Kontaktovať
chevron Naspäť

Salaš Ekoma rezort

Rezort , Stodola , Koliba

Zvolen

Areál Ekomy sa nachádza len 4 km od mesta Zvolen,
v krásnej prírode Sekierskej doliny. Tradičné priestory salaša a obklopujúci les navodí romantickú atmosféru, ktorá pri svadbe nesmie chýbať.

Informácie o priestore

Jednodňová alebo viac-dňová svadba bez toho, aby ste museli opustiť areál? Presne takéto nezabudnuteľné dni môžete zažiť v Ekoma rezort.

Svadobný priestor s nádychom tradičného salaša pre 100 osôb, miesto pre civilný obrad pod holým nebom, cateringové služby a svadobná výzdoba, toto všetko vám vieme zabezpečiť lúsknutím prsta.

Kapacita ubytovanie je 58 osôb v chatkách alebo apartámoných domoch. Pre odvážnych, ktorí majú radi dobrodružstvo máme TÍPÍ stany s pohodlnou posteľou pre 16 osôb.

Sezóna svadieb na salaši je od MÁJA do SEPTEMBRA.

Hodnotenie používateľov

5.0

3 recenzií

"Ja a môj už teraz manžel sme hľadali miesto na oslavu pre takú krásnu príležitosť ako naša svadba. Mali sme svoje predstavy ako by sme chceli aby naša svadba vyzerala a rozhodli sme sa pre priestory Ekomy. Nemohli sme spraviť lepšie rozhodnutie. Boli sme obaja náramne spokojní a šťastní a nasledne sme dostali toľko komplimentov na priestory, jedlo, dekorácie a všetko okolo toho ze nemáme ani najmenšie pochybností že boli spokojni nie len my, ale aj všetci naši hostia. Chceme ešte raz poďakovať personálu Ekomy za to ze sa podieľali na vytvorení jedného z najkrajších dní našich životov."

Alenka & Markus

5.0

"Keď sme sa pre cca rok s pól zasnúbili, hľadali sme miesto, kde by sme náš veľký deň oslávili a prvá voľba bola Ekoma. Naše rozhodnutie neľutujeme a v piatok 31.5.2024 sme našu svadbu usporiadali v Ekome. Sme nesmierne vďačný za to, že vo všetkom nám bolo vyhovené a keďže sme chceli mať svadbu v štýle vintage, vybrali sme si priestor na svadbu salaš. Ako som už spomínala, naše rozhodnutie neľutujeme, personál nám vyhovel vo všetkom , jedlo bolo vynikajúce aj vegetariánske menu a celá svadba prebehla podľa našich predstáv, ohlasi na svadbu máme výborne a každý bol veľmi prekvapený priestorom a neskutočne krásnym areálom, kde sa aj deti zabavili pri rôznych atrakciách. Chcem sa ešte raz veľmi pekne poďakovať . My sme si našu svadbu užili a ak by sme sa mali ešte raz rozhodnúť, určite by sme si vybrali Ekomu . "

KATKA&ADAM

5.0

"Najlepšie rozhodnutie mať svadbu v Ekome. Prvé plus je milý personál ..lebo môže byť hocijaké super miesto ale keď nie je milý personál kazí to celý dojem. Na našu svadbu sme hľadali niečo v prírodnom štýle ale aby to bolo aj honosné a toto miesto splnilo naše očakávania. Majú krásne prostredie na obrad a hostinu. Vďaka týmto priestorom sme mali rozprávkovú svadbu."

Dominika K.

5.0

Cenník

Položka Suma
Svadobná hostina - dospelá osoba 50€
Svadobná hostina - dieťa 38€

Poloha na mape

Ekoma rezort, Osada Sekier, Zvolen, Slovakia

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.