Nájdite svoj vysnívaný svadobný hotel

Dátum
Miesto

Filter

Požadované položky

Počet nájdených priestorov: 32

Zobraziť detail

Hotel , Reštaurácia

Ak niečo naozaj milujeme potom sú to svadby. Jedinečná atmosféra tejto udalosti nás fascinuje a veľmi si vážime, že môžeme byť jej súčasťou. Zo všetkých síl sa snažíme, aby svadobčania spomínali na chvíle strávené u nás ako na jedny z najkrajších v živote.

Zalužice

Zobraziť detail

Hotel , Kaštieľ , Reštaurácia , Chateau

Zrekonštruovaný barokový Kaštieľ sa nachádza len necelých 10 km od Žiliny v malej dedinke Gbeľany. Pôvabný a elegantný kaštieľ ponúka jedinečné a romantické prostredie pre vašu svadbu, na ktorú budete spomínať celý život.

Gbeľany

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť

Svadba je jedným z najdôležitejších dní dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli spojiť svoje životy. Našim najväčším prianím je, prispieť k tomu, aby tento moment bol pre Vás nezabudnuteľným a dokonalým. Ak si vyberiete práve naše svadobné priestory, urobíme všetko pre to, aby ste na tento deň vždy s láskou spomínali. Ak Vás naša svadobná ponuka zaujme, radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie, pri ktorom dohodneme termín svadby, ukážeme priestory, prejdeme ponuku služieb a zodpovieme na Vaše otázky.

Kysucké Nové Mesto

Zobraziť detail

Hotel

Hotelový rezort Hotel Eurobus **** v srdci Zemplínskej šíravy je ako stvorený pre dokonalú prímorskú svadbu. Spravte so svojho svadobného dňa ZÁŽITOK NA CELÝ ŽIVOT. Ponúkame možnosť usporiadať svadbu aj na kľúč.

Kaluža

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia , Penzión

5.0

Prežite Váš výnimočný Deň v krásnom prostredí priamo pod stredovekým hradom v reštaurácii a penzióne POD HRADOM, kde Vám s našou ponukou komplexných služieb a takmer 30 ročnou tradíciou pripravíme svadobnú hostinu presne podľa vašich predstáv.

Podhradie

Zobraziť detail

Hotel , Rezort , Reštaurácia , Penzión

Užite si svoj veľký deň v nádhernom prostredí Levočských vrchov. Resort Levočská Dolina vám ponúka jedinečnú príležitosť usporiadať nezabudnuteľnú svadbu.

Levoča

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia

DOVOĽTE NÁM POSTARAŤ SA O VÁŠ JEDINEČNÝ SVADOBNÝ DEŇ

Ilava

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia

V prípade záujmu ponúkame na prenájom priestory v reštaurácií Hotela Slanica a tiež menšiu spoločenskú miestnosť na usporiadanie menších svadieb či firemných eventov.

Námestovo

Zobraziť detail

Hotel , Rezort , Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Svadba s nádychom Stredomoria

Prešov

Zobraziť detail

Hotel , Sála, Miestnosť , Koliba

5.0

Vytvoríme Vašu svadobnú rozprávku v srdci Kysúc! V našom 4-hviezdičkovom hoteli Marlene**** v malebnej Oščadnici spojíme lásku, prírodu a pohodlie do nezabudnuteľného zážitku. Sme váš spoľahlivý partner na ceste k dokonalej svadbe. Nechajte nás spoločne vytvoriť nezabudnuteľný začiatok vašej svadobnej cesty. Vytvoríme pre vás dokonalý svadobný príbeh, na ktorý budete spomínať po celý život.

Oščadnica