Svadobná kapela navodí tú správnu atmosféru

Dátum
Miesto

Počet nájdených dodávateľov: 25

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

Trojica chalanov ktorí radi robia zábavu. S potešením Vám prídeme zahrať nie len na svadbu.

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela , Hudba / Na sobáš , Starejší, svadobný moderátor

Dramaturgicky ucelený výber hovoreného slova a spevu. Prinesiem Vám kúsok histórie v podobe pôvodného hovoreného slova a spevu z obce Bánov (NR kraj). V kombinácii s exkluzívnou eventovou kapelou GOLDEN BAND a mladou slovenskou speváčkou VIVIEN FÖLDING vám na vašu svadbu (aj na sobáš) prinesiem aj porciu slávnostnej, tanečnej a exkluzívnej hudobnej produkcie na špičkovej úrovni (vrátane ozvučenia).

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela , Hudba / Na sobáš

Exkluzívna speváčka ako hudobný hosť na svadby a všetky typy eventov. Samostatne sólo alebo ako GOLDEN BAND. V kombinácii s exkluzívnou eventovou kapelou GOLDEN BAND a starejším Stanislavom Gulášom vám na vašu svadbu (aj na sobáš) prinesieme porciu slávnostnej, hovorenej, tanečnej a exkluzívnej hudobnej produkcie na špičkovej úrovni (vrátane ozvučenia).

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela , Hudba / Na sobáš

GOLDEN BAND - exkluzívna eventová kapela V kombinácii s mladou slovenskou speváčkou VIVIEN FÖLDING a starejším Stanislavom Gulášom vám na vašu svadbu (aj na sobáš) prinesieme porciu slávnostnej, hovorenej, tanečnej a exkluzívnej hudobnej produkcie na špičkovej úrovni (vrátane ozvučenia).

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

PREČO SI NÁS VYBRAŤ NA VAŠU SVADBU / EVENT? Lebo hráme skladby všetkého druhu, ale hlavne je s nami veľká zábava.

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

Ponúkame našu hudobnú produkciu na vašu svatbu

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

5.0

Sme Follow – moderná hudobná skupina z Nitry zameraná na coververzie známych skladieb domácej aj zahraničnej tvorby s bohatými skúsenosťami na svadbách a udalostiach podobného typu. Zárukou, že na Vašej svadbe bude o zábavu postarané tak, ako na tej z Vašich snov, je viac ako sto mimoriadne spokojných klientov vrátane ženíchov a neviest a štyri úspešné roky na scéne. Všetky naše rezervácie sú nezáväzné. Neváhajte si nás preto pridať do plánovača a my sa Vám radi ozveme s cenovou ponukou a všetkými detailami, o ktorých by ste mali vedieť.

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

Ponúkame služby v oblasti hudby a to DJ + živý spev /sme dvaja/. V rámci doplnkových služieb, ktoré nás robia výnimočnými je aj zabezpečenie fotobúdky s komplet vybavením fotodoplnkov a rôznych zábavných rekvizít. Ponúkame spomienku vo vizuálnej podobe (vďaka fotobúdke) a tiež v audio podobe vďaka čoraz viac a viac vyhľadávanej audio knihy hostí. Zabezpečíme Vám všetko pod jednou strechou. Samozrejmosťou je sprievodný program pre Vašich hostí, ktorý podľa atmosféry na svadbe či oslave využijeme. Skvelú atmosféru dotvoríme zvukmi harmoník a ozembuchu. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj spev do kostola / obrad. V prípade viac info nás neváhajte kontaktovať. Eliška & Máňo

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

Skupina PULZ Vás víta na našom profile

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

P ako Pianist a Peter Zbranek, V ako Violinist a Victoria Linnen. To je duo PV Acoustic, ktoré premení váš veľký deň na nezabudnuteľný zážitok.