Kontaktovať
chevron Naspäť

Interiérová svadobná sála

Reštaurácia , Penzión

Brestov

Okrem exteriérových svadobných priestorov máme k dispozícii aj interiérovú svadobnú sálu pre 80 hostí. Sála je v modernom štýle vintage vytvorená šikovnými majstrami. V roku 2020 bola kompletne zrekonštruovaná disponuje vlastnou chladiacou miestnosťou s chladničkami, ktorá slúži ako sklad pre svadobčanov. Celý priestor je plne klimatizovaný a k dispozícii je aj balkón pre fajčiarov. Priamo v budove sa nachádza na poschodí aj penziónová časť. K dispozícii je 5 apartmánových izieb s WIFI, vlastným vchodom. V celom objekte je možnosť ubytovať 19 hostí. V blízkosti objektu sa nachádza aj zrubová chata plne vybavená z vlastnou kuchyňou pre ďalších šesť osôb. Objekt disponuje vlastnou kuchyňou a kvalitným, školeným a zodpovedným personálom. Štandardne ponúkame možnosť raňajok pre ubytovaných hostí. K objektu prináleží parkovacia plocha pre cca 35 áut, ktorá je monitorovaná kamerovým systémom.

Priemerná cena za hostinu za 100 ľudí je 5000 EUR

Informácie o priestore

Organizovaniu svadieb sa venujeme už celých 15 rokov.
Naše priestory ponúkajú neopakovateľný estetický zážitok priamo v lone prírody, nakoľko sa náš objekt nachádza v bezprostrednej blízkosti rybníka. S láskou k tradíciám a dlhoročným rodinným zázemím vo vedení z generácie na generáciu Vám môžeme s istotou prisľúbiť, že v tieto Vaše výnimočné dni sa Vám postaráme sa o jedinečnú a príjemnú rodinnú atmosféru.

Hodnotenie používateľov

Poloha na mape

Brestovské rybníky (2004), Brestov, Humenné, Slovensko

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.