Svadba na zámku o akej ste vždy snívali

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených priestorov: 8

Zobraziť detail

Kaštieľ , Zámok , Rezort , Chateau

Vitajte na mieste, kde sa snúbi dejinami nadýchaný priestor so štýlom.✨ Srdečne Vás vítame v historickom Kaštieli Petrovany z 18.storočia, barokovo–klasicistickom sídle baróna Alfonza Vécseyiho a grófa Františka Klobušického. Svojim romantickým, dejinami nadýchaným duchom a rozľahlým čarovným parkom s jazierkom, ponúka jedinečný priestor pre organizovanie svadieb.

Petrovany

Zobraziť detail

Hotel , Kaštieľ , Zámok , Sála, Miestnosť

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK, zrekonštruovaný zámok z 13. storočia, sa nachádza len 20 km od Bratislavy, v centre mesta Pezinok, obkolesený zámockým parkom. Jeho súčasťou je PALACE ART HOTEL, ktorý ponúka jedinečné ubytovanie v 48 izbách a apartmánoch, zážitkovú gastronómiu a veľkolepé spoločenské priestory s najväčšou Zlatou sálou Kataríny Pálffy pre 200 hostí.

Pezinok

Zobraziť detail

Zámok , Sála, Miestnosť

Zámocký hotel Galicia Nueva, v preklade Nová Halič, svoje služby poskytuje od júna 2016, keď mali prví hostia možnosť navštíviť vynovenú pamiatku a využiť gastronomické služby zámockej reštaurácie Rosalia, kaviarne Arcadia a vinárne Nicolaus. Záujemcov o ubytovanie víta hotel vo svojich krásnych priestoroch od septembra 2016.

Halič

Zobraziť detail

Kaštieľ , Zámok , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia , Chateau , Penzión

Pavillon Kronwerk je reštaurácia & penzión, ktorý vznikol v Novej pevnosti v Komárne v centrálnej časti kasárenskej budovy Flankovacia veža. 

Komárno

Zobraziť detail

Zámok

Prežite svoj výnimočný deň na výnimočnom mieste! Romantický Smolenický zámok postavený grófom Pálffym na štýl francúzskych zámkov je ako stvorený na organizovanie svadobného obradu ale aj svadobnej hostiny. Na Smolenickom zámku je k dispozícii niekoľko priestorov na uskutočnenie civilného svadobného obradu. Počas celého roku je obľúbený Červený salón s kapacitou do 60 osôb. Od jari do jesene je to zase Dolné nádvorie bez obmedzenia počtu osôb. Pri veľkých svadobných hostinách ponúkame Svadobný set, ktorý zahŕňa Kongresovú sieň, Zámockú jedáleň, Bar. V týchto priestoroch potom prebieha svadobná zábava aj svadobná hostina do maximálneho počtu 85 osôb. Pri menších svadobných hostinách do 25 osôb ponúkame Umelecký salón a do 20 osôb Okrúhly salón.

Smolenice

Zobraziť detail

Hotel , Kaštieľ , Zámok , Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Chateau

Zámeček Petrovice je tím pravým místem pro Vaši svatbu, kde se můžete těšit na nádherný den plný lásky a radosti.

Karviná

Zobraziť detail

Kaštieľ , Zámok , Stodola , Vidiecka usadlosť

Dokonalé svatební místo s ubytováním. Nabízíme Vám unikátní svatební místo, kde si můžete uspořádat svatbu na míru v zámku, nebo před zámkem. Naopak, jestli milujete přírodu a chcete se vzít v jejím souladu, nabízíme pro obřady okolní zahrady. Následně Vás bude hřát myšlenka, že pronájmem pomáháte s obnovou této kulturní památky. Děkujeme Nadační fond Vidžín

Úterý

Zobraziť detail

Hotel , Zámok , Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Chateau

Vážení a milí snoubenci, zpečeťte svoji lásku v zámeckém prostředí nebo v krásné přírodě. Váš svatební den se tak stane nezapomenutelným nejen pro Vás, ale i pro Vaše hosty. Rádi se o Vás postaráme a maximálně se vynasnažíme, aby Váš den byl dle Vašich představ a Vy jste se mohli už jen nechat hýčkat.

Jihlava