Svadba na farme s nezabudnuteľnou atmosférou

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených priestorov: 9

TOP

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Farma

Stačí si priať a my sa o všetko postaráme. Nechajte sa očariť jedinečným priestorom, kde sa ozýva radosť, zábava a láska.

Prietrž

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Farma , Vidiecka usadlosť

Dolný Majer je usadlosť na okraji Senca v blízkosti Čiernej vody. Priestory nášho Majera Vám ponúkame v rámci organizácie svadobnej hostiny kompletne na prenájom počas celého víkendu. Svadobnú hostinu organizujeme v našej hlavnej sále, kde sa zmestí 60 svadobných hostí, čo zabezpečuje aj dostatočné miesto pre svadobný parket. Sme tu len pre Vás!

Senec

Zobraziť detail

Stodola , Farma , Vidiecka usadlosť

Zažite svadbu priamo vo vinohradoch. V krásnej tekovskej vinohradníckej oblasti sa nachádza náš romantický areál so štýlovou stodolou s kapacitou 80 osôb. Prepojenie s vonkajšou terasou poskytuje dodatočný priestor a ďalšie možnosti. Rozsiahly areál je plný krásnych zákutí a jedinečných umeleckých diel s vinárskou tematikou. Pre hostí je pripravená možnosť absolvovať prehliadku na elektrických autíčkach, piknik vo vinohradoch či degustácie vín.

Levice

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Stodola , Reštaurácia , Farma

Romantický drevený altánok vo vidieckom štýle vhodný pre vašu svadbu ,rodinnú oslavu ,teambuilding a iné spoločenské akcie.

Opatovce

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Stodola , Reštaurácia , Ranč , Farma , Koliba , Penzión , Vidiecka usadlosť

5.0

Povedzte áno v dych berúcej prírode. Zažite neopísateľnú atmosféru v svadobnom a eventovom areáli s reštauráciou Korimanka, ktorý sme pre Vás vytvorili priamo pod borovicovým lesom pri rybníku. Svadobný stan s krásnym výhľadom do rozkvitnutej záhrady, kamenné múriky a jazierka sú perfektnými kulisami aj na fotenie. Vďaka tichej prírode majú o skvelú zábavu postarané aj tí najmenší hostia.

Kvačany

Zobraziť detail

Reštaurácia , Farma , Penzión , Vidiecka usadlosť

5.0

Selský dvůr je bývalá hospodářská usedlost, která prošla kompletní rekonstrukcí, o čemž se můžete přesvědčit na každém kroku. V současné době dostává zcela nový kabát.

Most

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Stodola , Farma , Penzión , Vidiecka usadlosť

Místo, kde můžete mít svatební obřad venku, nebo v případě nepřízně počasí ve svatebně vyzdobené stodole plné světýlek, stropem s baldachýny a křišťálovým lustrem.

Lhota pod Libčany

Zobraziť detail

Farma

Přejete si obřad u rybníka, v přírodě, u zámečku nebo dokonce v balonu? Nic není nemožné, Safari Resort nabízí velké množství netradičních zážitků. Safari Resort nabízí zázemí, ubytování, vybavení a cateringové služby Bistra Naše Farma. Maximální ubytovací kapacita je až 82 míst. Kapacita pro hostinu je 120 míst. Vše na jednom místě: obřad v přírodě, hostina, ubytování, prostor na tanec, zábavu i zážitky.

České Budějovice

Zobraziť detail

Stodola , Farma , Vidiecka usadlosť

Po několik generací zachovalou stodolu jsme přeměnili na kouzelné místo pro svatební obřady nebo společenské akce. Název našeho místa je odvozen od majestátní lípy, která stojí přímo u dřevěné stodoly. K areálu patří velká farma s dančí a jelení zvěří a pozemky s nádherným výhledem do širokého okolí. Při rekonstrukci byl zachován "starobylý" styl, ale s nádechy moderních prvků.

Čížkov