Kontaktovať
chevron Naspäť

Rybníky Opatovce

Sála, Miestnosť , Stodola , Reštaurácia , Farma

Opatovce

Romantický drevený altánok vo vidieckom štýle vhodný pre vašu svadbu ,rodinnú oslavu ,teambuilding a iné spoločenské akcie.

Informácie o priestore

Náš spoločenský priestor sa nachádza v areáli kempingu Rybníky Opatovce pri Trenčíne. Altánok je celodrevený s veľkými sklenými oknami ,ktoré krásne prepoja priestor s okolitou prírodou. Kemping je situovaný priamo pri rybníkoch ,ktoré sú obľúbenou lokalitou na trávenie voľného času.
K altánku prináleží aj tanečná sála v prípade väčšej akcie. V blízkosti sú toalety.
V altánku sa nachádza bar a kuchyňa.
V tesnej blízkosti sa nachádza detské ihrisko ,bazén, skákací hrad a trampolína.
Podľa požiadaviek zákazníka sa spoločenská udalosť môže zároveň konať aj vonku ,kde sú k dispozícií slnečníky, drevené sedenia prípadne veľký párty stan. Lúku a príjemný tieň stromov môžete využiť na slávnostný svadobný obrad , alebo ako priestor na organizovanie hier, súťaží prípadne grilovanie alebo posedenie pri táboráku.
V kempingu je samozrejme možnosť ubytovania. K dispozícií je 7 chatiek ,apartmán ,chata Čarda,spolu 58 lôžok.
Kapacita altánku je cca 90ľudí. K dispozícií je kompletné gastro-vybavenie pre vašu akciu. Podľa vašich požiadaviek pripravíme pre vás slávnostnú výzdobu a samozrejmosťou je i bohatý catering podľa vašej chuti a preferencií.
Areál kempingu leží priamo na trase Vážskej cyklomagistrály, preto je obľúbeným východiskovým bodom pre vaše výlety.
Konajú sa tu akcie rôznych záujmových skupín ,výstavy, festivaly, firemné teambuildingy ,rodinné oslavy, preteky, koncerty. Je obľúbenou destináciou karavanistov . Rybníky lákajú rybárov bohatou osádkou rýb.

Hodnotenie používateľov

Poloha na mape

Opatovce, Slovensko

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.