Kontaktovať
chevron Naspäť

.::Dj & moderátor Marek Norman

Hudba / DJ

Šaľa

Svadobný DJ a moderátor na svadbu.
Samozrejmosťou je profesionálne vystupovanie,moderovanie celej svadby,svadobné hry a aktivity pre hostí,kvalitné ozvučenie a osvetlenie celej sály, plazivý dym,iskrové fontány,kompletné nazvučenie sobáša a hlavne plynulý priebeh svadby od slávnostného začiatku, až po vygradovanú zábavu do bieleho rána.

Informácie o dodávateľovi

Volám sa Marek Norman, som svadobný DJ a moderátor.Hudbe sa aktívne venujem od roku 2006.Od toho roku až po súčastnosť som si prešiel skoro všetkými druhmi eventov,ako sú diskotéky,zábavy,oslavy narodenín,plesy a v neposlednom rade od roku 2009 niekoľko desiatok svadieb ročne.Každú svadbu energicky hrám,moderujem,prispôsobujem aktuálnym trendom či už po technickej stránke(ozvučenie,nasvietenie celého priestoru inteligentnými svetlami,plazivý dym či iskrové fontány)alebo po stránke organizačnej.Mladomanželom rád poradím,čo je pre ich vysnívanú hostinu najlepšie,či už podľa zloženia hostí,alebo podľa ich celkových predstáv.
Teším sa na budúcu spoluprácu :)

Hodnotenie používateľov

5.0

3 recenzií

11/10 toto je Pán DJ!!! Kto chce mať fakt kvalitnú zábavu nech už ďalej ani nehľadá 👌 ďakujeme 🥰Monika.K

5.0

odporúčam všetkými desiatimi, TOP DJ 👌👌👌 spravil nám parádnu zábavu 👌👌👌Andrea.G

5.0

Zábava na 💯🔝DJ 👌🏻😊 odporúčame všetkým 😊Kristina.D

5.0

Miesto pôsobenia

Šaľa, Slovensko

Regióny, v ktorých dodávateľ poskytuje svoje služby

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Trenčiansky kraj

Nitriansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.