Svadobná sála vašich snov už čaká.
Vyberte si z našej širokej ponuky.

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených priestorov: 16

Zobraziť detail

Vidiecka usadlosť

Vitajte v Abelande

Lozorno

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Vidiecka usadlosť

5.0

Zažite kúsok slovenského Toskánska v Modre. Levanduľové a ružové záhony, kamenné múriky aj vinohrady - to všetko sú nádherné kulisy pre váš svadobný deň Pod Gaštankou.

Modra

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Farma , Vidiecka usadlosť

Dolný Majer je usadlosť na okraji Senca v blízkosti Čiernej vody. Priestory nášho Majera Vám ponúkame v rámci organizácie svadobnej hostiny kompletne na prenájom počas celého víkendu. Svadobnú hostinu organizujeme v našej hlavnej sále, kde sa zmestí 60 svadobných hostí, čo zabezpečuje aj dostatočné miesto pre svadobný parket. Sme tu len pre Vás!

Senec

Zobraziť detail

Stodola , Farma , Vidiecka usadlosť

Zažite svadbu priamo vo vinohradoch. V krásnej tekovskej vinohradníckej oblasti sa nachádza náš romantický areál so štýlovou stodolou s kapacitou 80 osôb. Prepojenie s vonkajšou terasou poskytuje dodatočný priestor a ďalšie možnosti. Rozsiahly areál je plný krásnych zákutí a jedinečných umeleckých diel s vinárskou tematikou. Pre hostí je pripravená možnosť absolvovať prehliadku na elektrických autíčkach, piknik vo vinohradoch či degustácie vín.

Levice

Zobraziť detail

Kaštieľ , Svadobný stan , Chateau , Vidiecka usadlosť

Láska má veľa podôb a rovnako rozmanitý môže byť váš svadobný deň. Hovorí sa, že svadba je jeden z najkrajších dní života. Spomienky na túto krásnu udalosť plnú dojatia, veľkých slov a úprimnosti vytvoríme podľa vašich predstáv. Vy len vyslovte Vaše želania a ostatné nechajte na nás. O všetko sa postaráme, aby ste sa mohli venovať len sebe. Je to predsa deň, na ktorý budete spomínať celý život.

Rúbaň

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Stodola , Reštaurácia , Ranč , Farma , Koliba , Penzión , Vidiecka usadlosť

5.0

Povedzte áno v dych berúcej prírode. Zažite neopísateľnú atmosféru v svadobnom a eventovom areáli s reštauráciou Korimanka, ktorý sme pre Vás vytvorili priamo pod borovicovým lesom pri rybníku. Svadobný stan s krásnym výhľadom do rozkvitnutej záhrady, kamenné múriky a jazierka sú perfektnými kulisami aj na fotenie. Vďaka tichej prírode majú o skvelú zábavu postarané aj tí najmenší hostia.

Kvačany

Zobraziť detail

Rezort , Stodola , Vidiecka usadlosť

5.0

Stodola Plástovice je perfektním místem v srdci jižních Čech, kde je prostor pro lásku, něžnost a vzájemnou pospolitost. Díky 10 leté zkušenosti v oblasti svatebních realizací našeho provozovatele, jsme na Stodole připraveni tento nezapomenutelný okamžik udělat přesně takový, jaký jste si ho vysnili … protože my v lásku věříme.

Sedlec

Zobraziť detail

Rezort , Stodola , Reštaurácia , Vidiecka usadlosť

Výjimečné prostory pro Vaši výjimečnou událost!

Rakovník

Zobraziť detail

Kaštieľ , Zámok , Stodola , Vidiecka usadlosť

Dokonalé svatební místo s ubytováním. Nabízíme Vám unikátní svatební místo, kde si můžete uspořádat svatbu na míru v zámku, nebo před zámkem. Naopak, jestli milujete přírodu a chcete se vzít v jejím souladu, nabízíme pro obřady okolní zahrady. Následně Vás bude hřát myšlenka, že pronájmem pomáháte s obnovou této kulturní památky. Děkujeme Nadační fond Vidžín

Úterý

Zobraziť detail

Reštaurácia , Farma , Penzión , Vidiecka usadlosť

5.0

Selský dvůr je bývalá hospodářská usedlost, která prošla kompletní rekonstrukcí, o čemž se můžete přesvědčit na každém kroku. V současné době dostává zcela nový kabát.

Most

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Stodola , Farma , Penzión , Vidiecka usadlosť

Místo, kde můžete mít svatební obřad venku, nebo v případě nepřízně počasí ve svatebně vyzdobené stodole plné světýlek, stropem s baldachýny a křišťálovým lustrem.

Lhota pod Libčany

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Stodola , Vidiecka usadlosť

4.5

Krásné rodinné místo s velkou kapacitou ubytování. Vše na jednom místě, nikam nemusíte odjíždět, pouze si užívat svou rodinu a hosty. Připravíme vám dokonalý zážitek, který si vstup do manželství rozhodně zaslouží. V areálu preferujeme soukromí, po dobu svatby budete sami. Všechny věkové kategorie si na statku najdou své a cítí se zde jako doma. Pravidelně se nám stává, že se druhý den po svatbě nikomu nechce domů.

Luková

Zobraziť detail

Stodola , Vidiecka usadlosť

5.0

Svatba přesně podle vašich představ.

Břeclav

Zobraziť detail

Vidiecka usadlosť

Residence Tvrz Skočice nabízí romantický uzavřený statek obklopený krásnými loukami, rybníčkem a vesnickou atmosférou. Nabízí celkem 15 plně vybavených apartmánů s kuchyňkou (max.kapacita 45 míst), díky uzavřenému rozlehlému dvoru (cca 4 000 m²) je tak i ideálním místem na pronájem celého objektu a prožití tak svatebních radovánek v naprostém soukromí.

Skočice

Zobraziť detail

Stodola , Farma , Vidiecka usadlosť

Po několik generací zachovalou stodolu jsme přeměnili na kouzelné místo pro svatební obřady nebo společenské akce. Název našeho místa je odvozen od majestátní lípy, která stojí přímo u dřevěné stodoly. K areálu patří velká farma s dančí a jelení zvěří a pozemky s nádherným výhledem do širokého okolí. Při rekonstrukci byl zachován "starobylý" styl, ale s nádechy moderních prvků.

Čížkov