Audio kniha hostí na svadbu

Nechajte vašich hostí, aby vám zanechali jedinečný odkaz alebo želanie zo svadby. Spomienky, ktoré si môžete kedykoľvek vypočuť a pripomenúť si tak nádherné momenty z vašej svadby.

Dátum
Miesto

alebo

Počet nájdených dodávateľov: 8

Zobraziť detail

Audio kniha hostí

Svadobný telefón umožňuje svadobným hosťom nahratie odkazu pre mladomanželov.

Nitra

Zobraziť detail

Audio kniha hostí

Objav Svet EventJinny, ktorý odteraz nesmie chýbať na svadbách! Je to interaktívna fotostanica a videostanica riadená umelou inteligenciou, navrhnutá v krásnom historickom telefóne. Toto malé zariadenie nielen fotí (selfie), ale aj nahráva videozprávy, takže funguje aj ako videokniha hostí. Hostia na akejkoľvek podujatí si ho zamilujú: robia selfie, zanechávajú zábavné a srdečné odkazy, ktoré si môžete kedykoľvek neskôr znovu pozrieť.

Košice IV

Zobraziť detail

Audio kniha hostí

ZÁBAVNÝ TELEFÓN - Zvuková kniha hostí - na narodeninové párty, rodinné oslavy je telefon ako stvorený.

Bratislava V

Zobraziť detail

Audio kniha hostí

5.0

Poznáte svadobný telefón? :) Úžasná alternatívna kniha hostí pre vašu svadbu alebo oslavu. Dajte možnosť vašim hosťom nahrať vám osobné odkazy, ktoré si budete môcť uchovať navždy.

Bratislava V

Zobraziť detail

Audio kniha hostí

AUDIO SVATEBNÍ KNIHA HOSTŮ

Uherské Hradiště

Zobraziť detail

Audio kniha hostí

Uchovajte si želania Vašich hostí v hlasovej podobe navždy pomocou Ľapčibudky Labudky. Doma si nahráte svoj úvodný odkaz ako pri odkazovači v odkazovej službe. Telefón umiestnite na viditeľné miesto v sále. Po zdvihnutí slúchadla sa hosťom prehrá Váš odkaz, a následne Vám oni sami nechajú ten svoj.

Levoča

Zobraziť detail

Audio kniha hostí

5.0

Ako prvý na Slovensku Vám už v roku 2022 priniesli Zvukovú knihu hostí – vo forme retro telefónu! Keď hostia dvihnú slúchadlo, vypočujú si Vami prednahratú správu (napr. “Ahojte, nemôžeme teraz hovoriť, keďže naša svadba je v plnom prúde, po pípnutí nám prosím zanechajte odkaz a my sa k nemu s radosťou neskôr vrátime”). Následne je už všetko iba na kreativite Vašich hostí: • mamka Vám môže zanechať dojemný odkaz, ako Vám to pristane v svadobných šatách. • babka Vám môže nahrať rokmi overené rady do života. • kamarátka si zaspomína, ako ste o Vašej svadbe snívali už ako malé dievčatá Všetky nahrávky Vám následne spracujeme a pošleme odkaz na ich stiahnutie. Nahrávky si následne môžte pohodlne stiahnuť do mobilného telefónu, tabletu, notebooku, alebo ich rovno preposlať kamarátom, či rodine. Takto sa k momentom z Vášho výnimočného dňa budete môct opakovane vracať aj s odstupom času prostredníctvom odkazov od Vašich najbližších.

Košice IV

Zobraziť detail

Kniha hostí , Audio kniha hostí

Skvelá súčasť svadby či oslavy Tento telefón prinesie množstvo zábavy na podujatí a ešte viac po ňom .Fotky vás vrátia späť v čase, ale čo tak si k ním vypočuť aj odkazy priamo od hostí?

Košice IV