Obrady a svadby | Svadobné rezorty

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených priestorov: 27

Zobraziť detail

Kaštieľ , Zámok , Rezort , Chateau

Vitajte na mieste, kde sa snúbi dejinami nadýchaný priestor so štýlom.✨ Srdečne Vás vítame v historickom Kaštieli Petrovany z 18.storočia, barokovo–klasicistickom sídle baróna Alfonza Vécseyiho a grófa Františka Klobušického. Svojim romantickým, dejinami nadýchaným duchom a rozľahlým čarovným parkom s jazierkom, ponúka jedinečný priestor pre organizovanie svadieb.

Petrovany

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Penzión

5.0

Svadba nie je len o oblečení v krásnych bielych šatách, je to neskutočne významný životný krok, ktorý znamená začiatok novej kapitoly. Je to deň, keď sa dvaja ľudia verejne zaviažu zdieľať svoje životy – v dobrom aj zlom. Symbolizuje lásku, ale tiež dôveru, partnerstvo a budovanie spoločnej budúcnosti. Svadby sú plné radosti, vzrušenia a očakávania, čo nás v manželstve čaká. Prijmite našu gratuláciu k tomuto úžasnému míľniku!

Horné Lefantovce

Zobraziť detail

Rezort , Koliba , Penzión

Povedzte si svoje ÁNO s romantickým výhľadom na Chopok v dychberúcej prírode v srdci Nízkych Tatier.

Bystrá

Zobraziť detail

Hotel , Rezort , Reštaurácia

Ostrov krásnej prírody a pokoj od dennej pracovnej rutiny si viete užiť práve tu u nás na Malvázii, v tomto jedinečnom priestore. Sme pripravení komplexne vám zabezpečiť vašu svadbu. Tešíme sa na vás.

Prievaly

Zobraziť detail

Rezort , Stodola , Koliba

5.0

Areál Ekomy sa nachádza len 4 km od mesta Zvolen, v krásnej prírode Sekierskej doliny. Tradičné priestory salaša a obklopujúci les navodí romantickú atmosféru, ktorá pri svadbe nesmie chýbať.

Zvolen

Zobraziť detail

Rezort

V Demänová Rezort zažijete jedinečnú svadbu, na ktorej vám budú svedkom čarokrásne liptovské hory. Naše elegantné sály sú pripravené uspokojiť vaše najvyššie očakávania a podčiarknuť krásu vášho veľkého dňa. Sme tu pre vás od začiatku do konca, aby sme zabezpečili, že každý detail vášho svadobného dňa bude dokonalý. Náš tím skúsených profesionálov sa postará o všetko, čo potrebujete, aby ste si mohli naplno užívať radostný okamih vašej svadby.

Liptovský Mikuláš

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Koliba

Rezort Oravský Háj sa vyníma v oklopení nádhernej oravskej prírody. Rozsiahli rezort ponúka ideálne miesto pre vysnívanú svadbu presne podľa Vašich predstáv. Svadobné priestory s výhľadom na okolie, vynikajúca gastronómia a jedinečná atmosféra zaručia nezabudnuteľnú svadbu pre Vás a Vašich hostí.

Brezovica

Zobraziť detail

Rezort

5.0

Hľadáš dokonalý priestor pre svadbu? Sme zmodernizovaný rezort, ktorý sa kvalitou služieb a servisu vyrovná Top hotelom za priaznivejšie ceny.

Pružina

Zobraziť detail

Hotel , Rezort , Reštaurácia , Penzión

Užite si svoj veľký deň v nádhernom prostredí Levočských vrchov. Resort Levočská Dolina vám ponúka jedinečnú príležitosť usporiadať nezabudnuteľnú svadbu.

Levoča

Zobraziť detail

Hotel , Rezort , Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Svadba s nádychom Stredomoria

Prešov

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Stodola , Reštaurácia , Ranč , Farma , Koliba , Penzión , Vidiecka usadlosť

5.0

Povedzte áno v dych berúcej prírode. Zažite neopísateľnú atmosféru v svadobnom a eventovom areáli s reštauráciou Korimanka, ktorý sme pre Vás vytvorili priamo pod borovicovým lesom pri rybníku. Svadobný stan s krásnym výhľadom do rozkvitnutej záhrady, kamenné múriky a jazierka sú perfektnými kulisami aj na fotenie. Vďaka tichej prírode majú o skvelú zábavu postarané aj tí najmenší hostia.

Kvačany

Zobraziť detail

Rezort , Reštaurácia , Penzión

Milé nevesty, v MERIDIANE precízne pripravíme najkrajší deň vášho života. Okrem čarovných priestorov, pestrej kuchyne a vždy usmiateho a dobre naladeného personálu, vám radi poskytneme aj pohodlné ubytovanie len pár metrov od svadobnej sály, priestor na svadobné fotenie alebo posvadobné wellness. To všetko priamo v našom areáli.

Bojnice

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť , Svadobný stan , Reštaurácia

Reštaurácia s nádherným výhľadom na Tatry s kapacitou 200 osôb, zimnou záhradou a konferenčnou miestnosťou Vám ponúka možnosť firemného alebo súkromného eventu podľa Vašich predstáv. K dispozícii sú aj voľno časové aktivity, ktoré Vám poskytneme na golfovom ihrisku.

Malý Slavkov

Zobraziť detail

Rezort , Reštaurácia

Rockfarm je jedinečné miesto pre vašu rodinnú či firemnú oslavu alebo podujatie pre priateľov. Ponúkame vám výnimočné priestory, vynikajúce jedlo, profesionálny servis, dychberúci výhľad, príjemné prostredie a bezchybnú organizáciu. Na podujatie zorganizované u nás nikdy nezabudnete.

Veľká Lomnica

Zobraziť detail

Rezort , Sála, Miestnosť

Nachádza sa v hlavnej budove na prízemí penziónu hneď vedľa reštaurácie. Veľká kongresová sála sa dá spojiť s malou kongresovou sálou a to otvorením posuvných dverí.

Vígľaš