DJ na svadbu | databáza svadobných DJov

Vyberte si skvelého DJa na svadbu spomedzi skvelých DJov na vyhľadávači svadobných dodávateľov Bridee.

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených dodávateľov: 37

TOP

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Profesionálny DJ, moderovanie, ozvučenie a osvetlenie Vašej svadby.

Bratislava I

TOP

Zobraziť detail

Hudba / DJ

DJ na Vašu Svadbu – Viac ako 25 rokov skúseností!

Košice I

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

Volám sa Marek a venujem sa aktívne djingu viac ako 10 rokov. Mám skúsenosti z domácich aj zahraničných klubov, ale momentálne najviac hrávam na svadbách, narodeninových oslavách, stužkových, imatrikuláciách alebo firemných večierkoch. Hudobný repertoár pozostáva z tých najväčších hitov domácej a zahraničnej scény, no hostia sa tiež bavia na oldies, rock, R&B a latino hudbe. Pri svadbách nechýbajú ani štandardné ľudovky. Pre zabezpečenie eventov využívam profesionálne vysokovýkonné reproduktory Electro-Voice, 2 bezdrôtové mikrofóny Proel a osvetľovaciu techniku vrátane UV svetla, laseru a stroboskopu, ktorá pokryje celý parket. Pre náročnejších je dostupný plazivý dym (tzv. tanec v oblakoch), penostroj, konfetovač či iné pre doladenie tej správnej atmosféry. Nemusíte sa obávať ani moderovaním, nakoľko moderované vstupy sú už v základnom balíku služieb. Pôsobím najmä ako DJ v Bratislave, ale potešia ma hrania aj na západnom a strednom Slovensku, prípadne inde.

Bratislava V

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

DJ & moderátor Eventové plánovanie a koordinácia Ozvučenie a nasvietenie Tanec v oblakoch, iskrové fontány a bublifuk Svetelný nápis "LOVE" a "LÁSKA" Audio kniha hostí ako retro telefón Výzdoba a dekorácie

Považská Bystrica

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Profesionálna úroveň zabezpečenia Vašej svadobnej zábavy, v ktorej sa odzrkadľuje mojich viac ako 30 rokov skúseností z eventov rôzneho druhu a veľkostí, ako aj z klubového hrania. Stále som aktívny DJ v slovenských kluboch. Samozrejmosťou je rozsiahly archív a veľký hudobný prehľad. Zároveň Vás ako moderátor prevediem celou svadobnou zábavou. Vysoko kvalitná zvuková a svetelná technika je u mňa štandard.

Žilina

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Moja ponuka zahŕňa: -Originál sound hudby z vinylov -Kavlitné ozvučenie - Osvetlenie tanečného parketu. - Nádherne ambientné nasvietenie sály, ktoré vytvoria atmosféru podľa predstáv. - Bublinkovač ,parojstroj. Okrem hudobného zážitku vytvoríme dojem, na ktorý vaši hostia nikdy nezabudnú. Tak isto viem skombinovať hranie z vinylov s huslitkou,alebo saxofonistom.

Trnava

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

Sme zárukou profesionality, kvality a zábavy počas vašej svadby 💕, firemnej akcie 🥳, stužkovej 🎉 či iných špeciálnych príležitostí.

Bratislava I

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

Kvalitný svadobný DJ. Cit pre detail, sprievodné slovo (aj v angličtine) a pôsobivé nasvietenie svadobnej sály. Zážitok z prvého tanca vďaka špeciálnym efektom - prízemný dym a iskrivé fontány podčiarknuté TOP svetelnou kulisou.

Žilina

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

Skúsený DJ na svadbu, rodinnú oslavu, firemné podujatie, stužkovú slávnosť.

Vráble

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Hľadáte svadobného DJ-a pre Vašu vysnívanú svadbu ? Práve ste ho našli!

Poprad

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Dj je ten čo zabezpečuje dobrú zábavu a stará sa o to, aby hostia zodrali topánky. Dobrý DJ vie zistiť na akú hudbu sa hostia bavia.

Banská Bystrica

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

Každá svadba je jedinečná, preto sa na každú teším a som vždy plný entuziazmu, keď hudbou môžem preniesť dobrú náladu na všetkých hostí a tak tvoriť nezabudnuteľné spomienky na tento váš výnimočný deň!

Nitra

Zobraziť detail

Hudba / DJ

DJ na svadbu, DJ na oslavu, DJ na firemnú party. Vaša svadba a zábava bude pohodová a bez stresu. Profesionálna technika, osvetlenie, moderovanie.

Bratislava I

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Som Dj + starejší a svadobný moderátor

Rybany

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

🎧 Ahojte budúce nevesty a ženíchovia, som svadobný DJ a moderátor pre Váš veľký deň ! V ponuke moderovanie, studené iskry, “tanec v oblakoch”, bublinkovač, ambientné nasvietenie sály, ozvučenie obradu.

Prievidza