DJ na svadbu | databáza svadobných DJov

Dátum
Miesto

Počet nájdených dodávateľov: 25

TOP

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

DJ -široký záber hudobnej produkcie , moderovanie tanečných kôl a programu. Vlastné technické zabezpečenie zvukovou a svetelnou technikou pre Váš event - veľký deň.

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Profesionálny DJ, moderovanie, ozvučenie a osvetlenie Vašej svadby.

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Svadba je jedinečný, veľkolepý a významný deň tak ako pre vás, tak aj pre nás je veľmi dôležité sa postarať hladký priebeh a úspešný celkový proces až do úplného skončenia. Hľadáte spoľahlivého svadobného DJa s chuťou moderovania, ktorý sa postará o celkový úspešný priebeh udalosti s pestrým ozvučením príhovorov, kapiel, spevákov... a dynamickým osvetlením priestoru podľa Vášho gusta ? Beatmedia Vám ponúka všetko pokope. Zažite nezabudnuteľný deň "D" s nami. Doprajte si svadobnú zábavu ako sa patrí. Postaráme sa o hudbu, ozvučenie, osvetlenie a kompletné technické zabezpečenie podľa vašich želaní, aby ste so svojimi blízkymi, priatelmi spievali, tancovali a zabávali sa až do úplného skončenia eventu.

Zobraziť detail

Hudba / DJ

DJ, živá hudba, fotobúdka, audio kniha hostí, harmoniky + ozembuch, sprievodný program pre hostí, spev na omši/obrade

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Skúsený DJ na svadbu, rodinnú oslavu, firemné podujatie, stužkovú slávnosť.

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

Sme zárukou profesionality, kvality a zábavy počas vašej svadby 💕, firemnej akcie 🥳, stužkovej 🎉 či iných špeciálnych príležitostí.

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Dj je ten čo zabezpečuje dobrú zábavu a stará sa o to, aby hostia zodrali topánky. Dobrý DJ vie zistiť na akú hudbu sa hostia bavia.

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Volám sa Marek a venujem sa aktívne djingu viac ako 10 rokov. Mám skúsenosti z domácich aj zahraničných klubov, ale momentálne najviac hrávam na svadbách, narodeninových oslavách, stužkových, imatrikuláciách alebo firemných večierkoch. Hudobný repertoár pozostáva z tých najväčších hitov domácej a zahraničnej scény, no hostia sa tiež bavia na oldies, rock, R&B a latino hudbe. Pri svadbách nechýbajú ani štandardné ľudovky. Pre zabezpečenie eventov využívam profesionálne vysokovýkonné reproduktory Electro-Voice, 2 bezdrôtové mikrofóny Proel a osvetľovaciu techniku vrátane UV svetla, laseru a stroboskopu, ktorá pokryje celý parket. Pre náročnejších je dostupný plazivý dym (tzv. tanec v oblakoch), penostroj, konfetovač či iné pre doladenie tej správnej atmosféry. Nemusíte sa obávať ani moderovaním, nakoľko moderované vstupy sú už v základnom balíku služieb. Pôsobím najmä ako DJ v Bratislave, ale potešia ma hrania aj na západnom a strednom Slovensku, prípadne inde.

Zobraziť detail

Hudba / DJ

5.0

Robiť hudbu a náladu počas najkrajšieho dňa v živote mladomanželov je veľká zodpovednosť. Pre mňa poskytovanie hudby nie je prácou. Hudba je môj život. Ale toto je Tvoja akcia, Tvoja hudba. Prispôsobím sa k hudobným želaniam, štýlom a očakávaniam. Daj mi šancu to dokázať...

Zobraziť detail

Hudba / DJ

Ponúkam skvelú hudbu, hovorené slovo a osvetlenie sály. V skratke: ⭐ široký playlist osvedčených hitov ⭐ možnosť využiť Youtube Premium a Spotify Premium ⭐ kvalitná aparatúra značky Elektrovoice (výkon 1000Watt, 127dB, 15″bass) ⭐ osvetlenie parketu otočnými spotovými hlavami Showtec ⭐ plazivý dym s efektom “tanca v oblakoch” ⭐ 12 rokov skúseností ⭐ rady a tipy s organizáciou svadby ⭐ online komunikácia cez video WhatsUp, Messenger, Instagram ⭐ profesionálny a zodpovedný prístup ⭐ viac ako 320 odohratých svadieb