Kontaktovať
chevron Naspäť

Láskyplné | Svadobná fotografka

Fotograf

Bratislava I

Svadobné fotky zachytené s láskou k prirodzenosti a emóciám.
Tak, aby ste si mohli všetky momenty kedykoľvek znova sprítomniť :)

Informácie o dodávateľovi

Volám sa Gréta a veľmi dôverne poznám, aké je to cítiť sa pred objektívom neprirodzene.

Mojím poslaním je preto fotiť ľudí tak, aby táto skúsenosť bola pre nich maximálne príjemným a pohodovým zážitkom. :)

Ak preto túžite po uvoľnenom fotení bez umelých póz a po fotkách zachytených s láskou k prirorodzenosti a emóciám, pravdepodobne si budeme rozumieť.

Všetky detaily spolupráce je možné si dohodnúť na nezáväznom stretnutí (v slovenskom alebo anglickom jazyku).

Neváhajte ma kontaktovať!

Hodnotenie používateľov

5.0

3 recenzií

Fotky od Grétky boli highlightom našej svadby. Spoločné fotenie bolo príjemné, nesilené, Grétka nás vedela super odnavigovať, čo a ako robiť, aby to pred foťákom vyzeralo dobre. A na svadbe sa jej podarilo zachytiť najkrajšie momenty, potmehúdske úsmevy, nenápadné dotyky, aj najväčšie výbuchy smiechu. Ďakujeme krásne za dokonalú spomienku :)

Lenka Mellard

5.0

Gréta je fotografka, ktorá spravila tie najkrajšie zábery v mojom živote a som rada, že to bola práve ona kto zachytil náš svadobný deň tak, ako som si to vysnívala - nevtieravo, intímne, okúzľujúco. A to som osoba, ktorá fotografovanie vôbec nemá rada a mala som z fotenia dosť stres, no vďaka Grétinmu nenásilnému prístupu to proste šlo nejak samo a to bolo pre mňa najdôležitejšie :) Zachytila všetko to, čo sme si chceli pamätať a aj to, na čo sme pozabudli. Keby si mám vybrať znova, tak určite si opäť vyberiem ju. A v neposlednom rade, je to veľmi milá osoba, ktorá vám ochotne poradí aj v iných veciach okolo svadby a komunikácia s ňou bola naozaj príjemná, čo nebýva vôbec pravidlom pri svadobných dodávateľoch , skôr naopak. Ďakujeme, Tina a Martin :)

Kristína Glasnáková

5.0

Gréta je veľmi milá a vnímavá osôbka a zároveň veľká profesionálka. Má veľký dar vystihnúť tú správnu emočnú chvíľku a jej post-produkcia fotiek je tiež super. Fotky sú veľmi prirodzené. Komunikácia s Grétou bola tiež veľmi na úrovni, dala nám pred svadbou aj pri samotnom fotení cenné rady, aby naše fotky vyzerali čo naj :) Získali sme perfektnú službu, individuálny prístup a naozaj parádne profesionálne fotky. Sme veľmi radi, že sme sa rozhodli osloviť práve Grétu. Ďakujeme :)

Róbert Baláž

5.0

Cenník

Položka Suma
Svadobné párové fotenie 270€
Fotenie svadby (1 fotografka) od 870€
Fotenie svadby (1 fotografka + sekundárny fotograf) od 1670€

Miesto pôsobenia

Bratislava, Slovakia

Regióny, v ktorých dodávateľ poskytuje svoje služby

Celé Slovensko

Celá Česká republika

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.