Vysnívaná svadobná sála už na vás čaká

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených priestorov: 95

TOP

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Farma

Stačí si priať a my sa o všetko postaráme. Nechajte sa očariť jedinečným priestorom, kde sa ozýva radosť, zábava a láska.

Prietrž

TOP

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Na Chate Hrádok sa vaša vysnívaná rozprávková svadba premení na skutočnosť. Romantické prostredie v prekrásnej prírode pohoria Vtáčnik je dokonalým miestom pre svadobnú oslavu alebo sobáš pod holým nebom. Nechajte sa očariť netradičným miestom, prvotriednymi službami a oslávte svoj veľký deň ako sa patrí!

Kamenec pod Vtáčnikom

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Penzión

V našej priestrannej sále s kvalitným ozvučením, špeciálnymi svetlami a priamym prístupom do kuchyňe vám nebude nič chýbať k dokonalej svadbe alebo oslave.

Námestovo

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť

5.0

Spoločenská sála Svätojurskej viechy je ideálnym priestorom na usporiadanie svadobnej hostiny do 110 hostí. Priestory Svätojurskej viechy disponujú aj miestnosťou vhodnou na usporiadanie obradu.

Svätý Jur

Zobraziť detail

Kaštieľ , Sála, Miestnosť , Svadobný stan

Originálny eventový priestor v prostredí kaštieľa, ideálny na vašu nezabudnuteľnú svadbu, firemný event či teambuilding.

Trnava

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Stodola

Oslávte tento výnimočný deň v novopostavenej Stodole s kapacitou 80 osôb, ktorá bola postavená v štýle tradičného liptovského humna. Jej dokonalú atmosféru dotvára drevený krov a hlinená omietka umelecky nahodená majstrami z Liptova, spolu s výhľadom na koruny stromov a zvukom šumu potoka. Unikátnym doplnkom je vínna pivnica osadená v podlahe sály.

Liptovský Ján

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Dom u Cugú Najideálnejšie miesto pre vašu oslavu... Veľká sála Do veľkej sály sa vmestí až 180 hostí. Priestory sú klimatizované, vhodné pre veľké oslavy, svadby, rodinné stretnutia… Malá sála Do malej sály sa vmestí až 50 hostí. Priestory sú klimatizované, vhodné pre menšie oslavy, stretávky, kary… Catering Pripravíme vám catering presne podľa vašich predstáv a priestory vyzdobíme tak, aby spĺňali všetky vaše požiadavky.

Senica

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Stodola , Reštaurácia , Penzión

Sme malý rodinný penzion na skok od Bratislavy.

Bernolákovo

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Penzión

5.0

Svadba nie je len o oblečení v krásnych bielych šatách, je to neskutočne významný životný krok, ktorý znamená začiatok novej kapitoly. Je to deň, keď sa dvaja ľudia verejne zaviažu zdieľať svoje životy – v dobrom aj zlom. Symbolizuje lásku, ale tiež dôveru, partnerstvo a budovanie spoločnej budúcnosti. Svadby sú plné radosti, vzrušenia a očakávania, čo nás v manželstve čaká. Prijmite našu gratuláciu k tomuto úžasnému míľniku!

Horné Lefantovce

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť

Výnimočný deň - jeden z najkrajších a najdôležitejších. Deň, ktorý si budete pamätať celý život. Deň, na ktorý sa nezabúda. “DEŇ VAŠEJ SVADBY“ Je pre nás cťou, že ste sa rozhodli osláviť Váš vstup do manželstva v našej reštaurácii. Atmosféra našej reštaurácie, vynikajúca kuchyňa, osobný prístup pracovníkov, ktorí splnia Vaše priania - to všetko v dokonalej harmónii prispeje k tomu, aby ste sa Vy aj Vaši hostia cítili u nás úžasne.

Košice I

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť

Výnimočný deň - jeden z najkrajších a najdôležitejších. Deň, ktorý si budete pamätať celý život. Deň, na ktorý sa nezabúda.

Košice I

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Penzión

Svadba je jeden z najkrajších okamihov. Užite si ju práve u nás!

Veľaty

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Event Hall je priestor určený na organizovanie svadieb a eventov pre firemných aj privátnych klientov a taktiež kultúrnych podujatí pre verejnosť.

Malacky

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia

5.0

Priestor s Kapacitou 120 osôb

Trnava

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia

5.0

Ak snívate o svadbe na tichom mieste v náručí horskej prírody s unikátnymi výhľadmi na vrcholy Nízkych Tatier, tak náš hotel Family Strachan Jasná*** je pre vás ideálne miesto. Dovoľte nám vytvoriť pre Vás nezabudnuteľný a jedinečný začiatok na Vašej spoločnej ceste životom. Ku každému máme individuálny prístup a snažíme sa o vytvorenie dokonalého svadobného dňa, na ktorý nezabudnete.

Demänovská Dolina