Tanečný kurz pre snúbencov | príprava na svadbu

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených dodávateľov: 3

Zobraziť detail

Tanečná škola

Prvý tanec novomanželov - je magickou chvíľou pred očami všetkých hostí. Cíťte sa na parkete sebavedomo a naplno si to užite. Dovoľte nám tanečne Vás pripraviť na Váš veľký deň. Pripravíme Vám jedinečný tanec šitý na mieru podľa Vašich predstáv a zručností. Radi Vám pomôžeme aj ostatnými tanečnými zručnosťami, či spoločenskou etiketou. Nebuďte drevo, tancujte!

Košice IV

Zobraziť detail

Tanečná škola

Pozývame Vás na kurzy Spoločenských Tancov pre dospelých. Na kurze Vás naučíme kroky vybraných latinskoamerických a štandardných tancov, ktoré sú nie len krásne, ale aj použiteľné na spoločenských a tanečných podujatiach. Príďte objaviť čaro príjemne stráveného času v objatí so svojím partnerom. NEBUĎTE DREVO, TANCUJTE!

Košice IV

Zobraziť detail

Tanečná škola

Ak plánujete svadbu a prvý spoločný tanec vám robí obavy, my vás presvedčíme, že sú neopodstatnené. Naši skúsení lektori sa postarajú, aby mal novomanželský tanec úroveň a vy ste si mohli užiť neopakovateľné pocity, ktoré so sebou prináša. Prečo Svadobný tanec na mieru v Nexume? Nechajte si poradiť a zažite originálnu tanečnú choreografiu na vašej svadbe. Postaráme sa, aby bol prvý manželský tanec reprezentatívny.

Nitra