Svadobná sála vašich snov už čaká.
Vyberte si z našej širokej ponuky.

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených priestorov: 163

TOP

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Farma

Stačí si priať a my sa o všetko postaráme. Nechajte sa očariť jedinečným priestorom, kde sa ozýva radosť, zábava a láska.

Prietrž

TOP

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Na Chate Hrádok sa vaša vysnívaná rozprávková svadba premení na skutočnosť. Romantické prostredie v prekrásnej prírode pohoria Vtáčnik je dokonalým miestom pre svadobnú oslavu alebo sobáš pod holým nebom. Nechajte sa očariť netradičným miestom, prvotriednymi službami a oslávte svoj veľký deň ako sa patrí!

Kamenec pod Vtáčnikom

TOP

Zobraziť detail

Stodola

Stodola Suška je krásná zámecká stodola. Nachází se na okraji malebné obce Kravsko nedaleko Znojma. Kdysi sloužila k sušení obilí, dnes je z ní svatební místo s jedinečnou atmosférou.

Kravsko

Zobraziť detail

Rezort , Stodola , Koliba

5.0

Areál Ekomy sa nachádza len 4 km od mesta Zvolen, v krásnej prírode Sekierskej doliny. Tradičné priestory salaša a obklopujúci les navodí romantickú atmosféru, ktorá pri svadbe nesmie chýbať.

Zvolen

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Event Hall je priestor určený na organizovanie svadieb a eventov pre firemných aj privátnych klientov a taktiež kultúrnych podujatí pre verejnosť.

Malacky

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť

Výnimočný deň - jeden z najkrajších a najdôležitejších. Deň, ktorý si budete pamätať celý život. Deň, na ktorý sa nezabúda.

Košice I

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť

Výnimočný deň - jeden z najkrajších a najdôležitejších. Deň, ktorý si budete pamätať celý život. Deň, na ktorý sa nezabúda. “DEŇ VAŠEJ SVADBY“ Je pre nás cťou, že ste sa rozhodli osláviť Váš vstup do manželstva v našej reštaurácii. Atmosféra našej reštaurácie, vynikajúca kuchyňa, osobný prístup pracovníkov, ktorí splnia Vaše priania - to všetko v dokonalej harmónii prispeje k tomu, aby ste sa Vy aj Vaši hostia cítili u nás úžasne.

Košice I

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Stodola

Oslávte tento výnimočný deň v novopostavenej Stodole s kapacitou 80 osôb, ktorá bola postavená v štýle tradičného liptovského humna. Jej dokonalú atmosféru dotvára drevený krov a hlinená omietka umelecky nahodená majstrami z Liptova, spolu s výhľadom na koruny stromov a zvukom šumu potoka. Unikátnym doplnkom je vínna pivnica osadená v podlahe sály.

Liptovský Mikuláš

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Reštaurácia

5.0

Priestor s Kapacitou 120 osôb

Trnava

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia

5.0

Ak snívate o svadbe na tichom mieste v náručí horskej prírody s unikátnymi výhľadmi na vrcholy Nízkych Tatier, tak náš hotel Family Strachan Jasná*** je pre vás ideálne miesto. Dovoľte nám vytvoriť pre Vás nezabudnuteľný a jedinečný začiatok na Vašej spoločnej ceste životom. Ku každému máme individuálny prístup a snažíme sa o vytvorenie dokonalého svadobného dňa, na ktorý nezabudnete.

Demänovská Dolina

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť

Svadba je jedným z najdôležitejších dní dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli spojiť svoje životy. Našim najväčším prianím je, prispieť k tomu, aby tento moment bol pre Vás nezabudnuteľným a dokonalým. Ak si vyberiete práve naše svadobné priestory, urobíme všetko pre to, aby ste na tento deň vždy s láskou spomínali.

Kysucké Nové Mesto

Zobraziť detail

Hotel

5.0

Hotelový rezort Hotel Eurobus **** v srdci Zemplínskej šíravy je ako stvorený pre dokonalú prímorskú svadbu. Spravte so svojho svadobného dňa ZÁŽITOK NA CELÝ ŽIVOT. Ponúkame možnosť usporiadať svadbu aj na kľúč.

Kaluža

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť

Hotel Glaus patrí k miestam s najkrajším výhladom na romantickú Banskú Štiavnicu. Romantické a štýlové miesto kde spomienky a láska rozkvitajú v elegantnom prostredí

Banská Štiavnica

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť

Najkrajšie svadby v meste

Michalovce

Zobraziť detail

Hotel , Reštaurácia

Hotel Poľana vo Zvolene svojich prvých hostí privítal už v roku 1960. Svojou jedinečnou polohou hneď oproti Zvolenskému zámku ponúka mladomanželom skvelý zážitok. Mať sobáš na zámku, prejsť pár krokov a byť na svadobnej hostine? To vieme ponúknuť iba my.

Zvolen