Kontaktovať
chevron Naspäť

Stodola Liptovský dvor

Hotel , Sála, Miestnosť , Stodola

Liptovský Ján

Oslávte tento výnimočný deň v novopostavenej Stodole s kapacitou 80 osôb, ktorá bola postavená v štýle tradičného liptovského humna. Jej dokonalú atmosféru dotvára drevený krov a hlinená omietka umelecky nahodená majstrami z Liptova, spolu s výhľadom na koruny stromov a zvukom šumu potoka. Unikátnym doplnkom je vínna pivnica osadená v podlahe sály.

Informácie o priestore

Prežite jeden z najkrajších dní svojho života presne tak, ako ste si ho vysnívali. V romantickom prostredí Hotela**** Liptovský dvor Vám náš tím pripraví nezabudnuteľné chvíle podčiarknuté dokonalou horskou atmosférou.

OSLAVUJTE V OBKLOPENÍ PRÍRODY

Hotel Liptovský dvor je jedinečná rozprávková dedinka na konci Liptovského Jána, rovno pod vrcholmi hôr Nízkych Tatier, ktorá ponúka ubytovanie v súkromí liptovských dreveničiek. V hlavnej budove sa nachádza à la carte reštaurácia a lobby bar, hosťom je k dispozícii Relax centrum, všetko obklopené nádhernou prírodou.

POVEDZTE SI „ÁNO“ POD KORUNAMI STROMOV

Svadobný obrad Vám pripravíme na našom dvore medzi dreveničkami alebo na lúke pri horskom potoku Štiavnica. Pocíťte dotyk tradície na každom kroku a splňte si sen o romantickej svadbe v nádhernom prostredí Jánskej doliny.

CHUŤ LIPTOVA

Vychýrená a oceňovaná gastronómia hotela si zakladá na čerstvosti, sezónnosti, kvalitných surovinách a slovenskej tradícii. O to, aby zo slovenskej kuchyne vzniklo umelecké dielo na tanieri, sa postará talentovaný šéfkuchár Peter Bracho a jeho tím.
Vyskladajte si v tento výnimočný deň menu, ktoré bude pre Vás a Vašich hostí zážitkom.


OSTATNÉ SLUŽBY
- fotokútik
- miešanie koktailov
- technické vybavenie
- live grilovanie špecialít
- videoprojekcia
- vonkajší stan
- parkovanie v areáli

EXTERNÉ PROFESIONÁLNE SLUŽBY
- foto / video / fotobúdka
- DJ / hudobná produkcia
- starejší
- čepčenie
- kaderníčka /svadobné líčenie
- candy bar & torta
- tematický dovoz na svadbu (veterán, konský povoz)
- animačný program / babysitting

Hodnotenie používateľov

Poloha na mape

Jánska dolina, 032 03 Liptovský Ján, Slovensko

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.