Kontaktovať
chevron Naspäť

Vivien Földing - slovenská speváčka

Hudba / Živá kapela , Hudba / Na sobáš

Nové Zámky

Exkluzívna speváčka ako hudobný hosť na svadby a všetky typy eventov.
Samostatne sólo alebo ako GOLDEN BAND.

V kombinácii s exkluzívnou eventovou kapelou GOLDEN BAND a starejším Stanislavom Gulášom vám na vašu svadbu (aj na sobáš) prinesieme porciu slávnostnej, hovorenej, tanečnej a exkluzívnej hudobnej produkcie na špičkovej úrovni (vrátane ozvučenia).

Informácie o dodávateľovi

Mladá speváčka s elegantným, jemným a presvedčivým hlasovým prejavom a prednesom. A že som podmanivá interprétka mnohých hudobných žánrov. Je tu pre vás ako sólo speváčka s kvalitným a umeleckým 60-min. hudobným programom.

Vivien Földingová vystupuje pod umeleckým menom Vivien Földing, má iba 15 rokov, no úspechy žne od detstva nielen na poli speváckej kariéry, ale aj v oblasti muzikálov a hereckých úloh. Spevu sa venuje od svojich 4 rokov, herecké vlohy a pohyb zdedila po maminke, ktorá sa tancu venovala reprezentačne. Vivien sa postupne vo svojom okolí vypracovala na významne obsadzovanú speváčku a herečku, pričom skúsenosti zbierala v ZUŠ v Nové Zámky, v tanečnej škole Viva, v Divadle mladých Kocúrik a v Divadle Paradox. Hlavné i vedľajšie úlohy si zahrala v hre Čin Čin, v muzikáloch Kráska a zviera, Snehulienka, v jednoaktovkách Medveď a Nos, v hre Zoznam najkrajších vecí… a v hre Klazicki.

Svojimi vystúpeniami sa pravidelne umiestňovala na stupňoch víťazov. V roku 2019 bola ocenená Cenou primátora mesta Nové Zámky pre najúspešnejšiu reprezentantku mesta. V roku 2023 sa na medzinárodnej súťaži „Muzikálová hviezda“ umiestnila na 3. mieste zo 120 účinkujúcich v kategórii Z2 (od 11 do 15 rokov). V rovnakom roku sa ako najmladšia v kategórii 15-18 rokov zúčastnila celoslovenskej speváckej súťaže ZUŠ „BOJNICKÁ PERLA 2023“, kde suverénne získala prvé miesto v Zlatom pásme.

V tom istom roku (2023) začala Vivien spolupracovať s umeleckou agentúrou a vydavateľstvom GOLDEN ENTERTAINMENT a so svojim výhradným manažérom Stanom Gulášom. Zároveň začala spievať v eventovej kapele GOLDEN BAND kapelníka Adama Guláša.

V rámci spolupráce s agentúrou sa pre Vivien dal dokopy profesionálny a autorsky vyzretý tím textárov a skladateľov, ktorý pre Vivien začal tvoriť piesne. V tomto tíme je textár Rudo Rusiňák (autor textov Petra Lipu „Maturantky“, „120/80“, resp. Miroslava Žbirku „Dotieravý deň“), hudobný skladateľ Ivo Petrík, hudobný skladateľ Vlado Kolenič (Taktici) či hudobný skladateľ a textár Vlado Slavík. O produkciu skladieb a klipov sa stará manažér Vivien Stano Guláš a bubeník Vivien Adam Guláš.

Prvé tri piesne Vivien sú na svete vďaka vydavateľstvu GOLDEN ENTERTAINMENT s.r.o. a sú dostupné pod umeleckým menom Vivien Földing vo viac ako 200 online streamovacích platformách a obchodoch pod distribučnou taktovkou českého SUPRAPHON a.s.. A pripravujú sa ďalšie.

Vlastné skladby Vivien:
SUPRAPHON: https://www.supraphonline.cz/vyhledavani?q=Vivien Földing
SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/3kHCNMDmLzTYg24EshgHIJ
APLLE MUSIC: https://music.apple.com/sk/artist/vivien-földing/1697900395?l=sk
DEEZER: https://www.deezer.com/en/artist/221914375

Oficiálna cenová ponuka:
https://files.exoweb.eu/d6/0b/d60bdb94-20f2-4be6-b7f6-c2c7ce63e464.pdf

Vzorový repertoár / Fotogaléria:
https://www.goldenband.sk
https://www.vivienfolding.com
https://www.golden-entertainment.com

Hodnotenie používateľov

Cenník

Položka Suma
Vivien Földing - exkluzívny hudobný hosť na svadby (60 min) 450

Miesto pôsobenia

Nové Zámky, Slovensko

Regióny, v ktorých dodávateľ poskytuje svoje služby

Celé Slovensko

Celá Česká republika

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.