Svadobná kapela navodí tú správnu atmosféru

Vyberte si niektorú z hudobných skupín na vašu svadbu

Dátum
Miesto

Počet nájdených dodávateľov: 46

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

5.0

Hudobná skupina NOBEL je známa svojím nezameniteľným hudobným prejavom. Pozostáva z troch hudobníkov a spevákov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s účinkovaním na svadbách, plesoch, oslavách a iných spoločenských akciách. Repertoár kapely pozostáva zo súčasných, ale aj rokmi overených tanečných hitov a taktiež stále žiadaných ľudoviek v originálnych úpravách.

Prešov

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

5.0

MONTANA BAND - multi-žánrová hudobná kapela, profi zvuk/ svetlo, DJ - člen kapely, moderovanie, zodpovedný prístup, skúsenosti.

Bardejov

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

5.0

Sme Follow – moderná hudobná skupina z Nitry s bohatými skúsenosťami na svadbách a udalostiach podobného druhu. Zárukou, že na Vašej svadbe bude o zábavu postarané tak, ako na tej z Vašich snov, je viac ako sto mimoriadne spokojných manželských párov a takmer päť úspešných rokov na scéne.

Nitra

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

Chystáte svadbu? Gratulujeme Vám 🙂 Nie je nič krajšie, ako pripravovať sa na svoj deň D, ktorý sa pre mnohých stane jedným z najkrajších dní v živote. Zaručene si želáte na svadobnej hostine vynikajúcu zábavu a aby ste sa Vy aj hostia do sýta vytancovalia poriadne sa zabavili. Žúrka – tradičná, či netradičná svadba, je to jedno. Na každej musí byť predsa poriadna žúrka. Ako ju docieliť? My Vašich hostí roztancujeme, zabavíme a vyspievame!

Nové Mesto nad Váhom

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

5.0

Originálna kombinácia klavíra so spevom dodá vašej svadbe tú správnu iskru. Pestrý repertoár plný najväčších slovenských hitov a najznámejších ľudových piesní rozospieva všetkých svadobčanov! VAROVANIE: Vystúpenie objednávajte len na vlastné nebezpečenstvo. U svadobných hostí spôsobuje akútne prejavy svalovice a vykričané hlasivky.

Bratislava

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

5.0

P ako Pianist a Peter Zbranek, V ako Violinist a Victoria Linnen. To je duo PV Acoustic, ktoré premení váš veľký deň na výnimočný zážitok.

Bratislava

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

Kapela KONTRAST, sme šesťčlenná live kapela, ktorá Vás baví už od roku 2010. Náš názov vystihuje nielen rôznorodosť členov kapely, ale hlavne náš repertoár, v ktorom nájdete takmer všetko od ľudových piesní cez evergreeny až po slovenské, české a zahraničné hity.

Slepčany

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

Skupina štyroch mladých chalanov, hrajúcich osvedčené domáce a zahraničné megahity, ktoré zdvihnú zo stoličky všetky generácie. ARCON pôsobí na scéne od roku 2016 a má za sebou bohaté skúsenosti a to nielen v oblasti svadobných performance. S ARCONom máte záruku kvalitnej produkcie, priateľského jednania a profesionálneho prístupu ku každej jednej akcii. Preto neváhajte a zvoľte si pre Váš deň kapelu ARCON. My sa na Vás tešíme už teraz!

Žarnovica

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

FUNKY EMOTIONS je sedemčlenná live kapela, ktorá Vám naservíruje tie najväčšie funky - disco - soulové hity. Kapela vystupuje s programom v troch blokoch po 35 minút, nabité tými najväčšími, tanečnými, party hitmi od kapiel ako Kool & The Gang, Earth, Wind & Fire, James Brown, Sister Sledge, Donna Summer, Daft Punk, Bruno Mars ...atď.

Prievidza

Zobraziť detail

Hudba / Živá kapela

5.0

AVANTI - hudobná skupina dlhoročne pôsobiaca na Slovensku. S profesionálnym zvukom, ozvučením, osvetlením a DJ. Hrajúca na svadbách, plesoch, firemných akciách do tanca, aj na počúvanie na veľkých pódiách.

Bardejov