Nájdite svoj vysnívaný svadobný hotel

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených priestorov: 39

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Stodola

Oslávte tento výnimočný deň v novopostavenej Stodole s kapacitou 80 osôb, ktorá bola postavená v štýle tradičného liptovského humna. Jej dokonalú atmosféru dotvára drevený krov a hlinená omietka umelecky nahodená majstrami z Liptova, spolu s výhľadom na koruny stromov a zvukom šumu potoka. Unikátnym doplnkom je vínna pivnica osadená v podlahe sály.

Liptovský Mikuláš

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia

5.0

Ak snívate o svadbe na tichom mieste v náručí horskej prírody s unikátnymi výhľadmi na vrcholy Nízkych Tatier, tak náš hotel Family Strachan Jasná*** je pre vás ideálne miesto. Dovoľte nám vytvoriť pre Vás nezabudnuteľný a jedinečný začiatok na Vašej spoločnej ceste životom. Ku každému máme individuálny prístup a snažíme sa o vytvorenie dokonalého svadobného dňa, na ktorý nezabudnete.

Demänovská Dolina

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť

Svadba je jedným z najdôležitejších dní dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli spojiť svoje životy. Našim najväčším prianím je, prispieť k tomu, aby tento moment bol pre Vás nezabudnuteľným a dokonalým. Ak si vyberiete práve naše svadobné priestory, urobíme všetko pre to, aby ste na tento deň vždy s láskou spomínali.

Kysucké Nové Mesto

Zobraziť detail

Hotel

5.0

Hotelový rezort Hotel Eurobus **** v srdci Zemplínskej šíravy je ako stvorený pre dokonalú prímorskú svadbu. Spravte so svojho svadobného dňa ZÁŽITOK NA CELÝ ŽIVOT. Ponúkame možnosť usporiadať svadbu aj na kľúč.

Kaluža

Zobraziť detail

Hotel , Reštaurácia

Hotel Poľana vo Zvolene svojich prvých hostí privítal už v roku 1960. Svojou jedinečnou polohou hneď oproti Zvolenskému zámku ponúka mladomanželom skvelý zážitok. Mať sobáš na zámku, prejsť pár krokov a byť na svadobnej hostine? To vieme ponúknuť iba my.

Zvolen

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Aby Váš deň "D" bol naozaj výnimočný...

Bratislava II

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť

Prežite svadobný deň skutočne výnimočne. Exkluzívne priestory a krásna záhrada hotela Yasmin **** sú ideálnym miestom pre Vašu vysnívanú svadbu. Pripravíme Vám svadobnú ponuku a náš tím odborníkov Vám poradí vo všetkom, čo zaručí Váš dokonalý svadobný zážitok. Jednotlivé alternatívy slávnostného svadobného menu, zostaveného tímom hotela Yasmin **** , po konzultácii prispôsobíme Vašim požiadavkám.

Košice I

Zobraziť detail

Hotel , Reštaurácia

Dokonalý priestor na svadobnú hostinu pod terasou prepojenou s dokonalou záhradou snov v srdci mesta Košice. Možnosť svadobného obradu pod holým nebom. Priestor reštaurácie s kapacitou až 150 osôb. Hostina na terase pre 80 osôb.

Košice I

Zobraziť detail

Hotel , Rezort , Reštaurácia

Ostrov krásnej prírody a pokoj od dennej pracovnej rutiny si viete užiť práve tu u nás na Malvázii, v tomto jedinečnom priestore. Sme pripravení komplexne vám zabezpečiť vašu svadbu. Tešíme sa na vás.

Prievaly

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Stodola , Reštaurácia , Penzión

5.0

Plánujete svadbu a hľadáte romantické miesto s neopakovateľnou atmosférou? Možno ste si vysnívali, že do novej etapy života vstúpite ako princ a princezná – v tom prípade je ideálnym miestom pre usporiadanie svadobnej hostiny práve Hotel Dávid v Bošanoch :)

Partizánske

Zobraziť detail

Hotel , Kaštieľ , Reštaurácia , Chateau

5.0

Zrekonštruovaný barokový Kaštieľ sa nachádza len necelých 10 km od Žiliny v malej dedinke Gbeľany. Pôvabný a elegantný kaštieľ ponúka jedinečné a romantické prostredie pre vašu svadbu, na ktorú budete spomínať celý život.

Gbeľany

Zobraziť detail

Hotel

Svadobný deň je jeden z najdôležitejších dní v živote. Zvoľte si pre tento deň unikátne horské prostredie s nádherným panoramatickým výhľadom na štíty hôr. Osobitá atmosféra, ktorá mení každý okamih na výnimočný. Pomôžeme Vám s plánovaním, poradíme pri zostavení svadobného menu, zabezpečíme výzdobu a doladíme každý detail na ktorom záleží. Presklené priestory Hotela GREEN*** plné slnka sú vhodné na menšie i veľké svadby s kapacitou do 90 osôb.

Dolný Kubín

Zobraziť detail

Hotel , Kaštieľ , Zámok , Sála, Miestnosť

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK, zrekonštruovaný zámok z 13. storočia, sa nachádza len 20 km od Bratislavy, v centre mesta Pezinok, obkolesený zámockým parkom. Jeho súčasťou je PALACE ART HOTEL, ktorý ponúka jedinečné ubytovanie v 48 izbách a apartmánoch, zážitkovú gastronómiu a veľkolepé spoločenské priestory s najväčšou Zlatou sálou Kataríny Pálffy pre 200 hostí.

Pezinok

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia

👉Ponúkame vám skvelú možnosť prenajať si naše priestory, ktoré sú ideálne pre akékoľvek oslavy. 🥂 Bez ohľadu na to, či ide o svadbu, narodeniny, promócie alebo rodinné stretnutia, urobte si z nich nezabudnuteľné udalosti! 🥰

Námestovo

Zobraziť detail

Hotel

Hotel Royal Palace***** je ako stvorený na to, aby sa stal pamätným miestom nového začiatku vášho spoločného života. Luxusný interiér zariadený v štýle Art deco ponúka viacero krásnych priestorov na usporiadanie svadobnej hostiny. Ak ste sa rozhodli spojiť svoje životy a hľadáte romantické miesto pre váš svadobný deň, náš hotel je ideálnym miestom pre splnenie vašich prianí.

Turčianske Teplice