Trendy svadba v stodole | Ponuka priestorov

Dátum
Miesto

Filter

Požadované položky

Počet nájdených priestorov: 13

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Stodola

Stodola Kesta je jedinečný svadobný a eventový v priestor v regióne Turiec s kapacitou pre 30 až 100 hostí. Veľkou výhodou je poloha priamo v centre mesta, len na skok od kostolov či iných známych obradných miest v Martine. Stodola Kesta sa vyznačuje vkusným rustikálnym zariadením interiéru, čo navodí jedinečnú atmosféru Vašej svadby. V kombinácii s gastro zážitkom najvyššej kvality bude toto miesto tým pravým pre Váš veľký deň. Priestor je v letných mesiacoch klimatizovaný a v zimnom období vyhrievaný, čo umožňuje jeho celoročné využitie. Výhodou je aj zabudovaná zvuková a svetelná technika a taktiež spolupráca s overenými dodávateľmi.

Martin

Zobraziť detail

Stodola , Reštaurácia

5.0

priestor pre vašu svadbu

Trstené pri Hornáde

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Stodola , Reštaurácia , Farma

Romantický drevený altánok vo vidieckom štýle vhodný pre vašu svadbu ,rodinnú oslavu ,teambuilding a iné spoločenské akcie.

Opatovce

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Stodola , Reštaurácia , Ranč , Farma , Koliba , Penzión , Vidiecka usadlosť

5.0

Povedzte áno v dych berúcej prírode. Zažite neopísateľnú atmosféru v svadobnom a eventovom areáli s reštauráciou Korimanka, ktorý sme pre Vás vytvorili priamo pod borovicovým lesom pri rybníku. Svadobný stan s krásnym výhľadom do rozkvitnutej záhrady, kamenné múriky a jazierka sú perfektnými kulisami aj na fotenie. Vďaka tichej prírode majú o skvelú zábavu postarané aj tí najmenší hostia.

Kvačany

Zobraziť detail

Stodola

Ak máte blízko k tradičným slovenským zvyklostiam a oblubujete všetko staré a klasické, Stodola Lubianka je ideálne miesto pre Vašu svadbu. Vzdušný a estetický priestor splní Vaše očakávania. Túžite po svadbe ktorá Vám ostane dlho v pamäti, a tým miestom Stodola Lubianka naozaj je.

Oslany

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Stodola , Reštaurácia , Penzión

5.0

Plánujete svadbu a hľadáte romantické miesto s neopakovateľnou atmosférou? Možno ste si vysnívali, že do novej etapy života vstúpite ako princ a princezná – v tom prípade je ideálnym miestom pre usporiadanie svadobnej hostiny práve Hotel Dávid.

Partizánske

Zobraziť detail

Stodola , Vidiecka usadlosť

Svatba přesně podle vašich představ.

Břeclav

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Stodola , Reštaurácia , Penzión

Sme malý rodinný penzion na skok od Bratislavy.

Bernolákovo

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Stodola , Koliba

Každá nevesta má vysnívanú predstavu o svojej svadbe. Vždy sa snažíme o individuálny prístup, aby práve tá Vaša svadba bola originálna a výnimočná. K tomu určite napomôže naša svadobná Stodola Gréta ktorá je tým najideálnejším miestom pre spojenie obradu, fotenia a svadobnej hostiny. Dovoľte nám pripraviť Váš najvýznamnejší deň a my budeme hrdí, že môžeme byť jeho súčasťou. Snom všetkých snúbencov je povedať si svoje áno na rozprávkovom mieste a Hotel Koliba Gréta takým miestom určite je.

Liptovská Sielnica

Zobraziť detail

Sála, Miestnosť , Stodola

5.0

Snívate o svadbe s výhľadom na krásne hory z jednej strany a na hustý ihličnatý les zo strany druhej? Tak potom ste tu správne! Vitajte v našej Stodole na poli! Jej domovom sú Západné Tatry - Roháče, konkrétne malebná dedinka Habovka na Orave.

Habovka