Nie sme iba klasický svadobný plánovač a vyhľadávač.

 Bridee.online  je inovatívna online platforma, ktorá spája technológiu, skúsenosti a inšpiráciu, aby snúbencom ušetrila čas a stres pri organizácii ich veľkého dňa a aby dodávateľom služieb sprostredkovala nové biznis príležitosti.

 

 

 

Benefity pre dodávateľov

 Registráciou na Bridee.online viete ponúkať vaše služby budúcim nevestám z celého Slovenska a rozšíriť tak vašu klientelu bez toho, aby ste ju museli aktívne hľadať na vlastnú päsť, či už na sociálnych sieťach Facebook, Instagram alebo na vyhľadávači Google.

Ako dodávateľ máte možnosť byť nájdený tisíckami potenciálnych zákazníkov a zvýšiť dopyt po vašich službách, čo vám pomôže rozvíjať vaše podnikanie. Zároveň si viete prehľadne organizovať kalendár a plánovať jednotlivé akcie.

Nevesty vás budú vyhľadávať len na tie termíny, ktoré ešte nemáte obsadené (integrovaný kalendár, ktorý vám po vytvorení záznamu pošle kalendárovú pozvánku aj na váš mail).

 

 Budú vám chodiť dopyty len na lokality, ktoré si vyberiete.

 

Obrázok, na ktorom je stôl

Automaticky generovaný popis

Na komunikáciu viete využívať chat, prostredníctvom ktorého si dokonca viete uzatvoriť Dohodu o spolupráci / o prenájme priestorov.

Recenzie vám môžu pridávať len tie nevesty, ktorým ste boli na svadbe. Ak ponúkate viacero služieb (foto a video) alebo priestorov, viete si ich manažovať individuálne v rámci jednej registrácie.

 

 

 U nás máte k dispozícii podrobný profil optimalizovaný pre vyhľadávanie, ktorý bude informovať o vašich službách budúce nevesty. Pod jednou strechou si tak dokážete rýchlo a ľahko zorganizovať vaše zákazky. S Bridee.online preto ušetríte čas, ktorý by ste normálne strávili hľadaním nových klientov a peniaze, ktoré by ste investovali do marketingu pre zviditeľnenie sa s nejasnými výsledkami. Preto so zdĺhavým a drahým marketingom si hlavu lámať nemusíte, to nechajte na nás.

 Navyše u nás budete mať prehľad o počte návštev neviest na vašom profile, ako aj počte dopytov a taktiež uvidíte, koľko svadieb ste si dohodli prostredníctvom nášho portálu.

 

Obrázok, na ktorom je text

Automaticky generovaný popis

 

Odporúčací link

 

Obrázok, na ktorom je text

Automaticky generovaný popis

 

 Máte už zarezervované termíny na budúcu sezónu? Ak nie, prípadne disponujete ešte voľným priestorom, zvýšte vaše šance na zaplnenie vášho kalendára.

Pýtate sa, či je pre vás tento svadobný portál vhodný? Vyskúšaním nemáte čo stratiť. Ak sa zaregistrujete a vytvoríte si profil, môžete ho bez viazanosti kedykoľvek opustiť.

A ak máte akékoľvek otázky a nejasnosti, kontaktujte nás a spoločne nájdeme riešenie. Sme malý, priateľský tím a sme tu pre to, aby sme vám pomohli!

 

https://bridee.online/dodavatel/registracia-vyber

 

Neváhajte a zaregistrujte sa na našom portáli.

Registrovať sa
Kategórie:

O nás

Prečítajte si podobné články

O nás
V čom je svadobný plánovač Bridee.online iný ako ostatné ?

 Bridee.online je inovatívny svadobný plánovač a vyhľadávač, ktorý sme vytvorili s cieľom ušetriť budúcim nevestám čas, a zároveň im uľahčili spôsob komunikácie so svadobnými dodávateľmi. Ak hovoríme o tom, že...

Prejsť na článok