Kontaktovať
chevron Naspäť

Hotel Koliba Gréta*** a Stodola Gréta

Hotel , Sála, Miestnosť , Stodola , Koliba

Liptovská Sielnica

Každá nevesta má vysnívanú predstavu o svojej svadbe. Vždy sa snažíme o individuálny prístup, aby práve tá Vaša svadba bola originálna a výnimočná. K tomu určite napomôže naša svadobná Stodola Gréta ktorá je tým najideálnejším miestom pre spojenie obradu, fotenia a svadobnej hostiny. Dovoľte nám pripraviť Váš najvýznamnejší deň a my budeme hrdí, že môžeme byť jeho súčasťou. Snom všetkých snúbencov je povedať si svoje áno na rozprávkovom mieste a Hotel Koliba Gréta takým miestom určite je.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo na tel. čísle 0911897079.

Informácie o priestore

Najväčšia a najštýlovejšia svadobná stodola priamo na brehu Liptovskej Mary. V Stodole nájdete hneď niekoľko jedinečných prvkov ako: 13 metrov vysoký celodrevený krov, priehľadná stena s výhľadom na Liptovskú Maru a Nízke Tatry, 500 m2 bez oporných stĺpov, 5 druhov viacfarebného štýlového bodové osvetlenia, výborná akustika, priamy kontakt s prírodou vďaka 8 nadrozmerným štýlovým vrátam, lesík a lúka s rozlohou 5000 m2 na brehu Liptovskej Mary, samostatné parkovisko pre hostí.

• Jedinečná poloha v lone prírody
• Unikátna svadobná stodola
• Dlhoročné skúsenosti
• Exkluzívny catering
• Svadobný koktail a candybar
• Štýlové ubytovanie
• Originálne dekorácie a kvetinová výzdoba
• Obrad pod holým nebom
• Overení partneri – DJ, živá hudba, foto, babysitting, čepčenie

Už pri vstupe do Stodoly na Vás vdýchne svadobné čaro. Vysoký drevený krov, výhľad na Liptovskú Maru a Nízke Tatry, štýlové vráta, či interiérové dekorácie sú zladené do najmenšieho detailu tak, aby vytvorili neopakovateľný dojem.
Okolie Stodoly tiež dotvára romantický celok Vašej svadby. Či už sú to romantické sedenia, nasvietené stromy, sviečková výzdoba a kvety alebo priamy prístup k Liptovskej Mare a veľká zelená lúka, v našom areáli počas Vášho dňa zastane čas a všade cítiť svadobnú atmosféru.

Organizovať pre vás jeden z najvýznamnejších dní vo vašom živote, je pre nás veľkou cťou a zároveň veľkým záväzkom.

Aby bol priebeh príprav vašej svadby od samého začiatku čo najpríjemnejší a najjednoduchší, robíme ho v nasledujúcich štyroch krokoch:

1. Zaslanie cenovej ponuky
2. Svadobná prezentácia a obhliadka Stodoli
3. Svadobná degustácia
4. Finálne stretnutie

A potom už prichádza Váš veľký deň, kde my stojíme prichystaní a usmiati, len a len pre vás!


Hodnotenie používateľov

Poloha na mape

Liptovská Sielnica, Slovensko

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.