľúč (plánovanie, organizácia, koordinácia)

Bratislava

Zobraziť detail

Výzdoba, dekorácie , Prenájom inventáru , Fotostena

Balónové dekorácie podľa vašich preferencií. Kompletná balónová výzdoba na vašu svadbu- prenájom LED písmen/ čísel , LED nápisov, prenájom Instaxu mini, balónová výzdoba vhodná aj ako fotostena alebo na vašu rozlúčku so slobodou.

Žiar nad Hronom

Zobraziť detail

Výzdoba, dekorácie , Kozmetika , Darčeky pre hostí , E-shop

Zvečnite lásku vo vôni. Svadobné dary pre novomanželov, sviečky s menami novomanželov na svadobné stoly, darčeky pre svadobných hostí a družičky.

Bratislava