Saxofonista na svadbu, rozprúďte zábavu naplno

Saxofonista na svadbu naladí tú správnu atmosféru počas vášho svadobného dňa. Flexibilne prispôsobí tóny pre potreby obradu, hostiny, či zábavy. Vyberte si.

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených dodávateľov: 4

Zobraziť detail

Saxofonista

5.0

Zažite saxofónovú šou na vašej svadbe! Mr. Sax je pripravený priniesť na vašu svadbu známe popové melódie, smooth jazz alebo house funky repertoár, ktorý rozhýbe každého.

Bratislava I

Zobraziť detail

Saxofonista

5.0

Moje poslanie je priniesť exkluzívny zážitok, ktorý oživí akékoľvek podujatie – či už ide o svadbu plnú lásky, súkromnú párty s priateľmi, firemnú akciu na oslavu úspechov, alebo akýkoľvek iný moment, ktorý si zaslúži byť oslávený hudbou. Moje vystúpenia sú vždy plné energie, citu a profesionalizmu. S repertoárom viac ako 300 skladieb dokážem vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám a prispôsobiť sa akémukoľvek typu podujatia.

Skalica

Zobraziť detail

Saxofonista

Už 17 rokov sa aktívne venujem hraniu na saxofóne v hudobnej skupine a 10 rokov hrávam sólo vystúpenia s DJom na rôznych podujatiach. Spojenie DJa a saxofónu je čoraz viac žiadanou hudobnou kombináciou, ktorá prinesie vašej svadbe nový rozmer. Vášeň, zábava a nezabudnuteľná atmosféra je niečo, čím chcem obohatiť práve vašu svadbu, a preto ma neváhajte kontaktovať pre bližšie informácie.

Malacky

Zobraziť detail

Hudba / DJ , Hudba / Živá kapela , Saxofonista

5.0

Saxofónová show je vynikajúcou možnosťou ako dodať nový rozmer a úroveň zábavy na akýkoľvek event. Jedinečné spojenie housovej hudby DJ-a & live saxofónu Vám prinesie alternatívne a svieže spestrenie kdekoľvek si len viete predstaviť. Tóny strhujúceho, vzrušujúceho živého saxofónu preniknú éterom a ponúknu poslucháčom neopakovateľné momenty. Unikátna kombinácia správne namiešaných beatov DJ-a s absolútne skúsenou hrou a improvizačnými prvkami Saxany vytvorí skvelú atmosféru. Jej neuveriteľná, nezabudnuteľná, dychberúca a energická show je aktuálna a vyhľadávaná skutočne na rôznych miestach a akciách. Neváhajte si rezervovať LIVE SAXOPHONE SHOW v podaní Saxany Sapietovej!

Liptovský Mikuláš