Kontaktovať
chevron Naspäť

Hotel Strachan Family Jasná

Hotel , Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Demänovská Dolina

Ak snívate o svadbe na tichom mieste v náručí horskej prírody s unikátnymi výhľadmi na vrcholy Nízkych Tatier, tak náš hotel Family Strachan Jasná*** je pre vás ideálne miesto. Dovoľte nám vytvoriť pre Vás nezabudnuteľný a jedinečný začiatok na Vašej spoločnej ceste životom. Ku každému máme individuálny prístup a snažíme sa o vytvorenie dokonalého svadobného dňa, na ktorý nezabudnete.

Informácie o priestore

Veľkosťou aj priestormi ideálny hotel na svadby či iné rodinné oslavy vás osloví svojou polohou, rodinnou priateľskou atmosférou, výhľadmi aj vynikajúcou kuchyňou. V hoteli nájdete dokonalé zázemie pre svoj vysnívaný deň : reštaurácia s kapacitou 120 miest, vhodný priestor na tanečný parket, rozľahlá terasa s výhľadom na Chopok, súkromný salónik, ubytovanie v dvojlôžkových a rodinných izbách s celkovou kapacitou 48 lôžok na manželských posteliach a 45 pevných prísteliek, spolu s kapacitou 93 osôb. Okolité prostredie vhodné na svadobné fotenie, vynikajúca kuchyňa a ústretový milý personál. V priestoroch hotela, alebo na terase je možné zrealizovať aj svadobný obrad, budeme vám nápomocní. V prípade záujmu zväčšenia priestoru, je možné zabezpečiť svadobný stan. Ak máte radi hory a chcete si svoj deň „D“ užiť v pohodovej atmosfére, dohodnite si obhliadku priestorov, radi vám ukážeme hotel Family Strachan Jasná a vypracujeme vám ponuku podľa vašich požiadaviek.

Hodnotenie používateľov

5.0

2 recenzií

Ďakujeme ešte raz Vám aj celému personálu za fenomenálny svadobný víkend. Všetkým sa veľmi páčilo. Prídeme pozrieť keď budeme najbližšie na blízku. Danielle and Matus

Matúš a Danielle

5.0

Dobrý deň, Veľmi, veľmi ďakujem za ochotu za spoľahlivosť a najkrajší deň, aký sme mohli mať Boli sme neskutočne spokojní a kebyže plánujeme ďalšiu svadbu, opäť ju spravíme u Vás :)))) Riešila som si svadbu sama a som veľmi rada, že som sa na Vás mohla 100% spoľahnúť a naozaj som nemala stres, že niečo nevyjde. Všetko bolo super a ešte aj to počasie. Ďakujeme ešte raz! Určite sa ešte uvidíme, plánujeme k vám chodiť pravidelne :) Soňa J.

Soňa

5.0

Poloha na mape

Hotel Family Strachan Jasná, Demänovská Dolina, Slovensko

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.