Svadobná sála vašich snov už čaká.
Vyberte si z našej širokej ponuky.

Dátum
Miesto

Filter

Požadované položky

Počet nájdených priestorov: 118

TOP

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Farma

Zažite svadbu podľa našich najtajnejších prianí. Na Farme Angus meníme sny na skutočnosť.

Prietrž

TOP

Zobraziť detail

Stodola

Stodola Suška je krásná zámecká stodola. Nachází se na okraji malebné obce Kravsko nedaleko Znojma. Kdysi sloužila k sušení obilí, dnes je z ní svatební místo s jedinečnou atmosférou.

Kravsko

Zobraziť detail

Reštaurácia , Ranč , Penzión

Pokiaľ túžite prežiť Váš deň v objatí čarovnej prírody Slovenského Raja, hľadáte pokojnú, domácu atmosféru, výnimočný westernový dizajn v štýlovej zrubovej reštaurácii, potrpíte si na kvalitné jedlo pripravené z lokálnych a čerstvých surovín, milujete kone a túžite po netypických svadobných priestoroch, náš Ranč je pre Vás tým pravým.

Telgárt

Zobraziť detail

Penzión

Navštívte nás a užite si našu terasu ochutnávajúc krásu obklopujúcej prírody mesta Šahy s výhľadom na rieku Ipeľ a očarujúce hory Börzsöny. Naše priestory sú jedinečnými práve ich očarujúcou architektúrou a štýlom. Novostavba v starom štýle, ktorá Vás môže osloviť práve na Vás veľký deň!

Levice

Zobraziť detail

Hotel , Reštaurácia

Ak niečo naozaj milujeme potom sú to svadby. Jedinečná atmosféra tejto udalosti nás fascinuje a veľmi si vážime, že môžeme byť jej súčasťou. Zo všetkých síl sa snažíme, aby svadobčania spomínali na chvíle strávené u nás ako na jedny z najkrajších v živote.

Zalužice

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Farma , Vidiecka usadlosť

Dolný Majer je usadlosť na okraji Senca v blízkosti Čiernej vody. Priestory nášho Majera Vám ponúkame v rámci organizácie svadobnej hostiny kompletne na prenájom počas celého víkendu. Svadobnú hostinu organizujeme v našej hlavnej sále, kde sa zmestí 60 svadobných hostí, čo zabezpečuje aj dostatočné miesto pre svadobný parket. Sme tu len pre Vás!

Senec

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Vidiecka usadlosť

Zažite kúsok slovenského Toskánska v Modre. Levanduľové a ružové záhony, kamenné múriky aj vinohrady - to všetko sú nádherné kulisy pre váš svadobný deň Pod Gaštankou.

Modra

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť

Prežite svadbu ako vystrihnutú z filmu Veľký Gatsby. Multifunkčná dizajnová hala sa nachádza len pár kilometrov od hlavného mesta, v Ivanke pri Dunaji. Ponúka veľkorysé kapacity aj atmosféru minulého storočia, vďaka 80 veteránom československej výroby, ktoré sú ozdobou priestoru samé osebe. Vyberte si pre svoj veľký deň netradičný industriálny priestor a užite si kvalitné služby a ponuku prispôsobenú vašim požiadavkám.

Ivanka pri Dunaji

Zobraziť detail

Hotel , Kaštieľ , Reštaurácia , Chateau

Zrekonštruovaný barokový Kaštieľ sa nachádza len necelých 10 km od Žiliny v malej dedinke Gbeľany. Pôvabný a elegantný kaštieľ ponúka jedinečné a romantické prostredie pre vašu svadbu, na ktorú budete spomínať celý život.

Gbeľany

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť

Svadba je jedným z najdôležitejších dní dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli spojiť svoje životy. Našim najväčším prianím je, prispieť k tomu, aby tento moment bol pre Vás nezabudnuteľným a dokonalým. Ak si vyberiete práve naše svadobné priestory, urobíme všetko pre to, aby ste na tento deň vždy s láskou spomínali. Ak Vás naša svadobná ponuka zaujme, radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie, pri ktorom dohodneme termín svadby, ukážeme priestory, prejdeme ponuku služieb a zodpovieme na Vaše otázky.

Kysucké Nové Mesto