Kontaktovať
chevron Naspäť

Reštaurácia PANORAMA

Sála, Miestnosť , Reštaurácia

Ždiar

ZAŽITE VAŠU SVADBU SNOV S
PANORAMATICKÝMI VÝHĽADMI

Vyberte si z našich svadobných balíčkov a všetko ostatné už nechajte na nás.

Informácie o priestore

Plánujete svadbu, ale stále neviete nájsť to správne miesto? Odteraz, to už nebude žiadny problém. Ponúkame Vám prenájom reštaurácie s kapacitou až 200 osôb v lone prírody s výhľadom na Belianske Tatry.

Čarovné miesto v obklopení lesa a hôrvo výške 1 160 m.n.m.

Exkluzívna sála reštaurácie s najkrajšími výhľadmi na Belianske štíty je to pravé miesto pre
vašu vysnívanú svadbu.

Svadbe sa hovorí najkrajší deň. Dôverujte nám a využite naše služby na najvyššej úrovni.

Hodnotenie používateľov

5.0

5 recenzií

Dookola iba hory, les a my. Najkrajšie prostredie na svadbu s panoramatickým výhľadom ako bonus. Skvelá sála, výborné jedlo a perfektný personál. Prekvapením pre hostí bola lanovka. Pred, počas a aj po svadbe sme mali tiež veľmi milú komunikáciu s manažérom. Ďakujeme veľmi pekne za splnenie našich očakávaní. :)

Zuzka a Ľubko

5.0

Svadba na Bachledke bola úžasná so super personálom, výbornou obsluhou, a skvelou komunikácie počas príprav organizácii. Tak tiež krásny výhľad na čarovnú prírodu a západ slnka , pôsobilo to relaxačné a romantický. Za mňa úplná spokojnosť a veľké Ďakujem.

Mária

5.0

Úžasné miesto krásny výhľad milý personál veľká spokojnosť a nádherný západ slnka ako bonus 100%spokojnosť.

Lea a Milan

5.0

Nemohli sme si vybrať lepšie miesto na náš najkrajší deň. Všetko bolo skvelé zariadené, krásne prichystané a jedlo bolo výborné. Nemôžeme nič vytknúť.

Nikola a Matúš

5.0

Naša svadba bola dokonalá aj práve vďaka personálu v reštaurácii Panorama v Bachledke. Boli sme spokojní na 120%, či už išlo o koordináciu, jedlo, obsluhu, nemohli sme si lepšie vybrať. Nádherna príroda navôkol prispela k nezabudnutelným spomienkam z nášho velkého dňa. Nielen my, ale aj všetci svadobní hostia boli očarení. Ešte raz, srdečne ďakujeme za všetko a už teraz sa tešíme ako Bachledku najbližšie navštívime :)

Zuzka a Riško

5.0

Poloha na mape

BACHLEDKA Ski & Sun, Ždiar-Bachledova dolina, Slovensko

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.