Víno na svadbu | svadobné víno z lokálnych viníc

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených dodávateľov: 5

Zobraziť detail

Víno na svadbu

Chcete mať vo váš svadobný deň všetko dokonalé a jedinečné? Vyberiete si víno z našej produkcie, niektorý z návrhov etikiet, poprípade nám zašlite vlastné predstavy a my vám vyrobíme jedinečné svadobné víno podľa vašich predstáv. Máte vlastné etikety? V tom prípade Vám dodáme víno bez prednej etikety. Cenovú ponuku spracujeme podľa vašich požiadaviek. V prípade otázok nás kontaktujte mailom na malov@movino.sk.

Veľký Krtíš

Zobraziť detail

Víno na svadbu

Svadobné víno podľa predstáv novomanželov

Dunajská Streda

Zobraziť detail

Víno na svadbu

VÍNO-MASARYK s.r.o. založil v roku 1996 priekopník vinárstva na Slovensku p. Alojz Masaryk v Skalici na Záhorí. S láskou sa venuje práci s vínom a vinohradmi viac ako 50 rokov. Svoje vedomosti i skúsenosti zúročil a snaží sa vyrábať vína tej najvyššej kvality zo slovenského hrozna. Svoje dobré meno a značku si ako rodinná firma vyše 25 rokov budujeme na produkcii a propagácii poctivého vína.

Skalica

Zobraziť detail

Víno na svadbu

Vinárstvo Víno Tureček nájdete v najsevernejšej časti Záhoria v obci Vrádište, medzi mestami Holíč a Skalica. Aj v našej rodine sa znalosti výroby vína odovzdávali z otca na syna v priebehu niekoľkých desaťročí. V ponuke: SVADOBNÉ VÍNO (návrh etikety a dodanie zdarma) FIREMNÉ VÍNO DEGUSTÁCIA

Vrádište

Zobraziť detail

Víno na svadbu

K dobrej zábave neodmysliteľne patrí aj dobré víno. Niekto suchšie a niekto sladšie? U nás viete vybrať z každého druhu to najlepšie pre vašich hostí! Víno vieme nafľašovať do sklenených 0,75 l fliaš s vlastnými etiketami alebo do 5 l PET fliaš. Pri výbere pre vás najvhodnejšieho vína vieme pomôcť "slepým testom", čo znamená že dostanete od nás vzorky vína bez názvu odrody a podľa čísla ktoré Vám najviac chutilo zistíte, ktoré víno najviac vyhovuje.

Bratislava III