Limuzína, športiak, autobus či konský koč? Svadba môže mať množstvo podôb, preto sme pre vás vybrali tie najčastejšie, z ktorých si môžete vybrať.

Pretože rovnako, ako vzhľad, aj vozidlo je vašou osobnou vizitkou.

 

Svadba ako z filmu

Elegancia, vážnosť, rešpekt - práve tieto dojmy nadobudnete vy, ale aj vaše okolie, a to práve vďaka luxusným vozidlám. Na internete je možné rezervovať si limuzínu, ale aj športové žihadlo, ktorým na cestách nadchnete naozaj každého.

Luxus pre každého

Súkromník

Aj keď to takto málokedy pôsobí, autobus svojou hodnotou mnohokrát presahuje niektoré luxusné vozidlá. Závisí už len od vás a mnohokrát aj od počtu hostí, či sa pre túto možnosť rozhodnete a zapôsobíte na okolie práve autobusom.

Zároveň oceníte praktickosť, ale aj množstvo iných výhod, prevažne z ekonomického, ale aj ekologického hľadiska.

 

 

Samozrejme, po dohode s vodičom či iným vlastníkom autobusu, je možné si autobus v mnohých prípadoch aj ľubovoľne vyzdobiť. Niektorí dokonca povoľujú aj využitie novomanželských ŠPZ-tiek.

Nevýhodou však môže byť ich nepravidelná premávka. To sa odzrkadlí nielen na skúsenostiach samotného vodiča, ale aj na opotrebení vozidla, pričom vo väčšine prípadov súkromníci na svoje podnikanie využívajú staršie typy autobusov.

Prenájom

Ďalšou možnosťou, ako sa dostať k svadobnému autobusu je dohoda o prenájme medzi vami a dopravným podnikom či SAD. Prenájom autobusu sa teda nevzťahuje len na školský výlet či športové podujatie, ale vo väčšine prípadov práve na svadbu.

V rámci svadobnej dopravy podniky využívajú vlastných vodičov, ktorí sú dennodenne v teréne, preto sa nemusíte obávať nedostatku skúseností z ich strany. Vedia, čo robia.

 

 

Romantická svadba

V dobách, kedy autá neexistovali, sa na prepravu svadobných hostí využívali práve koče ťahané koňmi. Dnes je svadbou v koči poukazované predovšetkým na romantiku, vďaka ktorej sa budete v budúcnosti pri sledovaní vlastného svadobného videa cítiť ako v rozprávke.

 

Zdroj fotiek: pinterest.com, depositphotos.com

Neváhajte a zaregistrujte sa na našom portáli.

Registrovať sa
Kategórie:

Tipy a rady, Doprava na svadbu

Prečítajte si podobné články

Tipy a rady
Čo všetko treba vybaviť po svadbe?

Máte svadobný deň za sebou, opadol z vás všetok stres a napätie, môžete sa už len tešiť na spoločne strávené chvíle. Pred svadbou bolo veľa vecí, ktoré ste...

Prejsť na článok
Tipy a rady, Oznámenia a tlačoviny
Originálne tipy na svadobné oznámenia

 Stanovili ste si už dátum svadby? Čaká na vás ďalší krok - oznámiť túto veselú novinku hosťom! Môžete si zvoliť klasickú cestu osobného oznámenia, alebo staviť na kreativitu...

Prejsť na článok
Tipy a rady
Na čo myslieť pri plánovaní svadby

Koordinované plánovanie je nevyhnutné, aby všetko prebehlo vo váš veľký deň hladko. Rozložiť si ho podľa časových úsekov vám pomôže nestratiť sa v množstve úloh, ktoré na vás čakajú....

Prejsť na článok