Ľudová kapela na vašu svadbu

Hľadáte ľudovú kapelu na vašu svadbu? Vyskúšajte ponuku svadobného portálu Bridee.sk. Všetko pre nevestu, ženícha a dokonalý svadobný deň.

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených dodávateľov: 5

Zobraziť detail

Hudba / Ľudová hudba

Chcete sa dobre zabávať na Vašej svadbe alebo oslave? Tak ste tu správne, s nami zažijete najlepšiu zábavu! Haluzkovci -to je nápad !

Nitra

Zobraziť detail

Hudba / Ľudová hudba

5.0

Sme ľudové hudobné teleso, ktoré rozozvučí vašu svadbu, narodeniny a iné podujatia výbornou muzikou a krásnymi mužskými hlasmi v slovenskom, maďarskom i inom jazyku v zložení husle, harmonika, basa. Vieme Vám obohatiť vašu svadbu už od odobierky nevesty, gratulácie, sprievod, ujmeme sa úlohy starejšieho kde zastrešíme Vaše predstavy až po začepčenie. Na svadbe vypĺňame prestávky do spevu i do tanca medzi hosťami.

Nové Zámky

Zobraziť detail

Hudba / Ľudová hudba

5.0

V rámci nášho pôsobenia sme odohrali už viac ako 200 akcií (svadby-sobášne sprievody, plesy, oslavy, recepcie, besedy, rodinné, či firemné príležitosti..atď.) a vystúpení v spolupráci s DFSk Ragačinka, FSk Hrušov, ŽSSk Hrušov, ZUŠ Hrušov, FSk Bažalička z Príbeliec a Plachtiniec, FSk Dačov Lom, aj s rôznymi sólistami-spevákmi z okolia Hontu. Vystupujeme nie len po celom Slovensku ale sem tam aj v zahraničí. (Česká republika, Maďarsko.)

Hrušov

Zobraziť detail

Hudba / Ľudová hudba

Čarovné husle Tomáša Uličného - skvelá muzika na Vašu SVADBU :)

Ružomberok

Zobraziť detail

Hudba / Ľudová hudba

Som akordeonista s bohatým repertoátom ľudoviek z rôznych regiónov. Mám skúsenosti z mnohých svadieb a osláv, robil som korepetítora vo folklórnom súbore Gymnik, bol som členom speváckeho súboru Lúčnica, mám skúsenosti z účinkovania v ľudovej hudbe cimbalovke, hrávam aj s dychovkou. Dokážem sa prispôsobiť nálade, žánru a rýchlo sa učím nové piesne, ktoré mi zaspievate.

Bratislava I