Prosecco van ako štýlový doplnok na svadbu

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených dodávateľov: 5

TOP

Zobraziť detail

ProseccoVan, ProseccoBar

Náš Prosecco Lady van je unikátny mobilný výčap 🚐, ktorý dodá vašej oslave nezabudnuteľný šmrnc.✨ Piaggio Ape, originálne talianske vozidlo, sme vlastnoručne prerobili na elegantný prosecco bar, pričom sme dbali na každý detail. Naším cieľom je priniesť vám najkvalitnejšie nápoje a výnimočný zážitok.

Námestovo

Zobraziť detail

ProseccoVan, ProseccoBar

Potrpíte si na niečom extra? Plánujete svadbu a chcete svojich hostí prekvapiť niečím špeciálnym ? 🥂👰🤵 Ideálnym riešením je náš praktický, štýlový, mobilný piaggo-bar využiteľný za každého počasia ako v interiéri, tak aj v exteriéri. S našim piaggo barom bude vaša svadba nezadnuteľným zážitkom nie len pre vás, ale aj pre vašich hostí.

Bratislava

Zobraziť detail

ProseccoVan, ProseccoBar

Prosím si Prosecco & Frizzante Van učiní z Vašeho velkého dne nezapomenutelný zážitek pro Vás i Vaše hosty. Stáčené Frizzante, lahvové Prosecco, koktejly, domácí limonády a káva Nespresso, to vše v originálním autíčku Piaggio.

Kladno

Zobraziť detail

ProseccoVan, ProseccoBar

5.0

Naše dva prosecco vany jsme vlastníma rukama vytvořili z vozítka Piaggio Ape z roku 1975 a 1969. Naplnili jsme je proseccem a dobrou náladou!

Plzeň-sever

Zobraziť detail

ProseccoVan, ProseccoBar

Představujeme Vám Bublíka - náš nový a svými třemi výčepy unikátní Proseccovan, který přináší do Čech to nejlepší z Itálie! Jestli hledáte originální a jedinečný způsob jak oživit svatby, firemní akce nebo soukromé oslavy máme pro Vás to správné řešení.

Teplice