Vysnívaná svadobná sála už na vás čaká

Dátum
Miesto

Filter

Požadované položky

Počet nájdených priestorov: 69

TOP

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Farma

Zažite svadbu podľa našich najtajnejších prianí. Na Farme Angus meníme sny na skutočnosť.

Prietrž

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Farma , Vidiecka usadlosť

Dolný Majer je usadlosť na okraji Senca v blízkosti Čiernej vody. Priestory nášho Majera Vám ponúkame v rámci organizácie svadobnej hostiny kompletne na prenájom počas celého víkendu. Svadobnú hostinu organizujeme v našej hlavnej sále, kde sa zmestí 60 svadobných hostí, čo zabezpečuje aj dostatočné miesto pre svadobný parket. Sme tu len pre Vás!

Senec

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Vidiecka usadlosť

Zažite kúsok slovenského Toskánska v Modre. Levanduľové a ružové záhony, kamenné múriky aj vinohrady - to všetko sú nádherné kulisy pre váš svadobný deň Pod Gaštankou.

Modra

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť

Prežite svadbu ako vystrihnutú z filmu Veľký Gatsby. Multifunkčná dizajnová hala sa nachádza len pár kilometrov od hlavného mesta, v Ivanke pri Dunaji. Ponúka veľkorysé kapacity aj atmosféru minulého storočia, vďaka 80 veteránom československej výroby, ktoré sú ozdobou priestoru samé osebe. Vyberte si pre svoj veľký deň netradičný industriálny priestor a užite si kvalitné služby a ponuku prispôsobenú vašim požiadavkám.

Ivanka pri Dunaji

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť

Svadba je jedným z najdôležitejších dní dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli spojiť svoje životy. Našim najväčším prianím je, prispieť k tomu, aby tento moment bol pre Vás nezabudnuteľným a dokonalým. Ak si vyberiete práve naše svadobné priestory, urobíme všetko pre to, aby ste na tento deň vždy s láskou spomínali. Ak Vás naša svadobná ponuka zaujme, radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie, pri ktorom dohodneme termín svadby, ukážeme priestory, prejdeme ponuku služieb a zodpovieme na Vaše otázky.

Kysucké Nové Mesto

Zobraziť detail

Kaštieľ , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia , Penzión

Veľký deň „D“, romantické prostredie, výnimočná kulisa, neopísateľná atmosféra, bezstarostné chvíle, parádna zábava - alebo svadba, ako sa patrí. Nie je to u nás len udalosť, ale osobitný pocit života, ktorý zdieľajú všetci zamestnanci, bez ohľadu na deň alebo ročné obdobie. Svadby jednoducho milujeme a radi ich robíme sedem dní v týždni, od začiatku až do konca roka.

Mierovo

Zobraziť detail

Zámok , Sála, Miestnosť

Zámocký hotel Galicia Nueva, v preklade Nová Halič, svoje služby poskytuje od júna 2016, keď mali prví hostia možnosť navštíviť vynovenú pamiatku a využiť gastronomické služby zámockej reštaurácie Rosalia, kaviarne Arcadia a vinárne Nicolaus. Záujemcov o ubytovanie víta hotel vo svojich krásnych priestoroch od septembra 2016.

Halič

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Romantické priestory na usporiadanie svadobnej hostiny

Humenné

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Penzión

Dvere máte u nás otvorené a náš Penzión Zemiansky dvor vám výborne poslúži, ako miesto, kde môžete stráviť príjemné chvíle vašej svadobnej hostiny. Ponúkame vám srdečnú, vidiecku atmosféru a nadštandardné služby s výborným cateringom. Či už ste sa rozhodli pre menšiu, komornejšiu oslavu alebo svadbu ‚‚vo veľkom štýle ‘‘ u nás nájdete všetky možnosti pod jednou strechou. Gazdovská izba je svojou dispozíciou vhodná pre 40 hostí. Veľká sála disponuje kapacitou pre 140 hostí a ponúka vám aj dostatočný priestor na tanec a zábavu.

Šúrovce

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Penzión

5.0

Prežite Váš výnimočný Deň v krásnom prostredí priamo pod stredovekým hradom v reštaurácii a penzióne POD HRADOM, kde Vám s našou ponukou komplexných služieb a takmer 30 ročnou tradíciou pripravíme svadobnú hostinu presne podľa vašich predstáv.

Podhradie