Kontaktovať
chevron Naspäť

Audio kniha hostí - zábava pre vašich hostí

Audio kniha hostí

Rajecká Lesná

Svadobný telefón je úžasná alternatíva knihy hostí. Umožní hosťom zanechať vám vo zvukovej podobe srdečné, ďakovné ale aj vtipné správy, ktoré vám ostanú navždy.

Nemusíte kupovať knihu hostí, do ktorej hostia nemajú chuť písať, ale skúste niečo nové a zaujímavejšie.

Garantujeme, že mamky, babky, tetky vás svojimi správami rozcítia. Tatkovia, dedkovia radami povzbudia a kamaráti určite rozosmejú.

Ako to funguje? Jednoducho :-) :

- hostia zdvihnú slúchadlo a vypočujú si vašu vopred nahranú správu,
- po pípnutí zanechajú odkaz a zložia, záznam je bezpečne uložený.

Prekvapte hostí novinkou, čo ich zaujme a určite aj zabaví.

Prečo si vybrať audio knihu od nás?
Lebo vieme koľko starosti je s organizáciou svadby a chápeme, že vám záleží na každom detaile. My sa snažíme, aby ste boli s našimi službami maximálne spokojní.

Poštovné máte zadarmo, telefón a príslušenstvo vám pošleme na Slovensko cez Packetu, do Čiech cez Zásilkovnu.

Informácie o dodávateľovi

Už 6 rokov dokumentujeme veselosť svadobných hostí na fotkách, keďže prenajímame fotobúdky. Audio knihy hostí pred časom pribudli do nášho portfólia poskytovaných služieb.

Momentálne ponúkame 8 modelov audio telefónov v rôznych farebných a štýlových prevedeniach. Keďže svadobné telefóny vyrábame, nemáme problém aj na základe požiadavky pridať do flotily nový model.

Hodnotenie používateľov

5.0

6 recenzií

Na audioknihu sme sa s manželom veľmi tešili. Telefón každého zaujal ☺️ bol pekným obohatením nášho dňa. Komunikácia pani majiteľky bola veľmi milá a priateľská. Odporúčame všetkými 10timi :)

Daniela

5.0

Super vec, veľmi nás nahrávky potešili, sú zrozumiteľné a kvalitné. Taktiež prístup firmy bol skvelý, nahrávky sme dostali ešte v ten deň čo sme doniesli telefón späť.

Katarína

5.0

Komunikácia bola na vysoko profesionálnej úrovni, audio kniha a všetko čo s ňou súvisí bolo perfektne pripravené, odkazy obratom spracované a odoslané, čo povedať? Jedine, že všetko bolo super a audio knihu vrele doporučujeme.

Mariana

5.0

Ďakujeme pani Zuzke aj celému tímu Top fotobúdky za ich služby. Ich prístup bol na 1ku, na čom sme sa dohodli, to dodržali. Špeciálne sa chceme poďakovať za audio knihu, ktorá mala úspech. Pri počúvaní nahrávok od hostí sme sa veľmi nasmiali. Služby tímu Top fotobúdky môžeme len odporučiť, každému.

Mario

5.0

Ďakujeme za krásnu atrakciu na svadbe. Audio kniha sa hosťom veľmi páčila a každého zaujala. Bolo to niečo iné, nové a pútavé. Veľmi dobrá komunikácia a ihneď odpoveď na všetky otázky. Tiež chválime spôsob doručenia a odoslania. Odporúčame

Štefánia

5.0

Audio kniha hosti je výborný nápad. Telefón našich hostí zaujal a bol oňho veľký záujem. Ich odkazy nás rozcitliveli, potešili, pobavili, hneď by sme si svadbu zopakovali 😊. Môj bratranec ako samozvaný svadobný komentátor, každú hodinu približoval aktuálne dianie. Komunikácia, ochota a profesionalita celého teamu bola úžasná. Dodanie a prevzatie do detailov premyslené. Oceňujem, že dokonca bol pribalený aj obalový materiál a lepiaca páska. Ďakujeme za milé darčeky. Som veľmi rada, že sme túto novinku využili.

Jana

5.0

Miesto pôsobenia

Slovensko

Regióny, v ktorých dodávateľ poskytuje svoje služby

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.