Kontaktovať
chevron Naspäť

M-Bar | Mobilný bar pre Vašu svadbu

Barman

Bratislava I

Svadba v kaštieli? Kultúrnom dome či na záhrade? Na mieste nezáleží.
S našim mobilným barovým cateringom prídeme všade, aj na záhradu.

Informácie o dodávateľovi

150+ svadieb a večierkov za nami. Tá Vaša pred nami.

M-Bar (resp. M-Bar Catering) funguje oficiálne od roku 2019. Myšlienka vznikla na Cypre, keď náš zakladateľ Tomáš, pripravoval ako hlavný barman drinky na plážovej svadbe.

Od vtedy sme obohatili program už viac ako 150-tim svadbám a udalostiam podobného charakteru. Prídeme aj na tú Vašu?

Sme úplne sebestační - alkohol, nealko, poháre, ľad aj ďalšie ingrediencie si prinesieme. Vy sa o nič nestaráte. Len si užívate barovú atmosféru a jedinečný zážitok na vlastnej svadbe.

Hodnotenie používateľov

5.0

8 recenzií

Ahoj milí Brüder bar boys! Este raz ďakujeme za vaše služby, boli ste svetlý bod programu 😀

Zuzana & Mario 2023, Art Kaštieľ Tomášov

5.0

Ďakujeme Vám veľmi pekne za úžasnú atmosféru, parádne drinky a príjemný osobný kontakt s Vami, ste fakt profi a sme radi že práve vy ste nám postupne opili hostí 🙂 Nech sa vám len a len darí, veľa príjemných klientov a energie do práve i života.

Mária V. 2023, Elektrárňa Piešťany

5.0

dakujeme, ze ste boli sucastou nasej svadby! Drinky boli naozaj paradne, stretol som sa len s pozitivnym feedbackom od hosti, aj od Petrovan. Ten pojazdny stanok mate naozaj cool, som velmi rad, ze sme si priplatili za vas a nesli lacnejsou cestou.

Matej J. 2023, Kaštieľ Petrovany

5.0

Dakujeme velmi pekne, drinky boli perfektne, boli sme velmi spokojni 😊

Michal H. 2023, Château Gbeľany

5.0

M-bar na našej svadobnej hostine bol skvelý darček od môjho manžela. Všetci sme si drinky vychutnali. Určite odporúčam na svadby, párty, firemné akcie, robíte to super 🙂🍹

Nikol & Rudy 2022, Majer pod Lesom

5.0

M-bar odporúčam na každú svadbu alebo oslavu, naši svadobní hostia si to maximálne užili, a čas oddychu na teraske si spríjemnili drinkom a nie len jedným 🤣 neľutujeme a snáď budeme mať možnosť si pozvať tohto profesionalneho barmana este na nejakú akciu 🔝

Janka K. 2020, Plaza Beach Prešov

5.0

Chalani, chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za super darček na našej svadbe. Myslíme si, že M-Bar je skvelá voľba na každú svadbu. Je to niečo nové na čo ľudia nie su zvyknutí. Vybrali ste nám super drinky, bolo postarané o zábavu na vysokej profesionálnej úrovni. Vidieť, že svoju prácu robíte s láskou a preto ešte jedno veľké ĎAKUJEME.

Ľubka & Marko 2020, Hotel Polo Prešov

5.0

Naozaj inovativna myslienka, ozvlastni kazdu svadbu ci oslavu, hostia si velmi pochvalovali. Organizacia a planovanie na jednotku, zjednotili sme nazory a nasli cenove kompromisy. Najviac ocenujem, ze Tomas nepovedal NIE na ziadny nas napad, dokonca objednal bio degradovatelne pohare, kedze nasa svadba bola ekologicky orientovana.

Veronika K. 2019, Ranč Dubina

5.0

Cenník

Položka Suma
Balík 150 979€
Balík 200 1249€
Pop-up bar + barman 150€ / hodina
Balík na mieru Podľa dohody

Miesto pôsobenia

Na mieste nezáleží

Regióny, v ktorých dodávateľ poskytuje svoje služby

Celé Slovensko

Kontaktujte priamo dodávateľa

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.