Svadba v kolibe: tradične slovenská a čarovná

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených priestorov: 9

Zobraziť detail

Rezort , Koliba , Penzión

Povedzte si svoje ÁNO s romantickým výhľadom na Chopok v dychberúcej prírode v srdci Nízkych Tatier.

Bystrá

Zobraziť detail

Rezort , Stodola , Koliba

5.0

Areál Ekomy sa nachádza len 4 km od mesta Zvolen, v krásnej prírode Sekierskej doliny. Tradičné priestory salaša a obklopujúci les navodí romantickú atmosféru, ktorá pri svadbe nesmie chýbať.

Zvolen

Zobraziť detail

Koliba

V malebnom areáli Salaša pod Maginhradom vám ponúkame priestory Humno pre svadbu vašich snov.

Veľké Teriakovce

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Koliba

Rezort Oravský Háj sa vyníma v oklopení nádhernej oravskej prírody. Rozsiahli rezort ponúka ideálne miesto pre vysnívanú svadbu presne podľa Vašich predstáv. Svadobné priestory s výhľadom na okolie, vynikajúca gastronómia a jedinečná atmosféra zaručia nezabudnuteľnú svadbu pre Vás a Vašich hostí.

Brezovica

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Koliba

Najstaršia reštaurácia v doline a zároveň hudobný a džezový klub. Ponúkame neštandartný priestor v krásnom prostredí pri riečke Demänovka, letnú terasu, presklennú časť s 15m s výhľadom na rieku, starú pôvodnú časť koliby pre menšie posedenie.

Demänovská Dolina

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Koliba

5.0

Vytvoríme Vašu svadobnú rozprávku v srdci Kysúc! V našom 4-hviezdičkovom hoteli Marlene**** v malebnej Oščadnici spojíme lásku, prírodu a pohodlie do nezabudnuteľného zážitku. Sme váš spoľahlivý partner na ceste k dokonalej svadbe. Nechajte nás spoločne vytvoriť nezabudnuteľný začiatok vašej svadobnej cesty. Vytvoríme pre vás dokonalý svadobný príbeh, na ktorý budete spomínať po celý život.

Oščadnica

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Stodola , Reštaurácia , Ranč , Farma , Koliba , Penzión , Vidiecka usadlosť

5.0

Povedzte áno v dych berúcej prírode. Zažite neopísateľnú atmosféru v svadobnom a eventovom areáli s reštauráciou Korimanka, ktorý sme pre Vás vytvorili priamo pod borovicovým lesom pri rybníku. Svadobný stan s krásnym výhľadom do rozkvitnutej záhrady, kamenné múriky a jazierka sú perfektnými kulisami aj na fotenie. Vďaka tichej prírode majú o skvelú zábavu postarané aj tí najmenší hostia.

Kvačany

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Stodola , Koliba

Každá nevesta má vysnívanú predstavu o svojej svadbe. Vždy sa snažíme o individuálny prístup, aby práve tá Vaša svadba bola originálna a výnimočná. K tomu určite napomôže naša svadobná Stodola Gréta ktorá je tým najideálnejším miestom pre spojenie obradu, fotenia a svadobnej hostiny. Dovoľte nám pripraviť Váš najvýznamnejší deň a my budeme hrdí, že môžeme byť jeho súčasťou. Snom všetkých snúbencov je povedať si svoje áno na rozprávkovom mieste a Hotel Koliba Gréta takým miestom určite je.

Liptovská Sielnica

Zobraziť detail

Svadobný stan , Koliba , Penzión

Vítejte v regionu Slovácka, v pohostinném kraji plném srdečných lidí. Náš krásný dřevěný srub se nachází v atraktivní lokalitě pod hradem Buchlov a v blízkosti zámku a zámecké zahrady Buchlovice.

Břestek