DJ na svadbu | databáza svadobných DJov

Dátum
Miesto

Počet nájdených dodávateľov: 31

TOP

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Profesionálny DJ, moderovanie, ozvučenie a osvetlenie Vašej svadby.

Bratislava I

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

Dvaja ambiciózni kamaráti, ktorých spája láska k hudbe, technike a radosť z kvalitne vykonanej práce. Príjemné vystupovanie, pozitívna energia, dynamika, zmysel pre detail viac ako 15 rokov skúseností či dochvíľnosť spolu s najmodernejšou technikou z nás robí pravých gentlemanov v našom odbore.

Bratislava V

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Som Dj + starejší a svadobný moderátor

Rybany

Zobraziť detail

Hudba / DJ

DJ&živá hudba= vždy najlepšia kombinácia pre Vašu zábavu/ svadba,rodinná oslavu alebo firemný event

Nitra

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Hľadáte DJ-a, ktorý sa postará o nezameniteľnú zábavu vo Váš svadobný deň? Tak ste tu správne! Ponúkame Vám maximálny ľudský prístup, profesionalitu, skúsenosti a hlavne tu najlepšiu zábavu!

Spišská Nová Ves

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

Sme zárukou profesionality, kvality a zábavy počas vašej svadby 💕, firemnej akcie 🥳, stužkovej 🎉 či iných špeciálnych príležitostí.

Bratislava I

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

Volám sa Marek a venujem sa aktívne djingu viac ako 10 rokov. Mám skúsenosti z domácich aj zahraničných klubov, ale momentálne najviac hrávam na svadbách, narodeninových oslavách, stužkových, imatrikuláciách alebo firemných večierkoch. Hudobný repertoár pozostáva z tých najväčších hitov domácej a zahraničnej scény, no hostia sa tiež bavia na oldies, rock, R&B a latino hudbe. Pri svadbách nechýbajú ani štandardné ľudovky. Pre zabezpečenie eventov využívam profesionálne vysokovýkonné reproduktory Electro-Voice, 2 bezdrôtové mikrofóny Proel a osvetľovaciu techniku vrátane UV svetla, laseru a stroboskopu, ktorá pokryje celý parket. Pre náročnejších je dostupný plazivý dym (tzv. tanec v oblakoch), penostroj, konfetovač či iné pre doladenie tej správnej atmosféry. Nemusíte sa obávať ani moderovaním, nakoľko moderované vstupy sú už v základnom balíku služieb. Pôsobím najmä ako DJ v Bratislave, ale potešia ma hrania aj na západnom a strednom Slovensku, prípadne inde.

Bratislava V

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Hľadáte svadobného dj-a pre Vašu vysnívanú svadbu ? Práve ste ho našli!

Poprad

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Skúsený DJ na svadbu, rodinnú oslavu, firemné podujatie, stužkovú slávnosť.

Vráble

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

🎧 Ahojte budúce nevesty a ženíchovia, som svadobný DJ a moderátor pre Váš veľký deň ! Plánujete svadbu, oslavu, stúžkovú či firemnú akciu ? Hľadáte nezabudnuteľnú hudobnú kulisu, ktorá spraví vašu udalosť jedinečnou? 🎶Hudba Podľa Vášho Výberu - Vaša Hudba, Vaša Udalosť 🎶 Moja hudobná vášeň nekončí len pri vlastných výberoch. Môj cieľ je, aby vaša udalosť bola presne taká, akú si predstavujete. Preto na mojich udalostiach je hudba na želanie hostí samozrejmosťou. Moja ponuka zahŕňa: - Osvetlenie tanečného parketu, aby vaši hostia nestratili chuť na tanec. - Nádherne ambientné nasvietenie sály, ktoré vytvoria atmosféru ako z rozprávky. - Tanec v oblakoch, kde sa vaše tanečné chvíle zdajú byť z inej dimenzie. - Bublinkovač pre všetky vekové kategórie. - Kvalitné ozvučenie pre hladký priebeh obradu a hudobných vystúpení. Spolu vytvoríme hudobný zážitok, na ktorý vaši hostia nikdy nezabudnú. Kontaktujte nás ešte dnes a rezervujte si termín!

Prievidza