Kontaktovať
chevron Naspäť

Exteriérová svadobná sála

Stodola , Reštaurácia , Penzión

Brestov

V týchto priestoroch je možné realizovať hostinu pre 120 ľudi a je možné aj vykurovanie výkonnými výhrevnými telesami. Exteriérová svadobná sála svojím prevedením ponúka možnosť realizovať svadby v štýle vintage, country ale aj modernej stodoly. Ľahké priesvitné záclony v celom priestore prinášajú romantického ducha. Sála disponuje aj tanečných parketom vlastnými skladovaním priestorom a priestorom pre fajčiarov. V bezprostrednej blízkosti sály sa nachádza aj rosiahle mólo s posedením, ktoré je v noci romanticky vysvietené množstvom drobných svetielok. Celé prostredie dotvára množstvo vysadených kvetov a zelene. Súčasťou nášho areálu je aj penzión s možnosťou ubytovania 19 hostí v 5-tich apartmánových izbách. Okrem iného ponúkame aj možnosť ubytovania v plne vybavenom zrube s vlastnou kuchyňou. Štandardnou službou sú aj raňajky. Izby disponujú vlastným vchodom priamo na parkovaciu plochu, ktorá je monitorovaná kamerovým systémom.

Informácie o priestore

Organizovaniu svadieb sa venujeme už celých 15 rokov.
Naše priestory ponúkajú neopakovateľný estetický zážitok priamo v lone prírody, nakoľko sa náš objekt nachádza v bezprostrednej blízkosti rybníka. S láskou k tradíciám a dlhoročným rodinným zázemím vo vedení z generácie na generáciu Vám môžeme s istotou prisľúbiť, že v tieto Vaše výnimočné dni sa Vám postaráme sa o jedinečnú a príjemnú rodinnú atmosféru. V odkaze na našu či už webovú stránku alebo FB stránku nájdete množstvo fotto a video materiálov. V našich priestoroch je možné realizovať aj úradné sobáše priamo na plávajúcom móle s výhľadom na rybník pod na mierou robenou masívnou drevenou pergolou.

Hodnotenie používateľov

Poloha na mape

Brestovské rybníky (2004), Brestov, Humenné, Slovensko

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.