Kontaktovať
chevron Naspäť

KPU Poltár

Reštaurácia

Poltár

Keď svadbu v našom chotári, tak v KPU v Poltári.

Informácie o priestore

Pýtate sa prečo KPU - samotný hostinec v časoch dávnych minulých dostal pomenovanie po svojom najznámejšom prevádzkarovi pánovi Urbančokovi (Krčma Pána Urbančoka), a tak od roku 1965 tomuto priestoru v meste nikto inak nepovie ako KPU.

Reštaurácia KPU sa nachádza v malom mestečku Poltár v starej časti tejto obce. Priestory pamätajúce si kus histórie boli v roku 2018 zrekonštruované a v dnešnej dobe slúžia prioritne na organizovanie svadobných hostín. Veľkolepá priestranná sála je plne klimatizovaná . Jej pýchou je vysoký strop , ktorý pôsobí vzdušne a ktorého ozdobou sú priznané zachovalé trámy pôvodnej strešnej konštrukcie. A však napriek otvorenému priestoru, sála pôsobí útulne. Celková kapacita je 150 hostí, ktorých môžete usadiť buď za hranaté alebo okrúhle stoly. V sále sa nachádza tak menší salónik, ako aj miestnosť pre mladomanželov, chladená miestnosť na zákusky, toalety a samozrejme terasa.

Súčasťou priestoru je aj priľahlý park v ktorom je možné usporiadať svadobný obrad. Ubytovanie v blízkosti je samozrejmosťou. Veľkým benefitom je veľké bezplatné parkovisko. Že nemáte čas na všetky veci okolo svadby? My Vám zabezpečíme všetko od obradu, výzdoby, kvetov , koláčov , candy baru,alkoholu, svadobnej torty , dovozu , odvozu .... len svadobnú noc už necháme len vo vašej kompetencii.

Ak hľadáte kvalitu za dobrú cenu, tak ste ju našli. Celý tím KPU sa teší na Váš veľký DEŇ.

Hodnotenie používateľov

5.0

2 recenzií

KPU sme si vybrali pre náš velký deň a lepšie sme spraviť nemohli. Pani majiteľka je skvelá, ústretová, ľudská SUPERžena, pre ktorú nič nie je prekážkou. Bola nám nápomocná v každom smere (vyrieši aj čo vyzerá neriešiteľne 😉 Proste predčila naše očakávania. Jej celý tím je neskutočný! Jedlo fenomenálne, úžasne ochutené. Priestory dokonalé, s pani kvetinárkou, s ktorou p.majiteľka spolupracuje, vykúzlili tú najkrajšiu svadobnú výzdobu. Keďže nie sme rodáci z Poltára, pani majiteľka nám pomohla skutočne so všetkým. Aj na pani cukrárky nám dala odporúčanie a poviem Vám, že tie koláčiky nielen božsky vyzerali, ale aj chutili. Jedným z kritériom pri výbere miesta konania našej svadby bola možnosť ubytovania sa. A aj to má p.majiteľka doriešené. Jej Ubytovanie Ako Doma, kde prespala veľká časť hostí, nemá chybu - krásne, útulné a blízko KPU 👌 Dávame 10/10 a veľmi pekne ďakujeme za nádhernú spomienku na jeden z najkrajších dní v živote. ❤️

Patrícia Halajová Bábeľová

5.0

Chceme sa veľmi pekne poďakovať pani majiteľka a celému personálu za nás najkrajší deň v živote. Veľa vďaka patrí práve Vám. Všetko bolo perfektne a keby sme si to mohli zopakovať tak len u vás 💕. Až nám je luto že to tak rýchlo ubehlo. Pani majiteľka má profesionalny, ústretový a veľmi mily a priateľsky prístup. Je veľmi nápomocná a dokaze vybaviť vsetko 💕Komunikacia s pani majiteľkou je na vysokej úrovni. Vždy vedela pomôcť a riešiť veci veľmi rýchlo. Priestory KPU su krasne 💕 KPU ma nielen výbornú majiteľku ale aj perfektný personál a skvelých kuchárov. Jedlo bolo úžasne všetci hostia si chválili. Každe jedno jedlo bolo vyborne. Čašníčky bolo velmi mile a ochotne pomôcť. Pani majiteľka vie zabezpečiť aj krásnu výzdobu. Nasa svadba bol jeden veľký nezabudnuteľný zážitok a nás najkrajší deň 💕 všetko bolo DOKONALE 💕 jedno veľké Ďakujeme. Všetkým odporúčame vyber KPU na vás svadobny deň, či oslavu a prajeme krásny a nezabudnuteľný zážitok 💕 K&M 👰🏽‍♀️🤵🏽

Klára Urbančok

5.0

Poloha na mape

Obrancov mieru 486, Poltár, Slovensko

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.