Kontaktovať
chevron Naspäť

Svadobný DJ Timotej Mokrý

Hudba / DJ

Žilina

Kvalitný svadobný DJ. Cit pre detail, sprievodné slovo (aj v angličtine) a pôsobivé nasvietenie svadobnej sály. Zážitok z prvého tanca vďaka špeciálnym efektom - prízemný dym a iskrivé fontány podčiarknuté TOP svetelnou kulisou.

Informácie o dodávateľovi

Svadobný DJ zo Žiliny. Zabavím vás na klasickej slovenskej svadbe s ľudovými prvkami, ale aj na modernej svadbe s netradičným playlistom. Mám za sebou desiatky medzinárodných svadieb, kde je nevyhnutný anglický jazyk. Okrem dobrej zábavy sa sústredím aj na efektné a reprezentatívne nasvietnie sály. Som rád medzi ľuďmi :-)

Hodnotenie používateľov

5.0

6 recenzií

veľká spokojnosť 🙂 usmievavý , priateľský , profesionálny 😊 skvelý výber hudby na celú našu svadbu 😊 každému môžem len odporučiť. 10/10 😊 ešte raz veľká vďaka Timčo , že si tam bol s nami 😊 Aj vďaka tebe bol náš deň naozaj skvelý

Stanislav Kortis

5.0

Naša slovensko-anglická svadba dopadla výborne aj vďaka Timovi, doteraz na ňu hostia spomínajú, že najlepšia svadba na akej kedy boli. Hralo sa všetko od slovenských šlágrov až po anglické klasiky, aj na želanie, tancovali úplne všetci, aj moja stará mama na vozíčku. Som rada, že sme mohli spolupracovať s takým priateľským a ústretovým DJ-om, ktorý vyhovel všetkým naším želaniam a postaral sa o skvelú zábavu. Ďakujeme, Timo, a všetkým vrelo doporučujeme.

Veronika Babišová Wilson

5.0

S PT sound (Timom) sme boli neskutočne spokojný, aj vďaka nemu sme prežili náš výnimočný deň naozaj pohodovo. Nie je to len DJ ale skvelý človek, ktorý sa staral o našu pohodu, kedykoľvek počas hostiny sa za nami zastavil, zaujímal sa o to ako sa cítime, či je všetko v poriadku. Jeho ľudský prístup si chválili aj hostia. Najlepšou recenziou bol plný parket od prvého tanečného kola. Timo sme vďační, že sme Ťa mohli spoznať a tešíme sa na ďalšie akcie kde sa stretneme.

Ivan Sádecký

5.0

Profesionalita, ľudskosť a nesmierna zábava! 🙏😍 Timčo je prvý dj ktorému sa podarilo nemožné... a teda to, že ja netanečník som tancoval celú svadbu a snáď prvý krát v živote po 10 rokoch skutočne s radosťou! Ďakujeme za to že si bol súčasťou nášho dňa. Keby mám niekomu doporučiť dj-a, tak neváham ani na sekundu a s čistým svedomím doporučím okamžite teba.

Ladislav Witae

5.0

Mať Timča ako DJ na svadbe bola skvelá voľba. Od začiatku ako sme ho kontaktovali s ním bola veľmi fajn konverzácia, vždy milá, priateľská i veselá. Pred svadbou sa nám osobne stretnúť nedalo, ale mali sme spoločný videohovor, čo nám celkom pomohlo ujasniť si čo očakávať, ako zladiť program, čo je málo, čo je moc. Timčo vždy veľmi ochotne poradil. Ale hlavne! Spravil parádnu žúrku! Výber a načasovanie pesničiek bolo úplne na jedničku s *! Zo stoličky to vytiahlo nie raz i časť rodiny a kamarátov, čo nie sú zvyknutí na toľké tancovanie na svadbách. S manželom sme dokonca stratili i pojem o čase, čo sme sa tak parádne bavili a Timčo práve prišiel za nami, že taký a taký program sme chceli stihnúť, čo sme od neho veľmi ocenili, že nám pripomenul. V neposlednom rade sme tiež ocenili i jeho odmoderovanie niektorých častí programu. Timčo, moc moc moc ti ďakujeme a prajeme nech sa ti darí!

Zuzana Čapková

5.0

Timčo je naozaj DJ na úrovni čo sa týka hudobnej aj svetelnej techniky. Na parkete sa zabávali všetky vekové kategórie až do rána. Zahral nám presne podľa predstáv, vedel rozprúdiť zábavu aj svojimi vstupmi. Veľmi milý chalan, s ktorým sa dá aj príjemné pokecať. Mal široký repertoár, vedel zahrať na želanie každému. Vrelo odporúčame každému, proste maximálna spokojnosť.

Tomáš Mojžiš

5.0

Miesto pôsobenia

Jedlíkova 25, Žilina-Hájik, Slovensko

Regióny, v ktorých dodávateľ poskytuje svoje služby

Celé Slovensko

Celá Česká republika

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.