Organizovanie svadby na pár klikov.
Nájdite tých správnych dodávateľov

Dátum
Miesto

Počet nájdených dodávateľov: 264

TOP

Zobraziť detail

Fotograf

5.0

Marek Suchý / foto & video

TOP

Zobraziť detail

Kniha hostí

Audio kniha hostí 1. Zdvihni slúchadlo. 2. Počkaj na zvukový signál a nechaj hovorený alebo naspievaný odkaz. 3. Polož slúchadlo na telefón. Krásna audio spomienka zo svadby či narodeninovej oslavy.

TOP

Zobraziť detail

Fotobúdka

Objednajte si fotokútik na svadbu a urobte svoj deň D nezabudnuteľným. Pripravíme romantické fotopozadie na mieru, dáme hosťom vtipné rekvizity na fotenie a o zábavu je postarané. Všetci hostia si navyše odnesú spomienku vo forme tlačenej fotografie.

TOP

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

DJ -široký záber hudobnej produkcie , moderovanie tanečných kôl a programu. Vlastné technické zabezpečenie zvukovou a svetelnou technikou pre Váš event - veľký deň.

TOP

Zobraziť detail

Fotograf

5.0

Sme tím svadobných fotografov Jana a Lukáš a svoje schopnosti usmerňujeme tak, aby odrážali skutočné a jedinečné emócie.

Zobraziť detail

Fotograf

Svadobná fotografka, ktorá váš výnimočný deň zhmotní do podoby nezabudnuteľných foto spomienok.

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Profesionálny DJ, moderovanie, ozvučenie a osvetlenie Vašej svadby.

Zobraziť detail

Barman

Čo ponúkame? Mobilné kokteilové bary, profesionálny personál, barové príslušenstvo, tak ako aj remeselné kokteily či kokteily na mieru, ktoré zapôsobia na vašich hostí. Vytvorili sme štandardné nápojové balíčky, ktoré poskytnú našim klientom pohodlný a rýchly spôsob výberu. Na svadby, oslavy a spoločensko-kultúrne akcie už viac nemusíte chodiť do baru. Prinášame vám to najlepšie zo svetových salónikov a kokteilových barov priamo na vašu svadbu !

Zobraziť detail

Výzdoba, dekorácie , Kytica pre nevestu , Svadobná agentúra , Prenájom inventáru , Fotostena , Svadobné menovky

Sme Anama, svadobná a eventová agentúra, ktorá s láskou vyzdobí váš dôležitý deň S láskou pre Vašu Lásku.

Zobraziť detail

Výzdoba, dekorácie , Kytica pre nevestu , Koordinátorka na svadbu , Svadobná agentúra

Snívate o rozprávkovej svadbe, ktorá Vám aj všetkým hosťom vyrazí dych? Túžite po dokonalej kvetinovej výzdobe? Nenašli ste sa v organizovaní svadby alebo nemáte na to čas? Nechajte to na Svadbulienku a užívajte si predsvadobný čas bez zhonu a vybavovania. Svadbulienka Vám ponúka: • kvetinové výzdoby a svadobné kytice • kompletné výzdoby svadobného miesta, obradu • svadby na kľúč (plánovanie, organizácia, koordinácia)